Skoči na vsebino

[multi] HADES


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 20 minutami:

Buddy zadeva stane 25 eur, tudi  PS5 verzija. Toliko ti zaslužiš v cajtu ko narišeš šumo na jajcih :D Pa še to tako, bolj redko

Res ni neki drago, itak, sam mi je mal bedno kupit neki, da me bo čakalo v libraryju dokler ne preigram Nier:A in Hollow Knighta. :D

Drugače, če si retail traitor, kot jaz, zadeva stane le 25 USD. XD

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Do zdj najboljsi boon sem imel un trippy cask, k vrzes festive smoke bombo, pol sm mel zeus/dioniz duo boon, k so v tem smokeu se strele padale, zeus dash s strelami in passive, da lah strela dvakrat hitne. Uglavnm, najbl carsko je blo pr satyr tunelih, ker so majhni. Nafukal tri smoke bombe takoj, umes dashal in so vsi pocrkal. Sploh nevem ker orozje sm mel, tut fotr je padel v trenu oka

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 urami:

Res ni neki drago, itak, sam mi je mal bedno kupit neki, da me bo čakalo v libraryju dokler ne preigram Nier:A in Hollow Knighta. :D

Drugače, če si retail traitor, kot jaz, zadeva stane le 25 USD. XD

pejt tole pls igrat ne bo ti žal 

Povezava do prispevka

Pac ta smoke bomb je OK od njega, drugo ne izbiram, razn kakih passivov. Pac to s healanjem pa to. Sm pa prvic to dobil z duo boonom od zeusa in je blo op af.  Demeter tudi meni ni nekaj,  ampak pac ce veckrat naletis v runu na boone od istega stricka, boljsi bojo. Verjetn so vsi epic, legendary, duo booni zlo dobri. 

 

Drgac pa ne gledam po netu keri booni so vse, kar naletim naletim in se pustim presenetit 😄

Povezava do prispevka

Te kristali so imo cool, ce igras na kompu z misko. Na kontrolerju je mal kurac stelat smer. Artemis je dobr z lokom pa critical hit. Sploh z ono drugo verzijo k je homing special, plus njen boon k special crita. 

 

Pisal ste o secret bossu, ne bi si rad spoilal al pa kej, a se lah od samega zacetka pojavi al treba kej extra dalec pridt (v smislu dalec glede story)

Povezava do prispevka

Evo pršu do konca z sulico končno imel sem pa res op Zeus+Demeter build z Cold Fusion (duo) in Splitting bolt (legendary) + tripple jab (deadalus) ki je dobesedno zmasakriral vse kar je lezlo naokoli :D  Za nameček sem imel še Demetrine laserje in kar nekaj nadgradenj zanje tak da je bla res veselica lol. 

 

Sem pa včeraj zamenjal v ogledalu Olympian favor z Dark Foresight in Gods Pride z Gods Legacy in je razlika več kot očitna! Praktično vsak run z exit wounds sword buildom je imel vse ključne boone že v na začetku tretje cone in nasploh sem dobil cel kup duo in par Legendary boonov. Je pa res da zdej posledično dobim krepko več normal boonov sam še vseeno bolje dobit ključne duote ter predvsem več boonov in pomov! Danes bom mrbit imel že dost lojalnosti z bogovi za epilog :D Res škoda ker sem pri renovatorju cel kup brezveznih stvari kupu za kristale za obnovo ker drugače bi imel to že narejen ker bi pač trejdal za ključe->nektar.

 

 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 11 urami:

Pismo men pa demeter ni tolk slaba, sploh uni kristali, ki streljajo laserje, če jih malo upgrejdaš so dost zajebani....mi je pa osebno najslabša artemis....


Artemis uporabiš samo za ultimate, pol ko imaš damage upgradan pa je kr dost OP

Pa za critical dmg

Tko da z Artemis če se mi vse lepo poklop imam najhitrejše run-e

Povezava do prispevka

Demeter skilli so res bol ali manj meh, ima pa na vsem chill ki upočasni tudi bosse kar bistveno bistveno olajša vse skupaj.

 

Dionysus cast bomba je v osnovi hardest hitting ability v špilu kolkor se spomnim.

 

Demeter / Dionysus duo boon ki naredi Diotov cast za instant Aoe splosion ki chilla je naravnost broken. Ne bom rekel da gre za najhitrejše rune ker je začetek malo bolj počasen in moraš pri bossih čakat na bloodstone, so pa definitivno eni bolj lagano sportskih, sploh na koncu v tistih satry sobanah ko zradiraš celo sobo z enim ali dvema pritiskoma lol 

Povezava do prispevka

Kak brutalen run sem imel zdele z sulico lol. Dal sem si gor Zeus boon perk ker mi ima res hude standard attack bonuse s strelo, shocki in joltanjem, pa tko dobim praktično vse boone od njega, ful enih njegovih mythicov, valda pa čez še legendary in še Duo z Ateno, zakaj pa ne. Sam gledal sem whaaat. Potem dobim tisti hammer, ki ti podaljša basic attack in mi dvigne dmg in si rečem OK kul, vsaj une Trojne vile hammer ni, ker potem bi bilo pa res mal broken vse skup... In itak dobim potem te trojne vile v 2. svetu lol :D Prov tok je bil OP build da sem kr pričakoval da se bo špil spet sesul, no tokrat se ni. Brutal ass rape od setupa res, ni sem mi še ukenjal tak mesarski build.

 

Ima kdo kak pro tip, kako narediti sword setup zanimiv :D Meč mi je bolj basic od unih 5kg banjic vanilijevega sladoleda od Lidla, ful rabim kakšen nasvet, kako narediti dober in zabaven build :)

Povezava do prispevka

Zaenkrat sem naredil največ heat 5 se mi zdi. Mi je pa najlažje vklopit extreme measures za prva dva šefa. Zdej mal farmam darkness za več boon reroll žetonov pa pač filam bogove z nektarjem za epilog. Hidden aspect mi manjka samo še od ščita. Probal in odklenu nisem še nobenga because premalo titan blood... Razmišljam da bi dans probal še tretjega šefa usut z extreme measure za trofejo pa da vidim kaj se spremeni še v tem fajtu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...