Skoči na vsebino

Dejcheva treznilnica


Priporočeni prispevki

Dejch reče Pravkar:

v počutju decapo. k sm drunk i feel like awesome.


To je tisto, kar je dejansko slabo. Awesome se moraš počutit vsako minuto dneva in to ne zaradi raznih substanc, ampak zato ker se tega zavedaš in si to kar si. 

Na polno cenim tvoje zapise in vidim, da ti ni lahko. Ampak poskusi enkrat vsaj 20 dni brez alkota (pa naj se sliši še tako izumetničen nasvet). Potem poročaj na forumu in bomo dalje debatirali. 

Povezava do prispevka

Ni isto sam jz sm nehal kadit tko da sm se enostavno odlocu da je dovolj. Itak skos ves sam pri sebi da je slabo za tvoje zdravje in da kosta ful enga kesa. Dokler sam

nisem bil v to preprican sm sam upal da bom kdaj nehal. 
Turbo rece mors bit mocn sam je res, mocn si lahko pa sam ce imas razlog za nehat :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Arey reče Pravkar:

Ni isto sam jz sm nehal kadit tko da sm se enostavno odlocu da je dovolj. Itak skos ves sam pri sebi da je slabo za tvoje zdravje in da kosta ful enga kesa. Dokler sam

nisem bil v to preprican sm sam upal da bom kdaj nehal. 
Turbo rece mors bit mocn sam je res, mocn si lahko pa sam ce imas razlog za nehat :D 

jaz sem ganjo quitnu v sekundi, še čike sm 5 let prekinu k mi niso sedl.

 

sam alko bro. ta pizdarija ti da tok en awesome feeling, k ti ga noben uspeh ne da. to je tist kar me fuka.

 

stari k sm trezn nizam same uspehe, sam k se ga napijem k mam 4 pire u riti beats it all. tko no contest.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Zdej vam bom povedu neki kako sm imel sam 5 minut zadovoljstva v življenju, kar sm pa naredu je blo pa neki kar je blo zelo zajeban. V Reno 5ki bla je jugo verzija, jaz nism najdu navodil, da sm en del zamenju sm šu blind v to. Kar pomen, da sm VSE mogu narest sam, to ne govorim, da bi se hvalil, ampak ker uspeh je bil. Praktično celo notranjost sm mogu sam razstavit, pod pokrov je blo tud treba marsikaj izklopit, plus hladilno tekočino zamenjat pa en kp vijakov in objemalk k so ble vse zarjavele nekak dol dobit. To vse sem storil brez pomoči in navodil, vse sam, vse to sem storil, zamenjal del in vse sestavil skupaj ter tudi zamenjal vse te zarjavele dele. Dela je bilo ogromno. Ko sem končal sem bil zadovoljen vsega 5 min, pol mi prišla depra in sem se ga napil. Alko mi pa dal tist dan zadovoljstva 6 ur.

 

Kako dafak nej premagam ta feelz? 

 

uredilo bitje Dejch
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 35 minutami:

To je tisto, kar je dejansko slabo. Awesome se moraš počutit vsako minuto dneva in to ne zaradi raznih substanc, ampak zato ker se tega zavedaš in si to kar si. 

Ne vem kdo se vsako minuto dneva počuti awesome. Sorry sam pri tebi imam včasih filing, da si mentalno star 10 let. Pa to ne mislim žaljivo, ampak tako ... v smislu, da na lajf gledaš kot desetletnik. Idealizirano. Sem ljubosumen, da to zmoreš, v bistvu :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Ne vem kdo se vsako minuto dneva počuti awesome. Sorry sam pri tebi imam včasih filing, da si mentalno star 10 let. Pa to ne mislim žaljivo, ampak tako ... v smislu, da na lajf gledaš kot desetletnik. Idealizirano. Sem ljubosumen, da to zmoreš, v bistvu :D

kle si ga pa ustrelu res mimo. ustrelu puščico, sam je letela mimo ene tok kokr v sykrimu.

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 23 minutami:

Sem ljubosumen, da to zmoreš, v bistvu :D


Ni preveč težko. Mi pa pohvala vseeno dobro dene. Tnx. 

