Skoči na vsebino

[multi] Assassin's Creed Valhalla


Gatsu

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 1 uro:

 

To nima nobene veze z resolucijo in fpsji lol... 

To je točno to kar ima veze z resolucijo in fpsji oz kakšen je limit ki ga lahko doseže. Če ima output samo 32gbps to pomeni da ne more predvajati iger v 4k 120fps brez chroma subsampling na 4:2:2 kar seveda pomeni izguba malo detajlov v barvah. Xbox tudi nima 48gbps ki jih podpira hdmi 2.1 ampak ima pa vseeno 40gbps kar pomeni da ne potrebuje chroma subsampling in lahko predvaja igre v 4k 120fps in ima 4:4:4. 

 

Bandwidth hdmi outputa ti dobesedno pove koliko informacij lahko gre skozi kabel. Če imaš navaden tv brez hdmi 2.1 itak 4k na 120fps ni mogoc

Povezava do prispevka

Gapi meni si cool uporabnik. Vidi se, da si tehnično podkovan, tvoje argumentacije se ne bi sramoval niti Platon, spoštuješ očeta in domovino ter si odličen poslovnež. Zato ti čisto prijateljsko svetujem, da se malo umiriš z razkrivanjem grdih resnic o konzoli playstation 5, da te fanboyasti šerifi ne benajo iz foruma :( 

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Feget reče pred 7 minutami:

Gapi meni si cool uporabnik. Vidi se, da si tehnično podkovan, tvoje argumentacije se ne bi sramoval niti Platon, spoštuješ očeta in domovino ter si odličen poslovnež. Zato ti čisto prijateljsko svetujem, da se malo umiriš z razkrivanjem grdih resnic o konzoli playstation 5, da te fanboyasti šerifi ne benajo iz foruma :( 

Mene je bolj strah da bom joinal the dark side once i get the ps5. 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 11 urami:

To je točno to kar ima veze z resolucijo in fpsji oz kakšen je limit ki ga lahko doseže. Če ima output samo 32gbps to pomeni da ne more predvajati iger v 4k 120fps brez chroma subsampling na 4:2:2 kar seveda pomeni izguba malo detajlov v barvah. Xbox tudi nima 48gbps ki jih podpira hdmi 2.1 ampak ima pa vseeno 40gbps kar pomeni da ne potrebuje chroma subsampling in lahko predvaja igre v 4k 120fps in ima 4:4:4. 

 

Bandwidth hdmi outputa ti dobesedno pove koliko informacij lahko gre skozi kabel. Če imaš navaden tv brez hdmi 2.1 itak 4k na 120fps ni mogoc

 

No evo pa si si sam odgovoril da to nič nima veze z resolucijo in fpsji ampak samo z dobesedno malo detajli v barvah, pa še to je vidno na samo res najboljših tvjih. In zapovrh še samo 4K@120 ki se ga itak uporablja za akcijo in ne za občudovanje izgleda igre. Večji problem PS5 je da (trenutno) ne podpira VRR in ALLM.

Povezava do prispevka

Naredi side queste ko upgrejdatš naselbino, tam dobiš kar nekaj xp točk za kratke queste (upgrejd za hunter shop pa baker). Pa sicer nisem bil pozoren, ampak ko spraviš naselbino na višje levele, mislim, da tud dobiš xpje.

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 6 minutami:

Momci, naredil sem prvi zavezništvi, sem level 42

 

Za naslednje zavezništvo igrica sugerira, naj bo level 55

 

Kje se na hitro nagrindam. A obstaja kak lifehack/glitch, da me spravi do 55 res na hitro, recimo v max eni uri? Noro se mi ne da delat side questov ...

 

Čaki mal a niso opisovalci trdili da teh težav v novem ACju ni več in lahko mirne duše preigraš igro samo z delanjem glavnih questov? :blink:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Očitno ne. Jaz sem delal samo striktno main queste (ajde, mogoče naredi 3 side stvari, ampak res minimalno - kar pa ne pomeni, da ne raziskujem. Dosti lutam okoli in opazujem okolico, sam pač v neke side queste se mi ne da vpletat)

 

In sem nekje na 1/5 zgodbe (po filingu) z levelom 42 uletel v misije, ki mi priporočajo lvl 55

 

FML 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Očitno ne. Jaz sem delal samo striktno main queste (ajde, mogoče naredi 3 side stvari, ampak res minimalno - kar pa ne pomeni, da ne raziskujem. Dosti lutam okoli in opazujem okolico, sam pač v neke side queste se mi ne da vpletat)

 

In sem nekje na 1/5 zgodbe (po filingu) z levelom 42 uletel v misije, ki mi priporočajo lvl 55

 

FML 

Pol te bo ful razpizdil naslednji, ki priporoča level 90. Sam delam kar precej side questov in sem uspel do takrat prit na 88 :lol:

 

Also, prej sem pozabil omenit modre točke - world events. Ti pa so res kratki in dobiš relativno dost experienca glede na porabo časa.

 

  

Gatsu reče pred 4 minutami:

 

Fixed

Men se zdi Valhalla v tem pogledu dost boljš kot Origins in predvsem Odyssey, kjer je tudi meni na koncu dopizdilo grindanje

Povezava do prispevka

Gatsu malce pretirava. Če je kaka regija par levellov nad tabo, noben problem. Jaz sem bil level 50 ko sem naletel na minibossa level 160, ubil ga brez problema. Tak da se da, ampak malo bolj previden mors bit.

 

Drugače pa, če greš delat world events, ki so načeloma zanimivi in hudo kratki, govorim par minut kratki, boš takoj tam. Pol pa vmes narediš mini side quest al dva v naselbini, in si tam. Če pa hočeš it 15 levelov pod priporočenim, samo piči, nobenega problema ne bo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...