Skoči na vsebino

[multi] Assassin's Creed Valhalla


Gatsu

Priporočeni prispevki

Arbenowskee reče pred 20 minutami:

PC not so much master race

 

 

 

sem ravno prej gledal

ja no, če pod master race razumeš RTX 2070 Super - tl;dw, ta kartica je dovolj za 60fps in enake settingse kot na PS5

vseeno impresivno za konzole

v bistvu je to res dober pokazatelj, da smo že na točki, kjer je razlika med high/very high/ultra večinoma minimalna, včasih celo opazna samo skozi padec framerata. :D

 

 

Povezava do prispevka

nisans res

 

ma ja sej meni osebno tako kot je je ql.. ps5 imam in DeS lahko igram.. Assasins Creed in CoD mi itak delata boljse kot na pcju..

Cyberpunk bom igral na pcju za free, ker so tipi glupi in niso naredili next gen day 1 patcha za ps5.. to je to.. pol bomo vidli

 

iscem razloge za nakup sexy beasta sam...... upam, da bo kaksan igra dokler pridejo zaloge v trgovine in lahko kot pravi stipe grem v stacuno kot gospod po svojo sexy beast konzolo in must paly igrco za xbox in pol se bomo smejali fanboyem.. ko pride must have igra za xboxa.. vse je dovisno od tega, od igre.. ce ne bo nic bomo proejpani, ce bo se jim bomo smejali kako bodo iskali zgovore.. itak ce zleti kekit i nrece, da lahko gira na pcju pol imamo mi foro za 500 na kaksnem pcju in kako lahko igras.. ni panike za vse se najde izgovor, samo ce ni iger pol je malo jeba =))) lahk osamo igras W3 best experience in poganjas BR =)))

Povezava do prispevka
Feget reče pred 15 urami:

Torej kakšno grafično rabiš da lahko na PCju bolje igraš igrico kot na ps5? Glede na trenutne cene grafičnih je verjetno dražja kot cela konzola, kjer dobiš še kontroler vred:rofl:

 

RTX 2080 je dovolj za cca 15% boljši performance, sodeč po DF primerjavi - to je trenutno nekje 3060Ti (Radeon 6700?) nivo...ampak ja, smo debelo čez 500€. :D

Ni kaj, nove konzole so res redemption za prejšnjo generacijo...

 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 32 minutami:

Jaz imam RTX 2080, sam ne da se mi igrice še na PCju sprobat, da bi videl, če realno zazna kako razliko :D 

 

Nekaj bi opazil verjetno, ker na 2080 fpsji nikoli ne padejo pod 60...tudi v DF primerjavi ni bilo DLSS, ker verjetno Valhalla ne podpira(?)...z DLSS bi bil performance z lahkoto vsaj 50% boljši, oziroma bi lahko nabil settingse na ful.

Ampak spet, eno tako igro je res lepše igrat na konzoli in TVju, zastonji vsi settingsi. :D

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 14 urami:

Imam zanesljive vire, da bo na xbox beastu - najmočnejši konzoli na svetu - to mogoče.

Ker lim ti snifaš xbox bo vedno shitbox,.. Bolj sem presenečen da ni razlika še večja 12TFlop towa of power je tak bullshit,.. da so pri MS morali spremeniti cel marketing slogan,.. Ker vejo da bo verjetneje PS5 poganjal vse stvari bolje celo generacijo. Edino mogoče bi v first partiju lahko naredili kaj super,.. ampak ker morejo stvari laufat na Series S ,.. tudi tam ne morejo zelo dobro izkoristiti Series Xa.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

RTX 2080 je dovolj za cca 15% boljši performance, sodeč po DF primerjavi - to je trenutno nekje 3060Ti (Radeon 6700?) nivo...ampak ja, smo debelo čez 500€. :D

Ni kaj, nove konzole so res redemption za prejšnjo generacijo...

 

nova generacija konzol je končno dovolj dobra da kvalitetno poganja last gen špile

 

:(

Povezava do prispevka

Takole, najdo sem način, kako igrati Valhallo, da uživam na polno. Dark souls style in nič več. Sem power level 115, odpravim se v Northumbrio, ki je 200+ al nekaj. 

Naletim na grad, vidim ima armor in ingot, ok gremo probat. Špilam čisti assassin style, dobrih 30min, vse pobijem, vse poberem. Uživancija na kvadrat, igra 10/10!

 

Ok, grem naprej, opazim še en grad, poln zlatih krogecev, gremo spet v akcijo. Tokrat se odločim yolo warrior style. Nekak z božjo pomočjo in preko kurca vse pobijem,

poberem dobrote, pripravljam se, da shranim igro...OD NIKODER MI VLETI DIVJA SVINJA IN V ENEM NALETU ME UBIJE. 45min šlo v kurac, igra 0/10

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Takole, najdo sem način, kako igrati Valhallo, da uživam na polno. Dark souls style in nič več.

OD NIKODER MI VLETI DIVJA SVINJA IN V ENEM NALETU ME UBIJE. 45min šlo v kurac, igra 0/10

 

Zakaj pa je zaradi tega naenkrat 0/10? Kaj ni smisel From Soft iger, da se ogromno umira in ponavlja (pri čemer sploh ne moreš sejvat, ko želiš)? Ti pa si enkrat umrl in se ti je zamerilo...

 

Moral bi uživat ob vsaki smrti :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...