Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Ne, ravno nasprotno, na 840 sem dodal se % PWR zraven. Nekako sem se navadil na te stolpce, da ocenim kje sem.

 

Moram naredit screenshot na Garminu, ker tale preview iz editorja je cel nikakav in ne pokaze lepo zadev.

 

 

 

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
erted45 reče pred 36 minutami:

No ja, kolikor sem cekiral se Berki lomijo ko keksi, to mi je se Fonda priznal, ko mi ga ke dal za probat.

Jih pa sicer Berk baje bp menja ampak se vedno mislim, da tukaj nekaj ne stima, ce so res tako krhki... 

Tale Bjorn pa zgleda zanimiv, bi bil za sprobat :)

lahko potrdim 

sicer se je meni zlomu tko da sm lahko se nekako prsu domou brez karbona v danki

Povezava do prispevka
Boris reče pred 26 minutami:

nimam pojma kje je to sam zgleda k cesta k se spuscas iz krvavca proti kamniku 

Če pogledaš iz Cerkelj na Gorenjskem 413m nadmorske proti Krvavcu, na levo stran se ne vidi ker je za hribom je Štefanja gora 700m nadmorske, iz vasi je potem cca 2km do cerkvice, jaz sem snemal od cerkve proti Štefanji gori, ki je za gozdom, glavna cesta na Štefanjo pelje mimo vasi Grad in mimo spodnje postaje žičnice Krvavec, če si kdaj smučal na Krvavcu si šel po tej cesti, no jaz grem tam ogromnokrat s kolesom domov na Štefanjo na kavo k staršem. Na drugi strani te globoke grape kjer je žičnica,  pa so druge bolj znane vasi, Šenturška gora 700m Nadmorske, potem naprej je Ambrož 1000m nadmorske in krvavec 1500m in naprej.

 

Na sliki spodaj je levo Štefanja gora, zaselki desno pa so Stiška vas in naprej Šenturška, ampak vmes je grapa kjer je žičnica krvavec, tako da se direkt tja ne da priti, ampak se spustiš dol za cca 200m če greš po gozdu...   

Štefanja_Gora_iz_zraka (1).jpg

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

Sicer s kolesom po cesti od vasi Grad do Štefanje gore ni mačji kašelj, sploh za nekega rekreativca kot sem sam,  nekje 3km je do žičnice vzpon cca 200m nmv, začne se s 5% nato je dlje časa 9% zadnjih 800m pa 12% in 15%, potem pa je še kak kilometer do Štefanje gore in tam nekje je 300m 18% klanec, ki je surov 🤣

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...