Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

gorann reče pred 1 uro:

Majhn volumen je, telefon dam zadaj v zep, kak vetrovko se stlacs notr ce je samo pol litra prostornine😁

 

moja ma 1.6L

 

S<3NEC reče pred 5 minutami:

Ker se mi včasih ne da v prvi prestavi vrteti 200W, da se sploh lahko premikam.

 

200 je se precej premal za te klance tu okol. :D

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 1 uro:

Potem kam hostaš sliko in objaviš preko linka? Meni se ne da ravno zajebavat z urejanjem in objavim direkt iz telefona (15pro), ampak morem zmanjšat resolucijo slike, ker sicer forum zazna samo črnino. Slika pa potem izpade kot da je slikano z 10 let starim telefonom..

Pa zadnje par fotk sem dal kar neposredno iz telefona gor. Ampak v LR export zmanjsa na par MB.

Ali pa kopiram link iz Strave :D Pred tem sem na lasten streznik nalagal, pa se mi ne da.

 



Zakljucil se zadnjo nabavo s sredstvi rojstnega dne, Assos Trail Cargo Shorts T3.

Pizde od Assosa ne upostevajo Strava challenge popust za hlace (ceprav pise samo za bibse da se ne steje).

Sem sel k Cerinu, dal 15% off, tako da kudos!

 

Na prvi otip super, sploh pas, tako elasticen, dobro stoji a ne stiska. 

S trenutnimi Endura Single Track Lite imam to tezavo, da med furo zacnejo lest dol.

Vec pa po parih turah...

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...