Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Jest imam to inziniersko zilico, da ce si zadovoljen z necem, moras se malo optimizirat :D

 

Ni bike fittinga, leta youtubea in teh trikov pa pac probam.

 

In zdej na zadnji turi sem opazil da lezem v klanec malo dol, pa se nate spomnu, enkrat si eno fotko komentiral in res zgleda da strli gor.

 

Tako da zdej delam mini korake, pomojem bom enkrat tedensko malo premaknil pa videl kaj in kako.

 

Glede SAGa me pa lockout malo zjebe, ker pac ce imam full lockout je zadeva kar fiksna v najvisjem polozaju.

 

Nek kompromis bomo nasli. Ce ne bo, pa grem nazaj na 6 stopinj, ki sem jih do zdej imel. Slisi se extremno, sam dovoljujem moznost da cudno merim, ker ta SQlab sedez ima vec nivojev, pa pac eno pozicijo sem izbral pa meril.

Povezava do prispevka

jst mam na cestaku malenkost navzdol pri carbonskem sedezu kjer se nic ne pokrivi. Mores najt tisti vmesni spot da nisi prevec na rokah oz prevec na riti. 

Mores pazit da ce imas star sedez k se je nakrivil na sredini in je kot sedlo ga mores menjat

 

Ponavadi se sfukajo zici po 2 3 sezonah ce dost furas

 

429050683_931427765179074_68714568303891

Povezava do prispevka

podoben sedez je naredu ergon. Frend je vzel in sem probal. Tak sedez te sili v neko cudno pozicijo in te sili z boki naprej. Se pravi na roke ker je tak zic narejen za road oz xc racing. Ti zdej dvigujes nos sedeza. Se pravi gres kontra temu za kar je sedez narejen. Ko dvignes nos sedeza bos sedel kot v sedlu 

 

 

 

 

bolj me zanima zakaj si tak sedez vzel? Ti je kak fiter to svetoval al si tko reku dejmo probat? 

Povezava do prispevka

Iskal sem nekaj z ozjim nosom, ker sem na originalni Syncross Belacarri drgnil s stegnom. Pogledal reviewe in potem dejansko na blef vzel (ajde kosti sem izmeril). 611 ima sirsi nos, pa sem potem tega vzel.

Ce nebi slo bi ga pac vrnil, ampak evo skor 10k km in sem zelo zadovoljen. Tezavo s stegni sem odpravil.

Na zacetku ko sem ga nazaj nagnil je blo to to res udobno za po ravnem kosti lepo padejo tja kamor morajo, ne znam niti razlozit, za gor pa sem malo pozabil da morda drsim nazaj.

Tako da zdej iscem neko vmesno stopnjo nagiba, da bo glih prav, sam ja, zamaknit za 6 stopinj direkt je verjetno malo prevelik korak.

 

1st world problems!

Povezava do prispevka

Jaz tudi furam SQlab in mi odgovarja. Za razliko od prejšnjega, bolj zaokroženega sedeža, res sedim le na kosteh. Posledično me ne mravljinči v genitalijah. Sta pa točki kontakta zelo izraziti in posledično sedež deluje dokaj trd. Dokler nosim bibse je super, brez bi pa želel malo več udobja.

Dvignjen del sedeža zadaj ni nič posebnega. Do tja porineš rit in je. Glavna posebnost je to, da je po širini ploščat praktično kot deska.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 24 minutami:

Kdor je admin kremsnita grupe na stravi dejte zoda fuknt vn k posta slike na gnoju iz strave. Jst sm ze leaval grupo samo da vam je jasno koga imate v grupi

Dolenc @b4d

 

Glih su sm pogledat pa vidim da je public

A so to samo mn3carji not al so tud frendi od mn3carjev 

Ker to bi blo mal hecno da so tud drugi zraven ce je mn3 ime skupine

Povezava do prispevka

Boris tebe se ne da jemati resno s to faco 🤣 se boš zjokal sedaj,  vidiš drkaš in drkaš ko stvari postanejo resne se boš pa usral... kaj bi bilo šele ce bi se ti pojavil pred hišo v gojzarjih 😁

uredilo bitje doz
  • Nekul -1 3
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka
doz reče pred 8 urami:

Boris tebe se ne da jemati resno s to faco 🤣 se boš zjokal sedaj,  vidiš drkaš in drkaš ko stvari postanejo resne se boš pa usral... kaj bi bilo šele ce bi se ti pojavil pred hišo v gojzarjih 😁

 

Ti maš očitno neke hude težave sam s sabo. 

 

40 letnik full meltdown ker ga par folka ma za norca ker fura traktor namesto kolesa. In ne, postanje slik in iskanje naslovov ni drugi konec palice. Samo znak psihične bolezni.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...