Skoči na vsebino

[multi] HADES


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 9 minutami:

Ubistvu mi je trenutno najbolj tečna stvar nabirat nectar... a je to možno kje cheesat poleg rib in unga trgovca?(ki ga itak menja samo za jebene ključe :D )

 

Kristale menjaš za ključe in ključe za nektar.

 

 

Jaz sem prišel včeraj do epiloga zdej pa rabm sam še ene 3 full rune (keepsake upgrade farm) narest za zadnjo trofejo ter platino :)

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Galko reče pred 16 urami:

Ja brez extra heatov je na koncu itak prelahko. Pac navadis se igrat pa tok imas nekih extra perkov da res ni panike tudi ce imas orenk neoptimalen build.

 

Jst sem pa odklenil še en zabaven aspect: Beowulfa ma ščitu aka tank :D Ta aspect omogoča da vstaviš cast in vse buffe ki jih lahko dobiš za cast, v bull rush. Najbolj basic build ever, sploh ne rabiš hammerjev, specialov, kombotov, nič od nič, edino en dober cast boon fukneš gor in ga upgradaš. Tko da dobesedno cel čas turtlaš za ščitom in delaš rushe :D Ampak mi je ful fun ker je tko neumen koncept :D

Kak si beowulfa odkleno? Js sem vložil 5 tistih v različne shield aspecte, pa mi chaos ne ponudi tega dialoga

Povezava do prispevka

Fak, to je tipičen primer igre, ki se je ne dotaknem... ampak ker je pač v passu sem jo naložil in dal ta mali rekoč, lej če hočeš bit tru pol morš zdej to igrat... ker pač ste tukaj vsi neki nahajpani... je začela igrat in padla not... vsak dialog, tekst, vse prebere... k so fajn liki pa tko a veš iz stare grčji... dej otrok pejt spat že, pa pust ta pasja jaca pri miru! :fun:

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 3 minutami:

 

Neki v tej smeri sva se zadnjič pogovrajala, ker jo je zan imal kako forumi delujejo, pa sem ji predlagal naj se prijavi in si da nick v stilu Bessika jr. al neki... no sam še ni blo ne... 

Kar naj pride. Glede na to, da nažiga HADES je očitno tudi bolj hardcore in ima boljši okus od fotra :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

Jaz sem šele po cca 90 runih (60 pobegih) nehal dobivat klicaje od večine likov in jih je samo še par imelo kej za povedat. Z nekaterimi bogovi se mi pa niti še niso odklenili zaklenjeni srčki.

This, štorij in dialogov je fuckload, sem že mislil počas obupat, sam se zgodbe kar razpletajo <3 goty 10/10

Povezava do prispevka

Kako veš da ti ne sede? Si probal sploh igrat? Ker po gameplay filmčkih tud men ni blo jasno why the fuck je to tako zelo hvaljena igra. Ma ko začneš igrat je pa res pure fun ker je gameplay dodelan v nulo z res kul animacijami, odzivnostjo lika in nebroj comboti ki ti povsem spremenijo način igranja brez da sploh zamenjaš orožje.

Povezava do prispevka

Moja je ultra hardcore, obrača špile na max težavnostih z levo roko in ga časovno gejma verjetno toliko kot jaz, ampak špila zelo malo različnih igric - AOE 2, Civ 6, Theme hospital, Theme park, Splatato, Mario kart, tetris, Yoshis Woolly / Crafted world - res yolo izbira naslovov :D

 

zadnji challenge: Civ 6, brez možnosti shranjevanja, Deity težavnost, extra large mapa, 20 civilizacij, brez dlc dodatkov. Obrnila z Babilonci ko keks :D

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Kako veš da ti ne sede? Si probal sploh igrat? Ker po gameplay filmčkih tud men ni blo jasno why the fuck je to tako zelo hvaljena igra. Ma ko začneš igrat je pa res pure fun ker je gameplay dodelan v nulo z res kul animacijami, odzivnostjo lika in nebroj comboti ki ti povsem spremenijo način igranja brez da sploh zamenjaš orožje.

Ma ni mi všeč ta grafični stil, pogled na bojno polje... in potem statični zasloni s tekstom k da smo 1980, pa na polici je še tolk drugega kar čaka, da enostavno ne bo nikol take suše, da bi igral Hades... naj se otrok zabava :P
Jaz moram najprej končat DS2 in 3, Bloodborne, potem je v vrsti Death Stranding, FFVII... itak uleti BF 2042 in potem bo vse ostalo verjetno na čakanju, če ne bo pofl. 

Povezava do prispevka

Moja igra apple arcade igre, pustolovščine, hidden object, point and click zadeve, ugankarice itd.

 

Včasih več tednov ali celo mesecev ne igra nič, potem pa jo prime in par tednov igra več ur na dan

 

Letos sva skupaj šla skozi Wilmot's Warehouse, Sethian, Heave Ho, Life is Strange 2, Tiny Lands in Event[0], tako da 6 igric evo :D 

 

Še najbolj sem bil presenečen, da sva obrnila Heave Ho, ki dejansko zahteva kr skillsov. Mega zabaven CO-OP drugače, priporočam za pare! 

Povezava do prispevka

Sem si nabavu zadevo na PS5, ker sem na PCju nehal po ene 5 urah - pizda z leti se mi še kompa in kontrolerja ne da priklapljat pa na TV zrihtat slike. Kar neham špilat če ni na konzoli  in max ležeren scenarji, torej da od tega ko se odločim da bom igral pa do tega da igram mine max 6 sekund, največ stamine pa mi vzame ko se fuknem na kavč. :D

 

Takrat sem največ igral z lokom, zdej sem rekel da sprobam sulico, ker se jo je kr hajpalo tle not, ampak sem ko en invalid. Z lokom sem že v štartu uletel do unega Fegeta z bikom ko keks, medtem ko me s sulico vedno nekej sfuka vmes. Pomoje bo za začetek kr tole moj weapon of choice, pa deflect na dashu vsaj v štartu - dela banane običnim mobom, čeprav se spomnim da je tut lightning od zeusa fix za to pozicijo. Ostalih buildomv še nimam neki narjenih, mam filing da sem v prvih 2 dnevih igranja dobival kr močna jajca. 

 

A kej zamudim, če prvi del igre sploh ne odklenem vseh orožij in šparam keyse za mirror? Dobiš z odklepom samo orožje al se unlocka še kej drugega v igri, da bi mogu to nujno narest v kratkem? 

Povezava do prispevka

Jaz bi ti svetoval da keyese vsekakor porabiš za orožja, da jih pač malo sprobaš in ugotoviš, kateri ti bo najbolj namastil mošnjo. Recimo omenjaš lok; torej je kar velika verjetnost, da ti bo mega cool zadnji gun, ki je lok na steroidih. Vsaj pri meni je bilo tako :D Samo reload si daj na nek drug gumb, recimo na L2 ali R2, ker to se kar rabi. Pa Fist weapon je tudi brutal stuff in zelo močan (čeprav je na začetku mogoče preveč bogi / delaš premajhen dmg) in je tudi čimprej za sprobat :) Jaz bi mos def šel na odklepanje orožij.

 

Boš tekom igre dobil toliko ključev, da se ven ne boš videl, brez skrbi :D Titans blood za upgrade aspectov od orožij je pa že bolj jeba dobiti, ja

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...