Skoči na vsebino

[multi] Assassin's Creed Valhalla


Gatsu

Priporočeni prispevki

Ne vem iz animusa sem šel samo čisto na začetku, kjer si v neki koči, pri eivorjevem grobu. Nekaj je narobe s soncem oz. segrevanem  ozračja in je ful vroče pa sateliti crkujejo. Od takrat še nisem bil izven.

 

Aja vmes sem moral naredit nek puzzle pri enem ostanku rimskega akvedukta, ko animus nekaj zatrokira in vidiš data paketke. Potem moraš neko svetlobo usmerjat v kvadre, da se simulacija spet lepo naloži. Takrat sem moral igrat kot ta ženska v animusu.

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 8 urami:

Ne predstavljam si kaj bi se lahko zgodilo na twitterju, če bi slučajno pomotoma ubil IndijancaNativnega Američana.

Verjetno to kar meni, ko sem odkril, da so moji nevem kolikokrat pra nonoti in none finci in se zdaj pozimi naokoli sprehajam v kratki majci.

 

Pa moj PSN sem spremenil v Dedek Mraz

Povezava do prispevka

Aja v mainer story sem pri delu, ko rešujem Sigurda iz 2. trdnajve (v prvi ga ni bilo). In že zdaj kličem zaveznike, čeprav imam opcijo sklenit še dodatna zavezništva (eno je 250 lvl) ... tako da ne vem, kaj se bo zgodilo, ko to zaključim, al bom lahko še naredil ostala zavezništva? al je to že endgame; saj ne more bit, ne?

 

Navedek

A drgač je zraven:

Anglije, Norveške, mini Amerike, Asgarda in sodobnosti še kakšna mapa? 

ne; to bo kak dlc verjetno ..

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka

KK. A tja potuješ po questih v Londonu, ker te zdaj delam?

 

Drgač pa sem res pozitivno presenečen nad novimi Ašašinci, pismo res kompetenten špil. Ni nek presežek in ima mega problemov, samo špil je vseeno dobro narejen in ga je užitek igračkat. Res konkretno kvalitetnejši od Miles Morales na vseh linijah (pač primerjam z edino drugo PS5 igrico, ki jo imam :D)

 

A drgač je zraven:

Anglije, Norveške, mini Amerike, Asgarda in sodobnosti še kakšna mapa? 

Povezava do prispevka

Včeraj sem se odpravil na sever, ker so me prejšnjič prefukal ko kanto. Grem do konca mape, tam nek ogromen zid, hodim po zidu, naletim na neko zasneženo vas, vidim nek loot. in boom Lagertha's axe!!!!!

 

Takoj obujanje spominov na začetke Vikingov in najbolj legendarni ženski lik v seriji, faking Lagertha!

 

No, zdaj špilam 2 heavy sekiri, Lagertha + Sepulcher, med crit udarci sta obe on fire. Meljem dobesedno vse pred sabo. 

 

Slučajno, med questom srečam neko štalo in bika zraven, no Aelfredov bik, power level 200, crkno sem v 2 sekundah :D

 

Je pa res, da te borbe z živalmi so res porazno narejene tukaj. Prav čudno se premikajo, kar neki gledajo stran, pol udarijo. Ta del igre je totalno zanič.

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 28 minutami:

Včeraj sem se odpravil na sever, ker so me prejšnjič prefukal ko kanto. Grem do konca mape, tam nek ogromen zid, hodim po zidu, naletim na neko zasneženo vas, vidim nek loot. in boom Lagertha's axe!!!!!

 

Takoj obujanje spominov na začetke Vikingov in najbolj legendarni ženski lik v seriji, faking Lagertha!

 

No, zdaj špilam 2 heavy sekiri, Lagertha + Sepulcher, med crit udarci sta obe on fire. Meljem dobesedno vse pred sabo. 

 

Slučajno, med questom srečam neko štalo in bika zraven, no Aelfredov bik, power level 200, crkno sem v 2 sekundah :D

 

Je pa res, da te borbe z živalmi so res porazno narejene tukaj. Prav čudno se premikajo, kar neki gledajo stran, pol udarijo. Ta del igre je totalno zanič.

 

 

 

Kaj bi dal za VO od igralke ki igra Lagertho v Vikings namesto tega skorpucala v Valhalli... :( 

Povezava do prispevka

Ni bilo dost govora o questih se mi zdi. Ti alliance map questi so mi res kul, edin preveč osvajanja gradov je morda :D. Od eldermana in žene, ki nočeta živet skup do tipsonov v Londonu do une, ki ugrabi Sigurda. Men so fajn zgodbice. Pa več navezave na frende čutim, kar je zarad interakcij v naselbini. Pek, ki je bil ex mafija enforcer, otroci, ki te napizdijo, da rešiš volka, LSD trip s Petro. Tokrat mi je dejansko mar, za razliko od prejšnjih dveh, kjer sem užival zgolj v sprehajanju po carskih lokacijah Egipta in Grčije.

 

 

Povezava do prispevka

Če smo že pri questih, fantje, najdo sem najboljši side quest world event!!!

 

Torej, vletim med skupino ljudi, pojejo, pijejo, veseljaki pač. Zraven pa en bishop jim nekaj teži in gnjavi. Me zaprosijo, da razbijem bishopa, seveda izkoristim priložnost.

 

In fantje začnejo peti, SMACK MY BISHOP!!!! in evo, zdaj vemo od kod prihaja smack my bitch up komad. hvala lepa in lahko noč!

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Če smo že pri questih, fantje, najdo sem najboljši side quest world event!!!

 

Torej, vletim med skupino ljudi, pojejo, pijejo, veseljaki pač. Zraven pa en bishop jim nekaj teži in gnjavi. Me zaprosijo, da razbijem bishopa, seveda izkoristim priložnost.

 

In fantje začnejo peti, SMACK MY BISHOP!!!! in evo, zdaj vemo od kod prihaja smack my bitch up komad. hvala lepa in lahko noč!

Haha dobra 🤣

Povezava do prispevka

Ma ta špil kar vleče. Pri Odiseji sem na koncu sam še rushal, da je bilo čim prej konec, tukaj so mi zgodbe posameznega območja po precej preigranih urah še naprej zanimvie . Veliko bolje je urejeno tudi dobivanje orožja in armorja, saj se tukaj dejansko izplača upgrejdati, ne pa kot v prejšnjih dveh, ko si v vsakem piskru našel boljši meč kot je bil tvoj pred 8 minutami upgrejdan ... Tako še vedno uporablja carolingian longsword, ki sem ga ujagal nekje bolj na začetku.

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...