Skoči na vsebino

[izziv] BACKLOG CRUSHERS


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

Kako ti to uspeva? Ali te nič res full ne potegne ali nameniš ogromno časa igranju? Jaz si res ne predstavljam. Enega hipa sem probal furati dve igrici in mi niti dve nista šli. Ko me kaj potegne vase, mi tista ura ali dve odmerjeni za gejming, mineta še prehitro v tistem v kar sem padel. Ne predstavljam si, da si vsedem na kavč in poženem PS5 pa se potem odločam v kakem moodu sem in katero od iger v teku bi pognal v danem trenutku. Vedno sem čist v eni sami igri.

Jaz ful rad variiram. Tu pa tam me kakšna igra prime 100 %, da igram samo to (nazadnje Talos Principle 2), ampak največkrat imam kar ene 3-4 igre odprte

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 minutama:

 

Kako ti to uspeva? Ali te nič res full ne potegne ali nameniš ogromno časa igranju? Jaz si res ne predstavljam. Enega hipa sem probal furati dve igrici in mi niti dve nista šli. Ko me kaj potegne vase, mi tista ura ali dve odmerjeni za gejming, mineta še prehitro v tistem v kar sem padel. Ne predstavljam si, da si vsedem na kavč in poženem PS5 pa se potem odločam v kakem moodu sem in katero od iger v teku bi pognal v danem trenutku. Vedno sem čist v eni sami igri.

Sploh ne igram tok velik, vsaj januarja res nisem velik igral. Tazadn špil, k sm se mu res posvetil je bil Dark Souls 3. Večinoma igram, ko je moja na treningih pa za vikend, ostalo imam pa itak druge hobije/obveznosti.

 

Je pa res, da sem velik del Vampire Survivors/TOTK preigral na šihtu :D 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 24 minutami:

 

Zakaj? Valjda boš špilala nekaj kar te vleče in ti je v užitek... kot pa presedlal na PC in igral nekaj samo zato, da boš pucal backlog in užival manj kot v čem drugem.

Ja to že. Ko jebe PC. Ampak jaz mam na PS5 Alan Wake, Armored Core, Dead Space R, Sifu pa še par petard :D

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

Ne predstavljam si tega kar omenjata :D Je pa res, da ne igram nekaj dosti zvrsti in če bi igral vsega boga, bi verjetno tudi lahko kombiniral glede na mood. Igram pa večina ene zvrsti, ki so ponavadi tudi precej dolge in potem ne morem skakat po dveh takih igrah.

No, to je dosti nasprotje od mene, ki rad igram ogromno zvrsti (v bistvu mi sede skoraj vse, razen multiplayer iger in simulacij). Zato je pomoje dosti lažje kombinirat. Ker pač igram naenkrat npr. nek indie puzzle game, Horizon: Zero Dawn in nek Nintendo platfomer :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 21 minutami:

No, to je dosti nasprotje od mene, ki rad igram ogromno zvrsti (v bistvu mi sede skoraj vse, razen multiplayer iger in simulacij). Zato je pomoje dosti lažje kombinirat. Ker pač igram naenkrat npr. nek indie puzzle game, Horizon: Zero Dawn in nek Nintendo platfomer :D 

 

Pa to ti provin!

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Pa jaz se tudi ne sekiram preveč, če neko igro igram čez celo leto, edino priznam, da pri TOTK prou moraš imeti daljše seanse, drugače pozabiš kam si mislil it al pa da si lih bil sredi neke uganke :D kar pa me ne vleče vedno

 

Ko sem to probal kar omeniš me je minilo in sem na koncu igro pobrisal ter pozabil na njo :D Ko sem prejel LOTF sem bil tudi v Remnantu. Pognal sem LOTF, ki me je potegnil vase, vmes pa me je totalno minilo do Remnanta in sem ga pobrisal. Bom probal še dvojko. Pozabim tipke, dogajanje, ne vživim se več po nekem času nazaj.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

@Hernire a si igral igrico Sacrifice?

