Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 9 urami:

Pizda ti si res ultra fanboy

 

Tisto je rekel ko je se mislil, da bo halo day 1

 

Pol pa itak... 

 

Edina razlika med XB in PS5 je dai ma ps5 nek tako zvani remake.. ostalo.... dobro ajde se spiderman ma to je itak tut za ps4.. mialim neki je no, sigurno dosti boljse od xb, za katerega res ni razloga za nakup, trenutno..

 

Razen ce res ne bo kalsne ful velike razlike v multi... sam dvomim.. pomoje se niso neki trudili, ze tako so neke last gen in bo treba cakat na updejte ipd..... day 1 sem skoraj siguren, da ne bo ta hud powee prisel do izraza

 

Sicer pa mene boli k.. itak bom igral destiny 2 na pc... sej skoraj sem hotel kupit XB in game pass z uno foro, sam glede na to da update za d2 pride komaj decembra, koga boli k.. destiny 2 bom igral na PC, pol ride PS5.. in pol bom vidu na kateri konzoli tece boljse in koloko, ce, Cyberpunk in ostale igre in se bo ze vidlo, ce se izplaca nabavit ta hud power

 

Point je da model že 7 let vsak let hypa kot best year ever pa nič od tega v resnic. Pa itak je vedel kako Halo Infinite  izgleda ko kup dreka je tist moment, ko je tole izjavil. Fanboy gor al dol, ko bodo imel must play igro bom definitivno nabavu XSX. Zdej sam upam da bo Starfield malo bolj story driven igra ala MassEffect in ne sandbox ala Skyrim...

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 urami:

Tisto je rekel ko je se mislil, da bo halo day 1

 

Torej je v njegovih očeh tak nagravžen Halo zgleda bil sprejemljiv za launch title in ga je šele odziv folka postavil na realna tla - pol veš koliko je tip into games. :D

Tip samo hvali, zato da vleče plačo dokler lahko - mene res čudi, da Microsoft že toliko let plačuje tega dripca...

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 35 minutami:

Sony userji ste prav zlo tega sveta, namesto da sabotirate ps5, ker ima ekskluzive, ga kupujete, ker ima ekskluzive.... Microsoft goodguysi so delal za čimveč platform, a zdaj so prisiljeni, da še oni delajo iste stvari kot sony. Sony users = ogabno

 

Prevod prosim?

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 minuto:

pismo eno tabelo bi rabil s plusi in minusi za Xbox X ; Xbox S ; Ps5 ; kekitov stroj

 

A mislite da bodo lockdowni po evropi konkretno podaljšali čas, da pripeljejo konzole do trgovin?

To je težko, ker PS5 nima minusev.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 minutami:

pismo eno tabelo bi rabil s plusi in minusi za Xbox X ; Xbox S ; Ps5 ; kekitov stroj

 

A mislite da bodo lockdowni po evropi konkretno podaljšali čas, da pripeljejo konzole do trgovin?

 

Lockdowna za transport ni blo niti spomlad.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Jaz ne štekam kak lahko folk gamepass enači z nakupom iger ker v prvem primeru igra ni tvoja in jo lahko celo odstranjo iz gamepassa (tko ko forze zarad poteka licenc naprimer)

Ma gamepass je pač insane value, ne glede na to kako stvar obrneš.

Jemat ga moraš kot nek dodatek, ki ga itak potrebuješ za igranje online (gold), isto kot PS+. Ja vem, ful nas rejpajo na suho, sam takle mamo glupe ovce. :\

Pol pa tiste igre, ki so ti res must buy ali polica material, kupiš posebej (po možnosti kasneje, ko so znižanja, preigral si pa itak v gamepassu day 1).

Ultimate deal imo.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 urami:

 

Torej je v njegovih očeh tak nagravžen Halo zgleda bil sprejemljiv za launch title in ga je šele odziv folka postavil na realna tla - pol veš koliko je tip into games. :D

Tip samo hvali, zato da vleče plačo dokler lahko - mene res čudi, da Microsoft že toliko let plačuje tega dripca...

Ja maa bogve kaj je zadi.. lahko da tudi njemu ni blo ql pa so ga neki prepricevali pol ko pa je folk podissal je tip itak sprejel pravo odlocitev.. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 19 minutami:

Ja maa bogve kaj je zadi.. lahko da tudi njemu ni blo ql pa so ga neki prepricevali pol ko pa je folk podissal je tip itak sprejel pravo odlocitev.. 

 

Ne vem no, se mi zdi da bi ena firma kot je Microsoft vseeno lahko našla nekega bolj lepega in karizmatičnega osebka...ta paše v Microsoft, kot Angel Di Maria v Real Madrid. :D

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 15 minutami:

no ja no, sej zgleda res kot en pajac, sam je kar dobro potegnil xbox iz dreka, ki ga je ustvari mattrick

 

tole je fajn video

 

 

 

Kar se 1st party iger tiče ni naredil še dobesedno nič. Ne pozabit da je bil prej ravno on šef Xbox studijev preden je napredoval za šefa Xboxa. Za BC in gamepass pa kapo dol.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...