Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

RAD!OACTIVE reče pred 1 uro:

zakaj ti pa nabijejo kazen, a ker si se po nelegalni poti vozu :D

Ker je v Sloveniji to prekršek, povzročitev prometne nesreče, neprilagojena vožnja al neki. In če rečeš pri zdravniku, da si padel s kolesom, so dolžni javiti policiji. Potem te obišče oseba v modrem in te kar lepo oglobi. 350€ polovička? Ne vem točnega zneska, to sem nekje prebral. 

 

V glavnem, če padeš s kolesom in rabiš zdravniško pomoč, potem NISI padel s kolesom. Razen če si preveč poškodovan in rabiš rešilca. 

Povezava do prispevka

Vcer zvecer sem na gravelu menjal sprednji zracnico, sem fasu koscek stekla in je spustila cez noc. Danes zjutraj pa ugotovim da mi cuka neki prednja guma, pri vsakem obratu mi mal zatrese belanco.

 

Se mi je mudilo v sluzbo in nisem mel casa raziskat, kdo ve kaj sem naredu narobe? Vizualno na hitro zgleda vse ok :/

Povezava do prispevka

Jaz bi tole zamenjal, glede na to, da nimaš praktično nič več profila.

 

Moji plašči na specialki (Continental) imajo drugače indikator obrabe, nisem pa prepričan, če je ta zadeva razširjena tudi pri drugih znamkah / tipih plaščev. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...