Skoči na vsebino

kupim poceni Tidal naročnino


Galko

Priporočeni prispevki

fauzić reče pred 4 urami:

 Poročam pros iin cons

zakaj? vsi poznajo office od osnovne šole, razen tebe zgleda, in niti ne mislimo gledat alternative, ker dobesedno 90%+ sveta deluje na officih. ni treba polnit tukaj bazarja s tvojim mnenjem. 

uredilo bitje Chris
Povezava do prispevka
Chris reče pred 42 minutami:

zakaj? vsi poznajo office od osnovne šole, razen tebe zgleda, in niti ne mislimo gledat alternative, ker dobesedno 90%+ sveta deluje na officih. ni treba polnit tukaj bazarja s tvojim mnenjem. 

kar se skupinskega dela tiče so docs daleč boljši. zato so tudi bolj razširjeni med študenti

Povezava do prispevka
Arey reče pred 50 minutami:

Jz drgac od kar imam sluzbo nisem zares rabil worda, je bil google docs dovolj. 
Je pa dejstvo da cim rabis karkoli kar niso naaajbolj barebones featureji si fucked. 

 

Pa je kompatibilen s vsemi? Ker včasih sem še znotraj samih Office imel problem, da je komu drugemu na drugi verzijo Offica potem nekaj zjebalo ureditev in je zagledala postavitev čist drugače pri njem kot pri meni. Večina ljudi, ki imam kaj z njimi pa ima Office. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 3 urami:

 

Pa je kompatibilen s vsemi? Ker včasih sem še znotraj samih Office imel problem, da je komu drugemu na drugi verzijo Offica potem nekaj zjebalo ureditev in je zagledala postavitev čist drugače pri njem kot pri meni. Večina ljudi, ki imam kaj z njimi pa ima Office. 

Odvisno kaj delas. Za zarafa je vseeno v cim si pise eseje ki jih nihce ne bere, drgac pa je kompatibilnost precej dobra. Vsaj gdocs -> word, obratno bolj ne. Tko da ce pises v isti dokument z vec ljudmi pol valda ni ok. Za deljenje svojih neumnosti pa je. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 12 urami:

Tako da zdaj sem pač solo Filipinec, mislim da je 2 € mesečno za YT premium

 

Netflix pa je dobro zablokiral tole, kolikor vem ni workarounda. Saj Disney+ bojda kmalu sledi, tako da RIP

je. vpn do ene tocke in ves promet preko te. pa vsi imajo isti wifi ssid. bonus tocke za en dhcp server in isti naslovni prostor. pac nekaj dela pa mnogo zaupanja potrebnega za sharanje. 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

ej PIČKE ( @Jin @Heraklej @Bessie @VonGriffin @nimr0d )

 

Tidal se je očitno nekaj pocenil in ni več 18 € na mesec, temveč samo še ušivih 10 €:

 

TNiIwL.jpg

 

Ko mi je uletel račun za random 10 €, sem najprej mislil, da so mi račun hekirovali muslimani (naslov na računu je Malmo na Švedskem), pa je bila samo pocenitev  :D  Tko da evo, ko se naslednje leto podaljša, boste imeli FUL keša v dobrem!

 

Jaz grem pa zdej prodat tisti kripto, ki sem ga kupil z vašim pologom, in grem po novo stanovanje v LJ Centru :mafija: 

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 minutami:

 

a to je podobno kot tidal connect?

možn, sam da tidal connect ne dela

 

Currently, Tidal Connect works on one device at a time. This is similar to Spotify Connect's setup, but Spotify Connect supports multiroom systems like Sonos, which Tidal Connect does not.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 2 urama:

Ker ima boljši vmesnik!?

 

Mene kar nekaj zadev moti pri Tidalu, predvsem kako mi ponuja komade, ki se tudi približno ne ujemajo s tem kar sicer poslušam. Ampak ajde se da preživet. :sorcerer:

 

Predlagani novi komadi in tidalove "playliste" smrdijo ko štunfi ruskega rezervista na ukrajinski fronti

 

O "uporabniškem vmesniku" Tidala pa rajši ne bi :D 

 

ampak zvok je pa res hud, kurc :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...