Skoči na vsebino

Pozor pri uporabniku skitVitum


darkpsy

Priporočeni prispevki

Če imaš boljši predlog... in ja glede na to, da na pošti brez težav lahko plačuješ račune, in imaš celo svoj račun... zakaj pa ne. 

Če so z ropotijo založeni bolje kot kak majhen Mercator, zakaj pa ne bi še opravljali storitve banke. 

Povezava do prispevka
MIHAc reče pred 16 minutami:

Če imaš boljši predlog... in ja glede na to, da na pošti brez težav lahko plačuješ račune, in imaš celo svoj račun... zakaj pa ne. 

Če so z ropotijo založeni bolje kot kak majhen Mercator, zakaj pa ne bi še opravljali storitve banke. 

Nisi glih ujel sarkazma, a? :D 

Glede na to da so bli dolga leta "Postna banka slovenije" in da so prav oderusko nabijali stroske pr vsaki transakciji...

Zdej je pa tk NKBM prevzel se te storitve se mi zdi :D 

Povezava do prispevka

Ma niso oni krivi, da so ljudje bedaki in ne prevzemajo pošiljk in podobno. Ne bodo oni spremenili poslovnega modela zaradi par takih primerov. To je pač nerealno pričakovat. Je to gnusno dejanje? Seveda je, je pa pač del tega prodajanja. Saj tudi trgovci imajo iste izkušnje, da ljudje nekaj naročijo in se vmes premislijo (najdejo kaj ugodnejšega drugje) ter ne prevzamejo. Tako pač je, ne more se to preprečiti v celoti. Lahko pa se opozori na osebo, ki to počne, da se mogoče kdo izgone situaciji.

Povezava do prispevka

Ma bolha zdej to, Brez skrbi

Navedek

Če si želite prihraniti nekaj glavobolov in morda celo bolečin v križu
s prodajo ali nakupom izdelka na bolha.com, lahko zdaj vse opravite kar iz udobja
domačega kavča. Nova storitev BREZ SKRBI vključuje vse od spletnega plačila do
prevzema oziroma dostave izdelka. Vaše plačilo je ves čas na varnem, in če vam
izdelek ne ustreza, lahko enostavno zahtevate vračilo denarja!

 

Navedek

Zakaj prodajati s storitvijo BREZ SKRBI?

Prodajaš iz udobja domačega kavča.

Brez srečanja v živo s kupcem.

Osebne podatke deliš samo z bolha.com.

Po izdelek, ki ga prodajaš, pride dostavljalec.

Če kupcu izdelek ustreza, bo denar kmalu na tvojem računu.

 

uredilo bitje Bessie
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ban, ne mi reč da se to tolerira, pizda!

 

Vsi prisotni izvolite:

 

Poslal si mi pošiljko v sredo 18-ega. Še poslal si mi sporočilo, da najverjetneje prispe naslednji dan.
Ni prišlo. 
Ne vem al je fakin sneg al kaj, ampak! Listek sem dobil v sredo, točno teden po tem ko si ti poslal. 

 

Prevzemni datum je bil do šestega februarja, prevzel sem petega.

 

 

Lepo se imejte. 
Admini pa lahko v sporočilih razložite zakaj dopuščate doxxanje. Ker tole je malo preveč.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

A se ne znata zmenit po ZSjih, kje je faking komunikacija.

 

Sicer pa @skitVitum ne vem kaj jokcaš, tudi če si res listek dobil teden pozneje (doubt), to je potem še vedno 24.1., topic je odprl 29.1., prevzel si 5.2. Sem parkrat počekiral tvoj profil, si bil v tem cajtu online, si imel tudi notification, ker te je tagal, lahko bi se zmenla in bi se uredilo takoj, ne pa da stvar vlečeš še skoraj dva dodatna tedna. OP omenja da ti je tudi pisal in si ignoriral. Če je to res potem čisto prav, da je opozoril, da se ne bo še kdo drug rabil zajebavat s tako neresnim kupcem.

 

Se strinjam, se ne tolerira, če želiš ban ti ga komot stisnem, samo povej.

 

Lp

uredilo bitje Slinch
  • Račka +1 3
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Resno?

Prvo kot zadnje, ker je samo to: če se hočeš pritožit nad nekom, da ne prevzema pošiljk, naredi to, ko dobiš pošiljko nazaj. IN. Z nickom. VSI bodo vedeli koga se izogibat. Ne rabiš doxxat. 
Ne veš kakšne obveznosti oz. kaj sem imel te dni, da pošiljke nisem prevzel, takoj ko je prišla.

 

Btw, v sporočilu so bili samo podatki o tem kdaj je bila pošiljka poslana in do kdaj se jo lahko prevzame. Prevzel sem jo.

In ne perem jaz tu pred vsemi usranega perila, dobesedno odzval sem se takoj, ko sem videl svoje ime kot temo na forumu...

 

ffs

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

haha, slinchek se spet bruka. 

 

človek je v neki zaupnosti podal drugemu človeku svoje ime in priimek. pride na forum in doxxan z imenom, priimkom, starejši pomnijo še naslov. ampak to je za naše šerife sprejemljivo, ker "model ni prevzel pošiljke". Vmes se je lahko zgodilo n-stvari, ampak hey, model je sam kriv, er ni prevzel pošiljke., čeprav je pošiljko prevzel ... samo ne takoj. 

 

in pazi to FINTO : ravno zato ma Pošta možnost zakasnelega prevzema

uredilo bitje fauzić
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
skitVitum reče pred 2 urama:

In ne perem jaz tu pred vsemi usranega perila, dobesedno odzval sem se takoj, ko sem videl svoje ime kot temo na forumu...

 

Kot ze receno, forum si obiskal (sem takrat pogledal tvoj profil) ze takoj po odprtju teme (29.1.), imel si notification zaradi navedbe nicka, odzval si se 10.2.

 

Ni lih "takoj" ane

 

@darkpsy pravi da si ignoriral sporocila, naj pove, ce je to res

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 3 minutami:

WTF, zakaj je važno, če je šele 5. prevzel paket in ne npr. 27. 1. , če je uradni datum za prevzem paketa do 6. 2. ????? taka tema se potem odpre 7. 2. al ne

 

a ste mal čudni

sej je jasno zakaj gre. 

 

op ni mel keša, nadejal se je, da bo s kešom, ki ga bo dobil od skita pač ali preživel ali nekaj poravnal ali kaj. 

 

zato tudi taka panika. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...