Skoči na vsebino

[panfranšizna] PERSONA


Priporočeni prispevki

Dedicated tema za Persona igrice in tudi ostali Shin Megami stuff. Upamo, da sedaj, ko je P3 remake zunaj, kmalu kaj slišimo o šestki :santa:. Glede na leake bi naj P6 izšla leta 2025

 

Tole je graf te res insanely razvejane serije, ki ima več kot 50 izdanih iger. Persona je samo majhen delček serije

https://ia804506.us.archive.org/25/items/04ae-75807a-3044a-495ecda-297e-915f-671d-2ac-872c-3460889136b-0e-599d-604592/04ae75807a3044a495ecda297e915f671d2ac872c3460889136b0e599d604592.jpg

 

Jaz moram reči, da me je Persona 5 spet naredila JRPG believerja. Res se mi je zdela vrhunska igra, sicer za moj okus malce predolga, ker ne maram tako dolgih iger, ampak vseeno je na koncu v beležnico padla ocena 9/10 in zaznamek kot eden highlightov generacije

 

A bo kdo igral Persona 3 remake? 

Povezava do prispevka

Ene 20 ur rabi, da se proper začne (ti razloži vse mehanike), tako da ti kar počasi :D. Pa jaz TBH enih stvari še po 50 urah nisem štekal. To je res igra, ki bi nujno rabila en manual, ki bi v nulo razložil combat in vse mikro-pičkarije v igrici. Sem imel podoben filing ob FF7, ko sem lani prvič igral, iz ingame razlage nisem sploh štekal materia systema, ko pa sem si stegnil scan manuala, tam pa je bilo res razloženo za petletnike in ful dostopno. Sem pa Persono 5 igral v času, ko sem se še sekiral, če nisem štekal vseh mehanik, ki jih ima igrica. Zdaj sem že v zen mode, da če ne štekam kakšne mehanike, mi je pač whatever, Ill survive :D 

 

Ne igrat P5 in še enega behemota ala BG 3, ker je to čisti overkill  btw

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Navedek

Shin Megami Tensei V returns… with a vengeance!

Venture back into a post-apocalyptic Tokyo with an all-new storyline featuring new locations, demons, and choices to make in Shin Megami Tensei V: Vengeance. Choose your path on June 21, 2024! Physical and digital pre-orders for PlayStation 5, PlayStation 4 Steam, Xbox Series X|S, Xbox One and PC will begin on 2/27. Physical pre-orders for Nintendo Switch will also start on 2/27. Details on digital pre-orders for Nintendo Switch will be announced at a later date.

 

Povezava do prispevka

Špilam Persono 3 Reload, skor 20 ur imam notri. To je pa hands-down najbolj počasen špil, kar sem jih igral u lajfu, pa igram špile že cca 30 let :D:D 

 

V 20 urah, torej v času ko bi obrnil 3-4 indyje ali dva 2 kratka AA naslova, ne vem še nič od naslednjega:

- kdo sploh je protagonist, razen tega, da je transfer student in da je res cool guy, ki se bojuje s shadowi, se pridno uči v šoli, hanga z 8-letnimi punčkami in sadi krompir na strehi

- kaj so shadows in Tartus

- zakaj se shadows sploh pojavljajo

- kako to da jih ti in ostali v ekipi vidite

- kdo je antagonist

- kakšne motive in cilje ima antagonist

- kaj za kurca se v tej igrici sploh dogaja

 

Faking amazing, nimam drugega komentarja :D:D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

Špilam Persono 3 Reload, skor 20 ur imam notri. To je pa hands-down najbolj počasen špil, kar sem jih igral u lajfu, pa igram špile že cca 30 let :D:D 

 

V 20 urah, torej v času ko bi obrnil 3-4 indyje ali dva 2 kratka AA naslova, ne vem še nič od naslednjega:

- kdo sploh je protagonist, razen tega, da je transfer student in da je res cool guy, ki se bojuje s shadowi, se pridno uči v šoli, hanga z 8-letnimi punčkami in sadi krompir na strehi

- kaj so shadows in Tartus

- zakaj se shadows sploh pojavljajo

- kako to da jih ti in ostali v ekipi vidite

- kdo je antagonist

- kakšne motive in cilje ima antagonist

- kaj za kurca se v tej igrici sploh dogaja

 

Faking amazing, nimam drugega komentarja :D:D 

Zanimiv tempo. Ker recimo Persona 5 je tudi slow as fuck, ampak realno po 5 urah je osnovni story že zelo dobro položen in v pogonu. Pa vseeno je počasno. Tega si sploh ne predstavljam :D

Povezava do prispevka

hehe lvl 73, to pa je PROPER kurčina :D 

 

Drgač pa evo, lepo prosim, dame in gospodje, čefurji in keš pičke, otakuji in cosplayerke - v Personi 3 sem prišel do zgodbe!!!! In to po samo 21 urah igranja!!! :w00t::w00t::mafija::mafija:  Dejansko ti šefe S.E.E.S. skupine razloži, od kje prihajajo Shadowi, kdo jih je naredil, zakaj so tam kjer so, kaj je tvoja vloga pri vsem tem itd. Sicer imam zelo ZELO močan občutek, da se bo zgodba še zelo zapletla, tudi da je precej več za vsem skupaj kot ti je bilo razloženo, ampak vseeno - zdej faking končno vem, zakaj približno se gre v špilu. Po 21 urah igranja. In eden od NPC-jev ima po tem revealu zgodbe dejansko jajca, da prbije neki v stilu "Awesome, now we can finally start!!" al neki podobnega, mamu ti jebem kitajsko ej :D  :D :D Nimam besed, tole mora biti za v guinessovo knjigo rekordov al neki.

 

Sem pa zdaj na morju s kolegi in ga chillam na plaži, tako kot v P5 in ne tako kot v RL.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Najavljen Expansion Pass za P3R

Sicer wave 1 ter wave 2 sta hudo smeče. V wave 3 pa prihaja The Answer oz Episode Aigis iz Persona 3 FES na PS2. Epilog, ki nadaljuje zgodbo Persona 3. Doda kakšne 30 dodatnih igranja.

 

Razen Female MC iz Persone 3 Portable, ki očitno bo ostala ekskluziva Portable verziji P3 postaja P3R kar definitive verzija.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...