Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 15 minutami:

omg čist živčni že, ko jim je gadget za naslednjih par let šele drugi najboljši(ok sori tretji, pc masterrace pa to)... :D

 

Tale kanal si dej med priljubljene na Youtubu, to je vse kar rabš u lajfu imo ;)

 

 

 

Kam da fak se je Stipe zgubu drugač?

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Drugače, če nimaš nekega gaming PCja, pol je valjda XSX dobra alternativa (predvsem če te boli k za PS ekskluzive).

 

To je tko teoretično. V praksi pa xbox ni dobra alternative nikoli.

 

Teoretično je xbox močnejša konzola, v praksi je pa toliko, da to gledajo samo pri digital foundry ob zamrznjeni sliki s 400% povečavo

Teoretično lahko obstaja folk, ki jih boli za Sony ekskluzive, v praksi je pa na GOTG lestivici med 14imi igrami 8 Sony ekskluziv. ena od nintenda,

Teoretično ima xbox večji disk, v praksi boš pa Sonyevga lahko več naložil, ker ima Kraken ASIC decoder in bolj kompresiral igre, aka manj bodo zasedle

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 51 minutami:

Ok, samo to si zdej primerjal XSX s PS5, ne s PCjem.

Ja. A štekaš? 

Da, eventuelno, če nimaš PCja, bi bil lahko XSX alternativa PCju. Ampak v praksi tudi to ne drži. V vsakem primeru je namreč PS5 boljša konzola :)

Povezava do prispevka

Jaz se definitivno strinjam glede iger. Ampak izhajal sem iz stališča nekoga, ki raje igra PC stuff (multiči in slično) in je cena konzole + gamepass res insane value po moje. Vsekakor dosti bolj od kakega PS Now/PS+.

 

Po moje res ne štekam preveč dobro lol.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...