Nisem, sem pa jo kupil, ko je bila na Steamu za 1,5 EUR in si jo nazadnje hypal. Tako da ob priliki FIX sprobam

Aktivist Vanč reče Pravkar:

Ko sem to probal kar omeniš me je minilo in sem na koncu igro pobrisal ter pozabil na njo :D Ko sem prejel LOTF sem bil tudi v Remnantu. Pognal sem LOTF, ki me je potegnil vase, vmes pa me je totalno minilo do Remnanta in sem ga pobrisal. Bom probal še dvojko. Pozabim tipke, dogajanje, ne vživim se več po nekem času nazaj.

To da igrice nimajo nekega mehkega načina te za ufurat nazaj, ko neki časa ne igraš, je meni konkretno minus. Sploh v mainstream AAA igrah bi lahko to implementirani, ni ravno da morajo šparat na takih rečeh

Povezava do prispevka

Demon's souls sem se spravil pred časom, mogoče je čas da prešvicam čez. Ali Ghost of Tsushima, kaj pravite, se ne morem odločit? :D

 

Igram pa res malo, ta čas sedaj raje porabim za tek/gym. Še serije gledam praktično na trenažerju ali stezi ko je dež/sneg zunaj.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Zadnje leto in pol razen Forz Horizon (3 in 4) igram bolj lahkotne, krajše in napol indie igrice, kar nimam volje se lotit česa bolj obsežnega oz. AAA produkcije iz backloga... Ampak dajmo poskusit, če mi znese v teh dveh mesecih:

 

RE2Remake: nikoli igral RE serije, že celo večnost imam na spisku RE2R, RE7 in Village, pa tutdi RE4R, vsi jih ful hvalite, zgleda čisto po mojem okusu (miks akcije, horrorja in survival shooterja); če hočem, da me Kojnzolec smetana ne zasmehuje, bi bil že čas, da v 2024 izkusim vsaj par teh igric

 

Prey: Mooncrash (nadaljevanje igranja): velik fen temeljnega špila, DLCja sem se lotil enkrat v 2018, mi je bilo na začetku kul, pa sem se potem zamotil z drugimi igrami; čeprav mi je ideja o miksu immersive sima in proceduralno generiranih novih in novih skozihodov čez iste levele malo čudna, mu kot oboževalec base igre dam še eno šanso

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Hernire reče Dne, 7. 2. 2024 at 12:37:

Jaz ful rad variiram. Tu pa tam me kakšna igra prime 100 %, da igram samo to (nazadnje Talos Principle 2), ampak največkrat imam kar ene 3-4 igre odprte

Jaz tudi vecinoma tako funkcioniram. Razen ko pride do malo bolj zahtevnih iger kjer moram vedet kaj delam. Če špilam monster hunterja, ni šanse, da grem kaj drugega, ker totalno ven padem

Povezava do prispevka

Evo Shovel Knight spucan, proti koncu mi je prirasel k srcu, največji minus igrice mi je death/recovery sistem. Ni da mi je kdaj primanjkovalo golda, ampak to droppanje in potem dokončna izguba, če ne pobereš, mi je čisto psihološko šla na kurac, sploh ker je ful smrti res gnilih. Boss fighti so easy del mape, dosti jih je padlo v prvo, samo platformanje pa je tako leseno in neizprosno, da sem bil proper živčen. Sicer pa zelo kul dizajn in kjut pripoved, proper narjen špil, res samo ta ena mehanika mi je bila trash. 

 

Usput sem rešil še Thomas Was Alone, sem mel dolgo nekje zacahnano in je bil lih 2 evriča na eshopu. Hja, toliko nekje je vreden, pač zelo barebones puzzler ki ufura ful mehanik, samo jih ne izkoristi zares. Sproti se odvija še neka pripoved, samo ni da ima ful teže. Ok za te tri urce I guess.

