Skoči na vsebino

[izziv] BACKLOG CRUSHERS


Priporočeni prispevki

Pentiment, sem v tretjem in zadnjem poglavju. Pred kratkim končal Dying Light 2 pa je sedaj izšel Reloaded Edition in sem ga spet inštaliral. Bolj za pokušino kot kaj drugega, ker opažam, da so (skoraj) vse nove naloge v bistvu "challenges" na čas in podobno, meni pa take stvari ravno ne ležejo. Naredim jih brez nekih velikih problemvo in sem jih par ampak je preveč stresno za moj okus in leta. Rad imam naloge, ki so vmeščene v zgodbo, post end game content pa skoraj redno preskočim.

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 8. 2. 2024 at 20:39:

Danes sem svečano v PS5 vtaknil Persono 5, kupljeno tam enkrat 2018-2019 na službeni poti na Švedskem, nikol obrnil. Sem zalaufal, pogledal config in šel furat iRacing ... Mam to :D

Slab mesec in 87 ur na save gameu kasneje obrnil. Isuse kakšen mastadon od špila, pa cel od "rad bi spal s sošolko in prefukal prfoksa" do "politika in spletke v Tokyu" do "rešujem svet" zgodbovni lok. Ni to najboljši game ali najboljši frp al neki ever, ampak je pa ful dobro narejen čist svoje sorte špil. U bistvu je edini minus, da si moreš res vzet čas, ker trajaaaaa, jebemo da če ni po tem ko si že prefukal zadnjega bossa še 1 ura socialnih eventov in dialogov.

 

Pomoje grem prvo mal spat, potem pa naslednji huge projetk, Fire Emblem Three houses.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Drgač tale Metafor Refantazio izgleda meni absolutno INSANE. Art style mi ful sede, interface je neki najlepšega kar sem videl u lajfu (pa je bil že v P5 nor), polno enih QoL izboljšav so ufurali (recimo low level monstaggiote lahko odpihneš ko slamo kar med tekom), okolja so ful lepa, očitno bo čas / koledar še bolj vplival na okolje kot v Personah, lore in svet okrog tebe izgleda mega edgy in over the top... Vse špila u nulo.

 

Ne vem če katerim devom zaupam, da znajo narediti +90 JRPG... razen Persona / Atlus ekipi (shots fired) :)  Men je od tole top 3 najbolj pričakovan naslov letos.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 7. 2. 2024 at 13:48:

Oboje lahko počasi igraš, tko da odvisno, Demon's Souls je zih krajši špil pa še nekje na sredi si že. Verjamem vate!

Tvoje zaupanje je bilo popolnoma neutemeljeno. Demon's soulsa se nisem niti dotaknil, Ghosta sem odigral celi dve uri.:panika: Zaključek je pričakovan, raje naj prodam konzolo.:rofl:

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Evo, sem se spomnil da se danes konča arbitrarno postavljen okvir za backlog crushers vol. 1, pa lep(im) recap. Backlog skrajšan za 12 naslovov, s tem da sem na polico dodal 8 novih igric in nekaj deset na wishlisto, tako da great success

 

Shovel Knight
PS5 / 9. 2. 2024 / 7h 40m
na polici od 11. 7. 2019

hniMS8a.jpeg

 

You Have to Win the Game
Steam Deck / 14. 2. 2024 / 1h 45m
v knjižnici od 12. 12. 2018

Sj4XDU2.jpeg

 

Hoa
Steam Deck / 23. 2. 2024 / 2h
na wishlisti od 24. 8. 2021

S4uhSC0.jpeg

 

Avicii Invector
PS5 / 24. 2. 2024 / 2h
na polici od 30. 4. 2020

1JMXUpk.jpeg

 

RiME
PS5 / 27. 2. 2024 / 6h
na polici od 27. 5. 2019

gsU2x7N.jpeg

 

Tomb Raider 1 (Remastered)
Steam Deck / 1. 3. 2024 / 13h
v srcu od 1997

ORKRvvZ.jpeg

 

Umurangi Generation
Steam Deck / 3. 3. 2024 / 2h 20m
na wishlisti od 8. 6. 2021

xyQjcXu.jpeg

 

Ico

Steam Deck / 14. 3. 2024 / 6h 40m
na wishlisti od 2016

NcJBpwD.jpeg

 

140
Steam Deck / 17. 3. 2024 / 1h 25m
na wishlisti od končanja cocoona, cca teden dni :)

3v1yUdP.jpeg

 

Evan's Remains

Steam Deck / 18. 3. 2024 / 3h

na wishlisti od 9. 8. 2019

2NUNSmj.jpeg

 

Planet of Lana
Steam Deck / 26. 3. 2024 / 3h 40m
na wishlisti od 10. 6. 2021

hau7zie.jpeg

 

OlliOlli World
Steam Deck / 3. 4. 2024 / 4h 45m
v knjižnici od 3. 1. 2023 (igral pol ure že v 2023)

nNfdHYU.jpg

Povezava do prispevka

:(

 

kjer bait & switch je bil ko so najavli retail za switcha. pol pa v majhnem textu "code in a box"

 

res, kdo je na teh firmah tako neumen

 

jaz sem tudi otožno čakal na retail, samo pol mi je komunist ćamir šenkal steam key, pa sem lahko safe igral

 

tudi sicer je par igric na seznamu padlo zaradi ćamirjevega pošeranega accounta, tako da tnx & support @Hernire :wub:

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...