P***.. lajf je tako dober in lep, da mi je škoda vsake minute, ki mine. Npr.: berem knjigo, gledam fil3m, igram igro, kak lep izlet, dobro jem, uživam s prijatlco, udejstvujem na forumu, ponovim in že mine ohoho ur.
Enostavno prehitro vse mine in jaz se bojim, da bo enkrat zmanjkalo časa v tej peščeni uri življenja (obrnit pa je ne bom mogel). 

edit: pa ni me strah same smrti oz. dokončnega konca in tudi ne verjamem v reinkarnacijo. Žal mi je samo, da nekoč ne bom več živel življenja, kot ga živim zdaj. Ker ne bi menjal niti sekunde. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Veckrat si ze rekel da bi rad fukal in imel druzbo. Tega pa nimas ker si pijandura. Pac zdj je tko, pretehtat mors kaj ti vec pomeni.
 

al 6h dopamina k si pijan in se poslovis od trpanja in druzbe

 

al SEKS in druzba, ampak se poslovis od pirckov

 

 

odlocitev je tvoja

Povezava do prispevka

Kolk enga jamranja majkemi...nehal bom, zdaj grem, blablabla...Ce gres v Polje al pa Idrijo in poves da bi se rad pozdravil te vzamejo takoj.

 

Itak da ti je vse tuga brez alkohola ker si alkoholik. Pač lahko se gres zdravit lahko pa hujsas kot Gorann. Izbira je tvoja. Na koncu bos tolk dopizdil folku da bos se tle dobil ban ker si jebeno nadlezen ko si pijan.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 6 minutami:

Kolk enga jamranja majkemi...nehal bom, zdaj grem, blablabla...Ce gres v Polje al pa Idrijo in poves da bi se rad pozdravil te vzamejo takoj.

 

Itak da ti je vse tuga brez alkohola ker si alkoholik. Pač lahko se gres zdravit lahko pa hujsas kot Gorann. Izbira je tvoja. Na koncu bos tolk dopizdil folku da bos se tle dobil ban ker si jebeno nadlezen ko si pijan.

pa dej ti men kje je blo kerokol jamranje? edin k jamra pa se hoče neki izpostavt si ti. dej šuti model. hočš pridobit ime.

Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

edin k jamra pa se hoče neki izpostavt si ti. dej šuti model. hočš pridobit ime.

 

in s takimi posti samo izgubljaš potencialno podporo

js sm se zdej hotu razpisat zarad podobnih (a očitno ne tolk močnih) občutkov, kot jih maš ti z alkoholom 

 

zdej ti lahk pa rečem sam goni se in idi se zdravit

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

 

in s takimi posti samo izgubljaš potencialno podporo

js sm se zdej hotu razpisat zarad podobnih (a očitno ne tolk močnih) občutkov, kot jih maš ti z alkoholom 

 

zdej ti lahk pa rečem sam goni se in idi se zdravit

ma k veš da si zdej bučke nabil. nisi hotu povedat, ker je zgleda mutombo privlaged. komu sm karkol naredu bad kar sm zdej povedu? govoru sm sam o seb. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:


med zamorce ti bos pa lah gledal  v kotu

 

 

pac drugo je ce imas dobesedno alkoholika v tem primeru al pa tebe pizda

ja lej jz sm reku, da sm alkoholik. a si ti priznal, da si bigot?

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka

mislim pizda Dejch, k se sploh nisva privat pogovarjala o problemih, ki sem jih mel

ko sem ti hotu pomagat probat vsaj določene stvari razreševat

ampak ne, tu pa ne bom napisal neki podobnega, ker so to bučke (nism sicer mislil o isti tematiki)

 

pa ok I guess, pač še naprej odbijaj folk s svojim obnašanjem in izjavami

bolelo bo tko tebe  

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

mislim pizda Dejch, k se sploh nisva privat pogovarjala o problemih, ki sem jih mel

ko sem ti hotu pomagat probat vsaj določene stvari razreševat

ampak ne, tu pa ne bom napisal neki podobnega, ker so to bučke (nism sicer mislil o isti tematiki)

 

pa ok I guess, pač še naprej odbijaj folk s svojim obnašanjem in izjavami

bolelo bo tko tebe  

pa kaj ti je?

vse kar sm ti povedu je, da se zresn. wooow res sm ti hotu bad.

 

vi2 z evito pa sta še zmer douchebaga. mislm halo no. kaj vama je? 

Povezava do prispevka
  • DaCapo locked this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...