 

Ne vem še katera bo naslednja, nagibam se k Detroitu, pa lahko bi nadaljeval Cuphead, ki sem ga čisto zapostavil :(

Povezava do prispevka

Uh, moj spisek se nabira in nabira.

 

Metroid Dread

Mario Rabbids Kingdom Battle

New Super Mario Bros U Deluxe

 

Death Stranding

Nier Automata

Octopath Traveler 1 in 2

Horizon Forbidden west

The Witcher 3

 

Pa seveda Dark Souls 2, 3..

....

 

Za začetek.:blush: 

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Moj “backlog” iger, ki jih želim preigrat je praktično brezmejen. Sploh trenutno, ko pri sebi opažam, da zaradi naročnine na PS Extra, igram predvsem igre, ki jih sicer ne bi kupil. Tako zadnje leto igram večinoma igre, ki me manj zanimajo, medtem ko igre, ki bi jih al pa sem jih že kupil, čakajo na vrsto. Časa, da bi preigral vse kar me zanima pa nimam. Zato bom najbrž z naslednjim letom prekinil z naročnino PS Extra in se posvetil predvsem ogromni knjižnici iger, ki jih že imam.

 

S tega vidika, torej za svoj backlog (brez navednic) smatram predvsem starejše hite, ki so tako ali drugače šli mimo mene. Skladno s tem pa želim do konca leta preigrati Chrono Trigger, The Legend of Zelda: Ocarina of Time in The Legend of Zelda: Majora’s Mask.

Povezava do prispevka

Trenutno aktivno rešujem tri grehe: 

 

Cuphead - po en boss na vsake toliko, zdaj sem na koncu drugega otočka

Death Stranding - po ena misija na vsake toliko, malo mi je hideo cringejima

Tomb Raider 1 (remastered) - yaay

 

Kljub temu da sem mega fan TR igric/branda nisem nikoli preigral najboljših naslovov v seriji, zdaj smo pa tri od teh fasali v kjut remaster paketu. Enko sem imel samo demo, tako da sem poznal le prvih par levelsov. Dvojka na hišnem PCju sploh ni laufala, sem pa zato bil bolje seznanjen s trojko, zaradi katere sem takrat našparal za plejca 1 in kupil svojo prvo konjzolo. Sicer ni bila prva igrica za to konjzolo, ta čast je pripadala prvemu spyrotu. Sem pa TR3 kupil kmalu zatem (verjetno ne tako kmalu, ker kot mulo sem za igrice spravil skupaj redka gotovinska darila redkeje). Takrat sem seveda bil prelev in preneumen, da bi v igrici kaj daleč prišel, sem pa vsaj videl zgodnje dele vseh levelsov zavoljo level skip cheat kode.

 

Ampak nismo še tam, zdaj igram enko in mi je kar huda igračka. Večino cajta igram na OG mode, ker nostalgija is strong, plus dejansko izgleda bolj divje zaradi vseh barv, moderen lighting v remaster izgledu jih povečini popolnoma ubije. Igračkam na steam drecku in je lih prav. Okrog polovice, kjer ravno sem, malo pade izvirnost, postaja bolj key fetch quest, upam da se popravi.

Povezava do prispevka

@Slinch: moram Tomb Raider remastered nabavit! Nujno. Tnx za opomnik.

Sem kar velik fan teh igric. Enico sem itak preigral pred sto leti in jo imam v spominu kot eno prvih iger, ki sem jih igral z voodoo 3dfx pospeševalnikom. Noro lepa in gladka. Btw, kolega jo je seveda kupil original v taki všečni veliki škatli. Upam, da bo remaster pričaral nepozabne spomine. Najboljša scena? Itak tista, ko iz meglice pritaca ogromn tiranozaver.  V spominu imam: "Wtf, kako naj to premagam.. (spustim par strelov) .. uh, rajši bejžmo; aha, tu je votlina in se bom kar skril in ga počasi špikal iz jame" :) ). Saj potem je padel, ampak vem da je trajalo kar nekaj časa. 




 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...