Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

info PS5:

Do 19.11 prednaročila za PS5 , cena ostane enaka,, vsa prednaročila do 19.11 imajo v akciji 36 mesečno garancijo! (Prvih 100 prednaročil prejme , še dodatno brezplačno igro, vsa prednaročila za igre so že oddana).

Od 19.11 dalje,nekaj višja cena, in le 12 mesečna garancija, ostale garancije do 5 let , 60 mesecev za dodatno plačilo.

Hvala vsem za prednaročila, glede zaloge novih info trenutno ni, trudimo se za večjo zalogo konzol, tudi drugih regij, info kmalu, predvidene zaloge v decembru in januarju 2021, če pa pride do novih info v teh dneh, bodo takoj objavljene na spletni strani in fb profilih, naročila trenutno nimamo plačjiva in se jih lahko enostavno odjavi!

Hvala vsem za vaša prednaročila in menjave igralnih konzol!

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 28 minutami:

Kje se dobi kako dobro mat barvo v spreju k jaz bi tud imel tazgale...

Pomojem je dost vseen kje kupis pa stane drobiz. Mors sam vedet, da na zacetku bo zadeva mogoce zgledala lepo, cez cas pa zna (po veckratnem nabiranju in brisanju prahu) posvetlet in ratat flekasta. Vprasanje je tudi kako se potem obnese, ce jo ponovno barvas.

 

Jst jo bom v vsakem primeru pobarval na crno, takoj ko jo dobim, tko da ce se ti ne mudi lahko pol cez kak mesec porocam kako kaze.

 

Ce bom seveda spoloh dobil konzolo prihodnji teden :rofl:

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 urama:

info PS5:

Do 19.11 prednaročila za PS5 , cena ostane enaka,, vsa prednaročila do 19.11 imajo v akciji 36 mesečno garancijo! (Prvih 100 prednaročil prejme , še dodatno brezplačno igro, vsa prednaročila za igre so že oddana).

Od 19.11 dalje,nekaj višja cena, in le 12 mesečna garancija, ostale garancije do 5 let , 60 mesecev za dodatno plačilo.

Hvala vsem za prednaročila, glede zaloge novih info trenutno ni, trudimo se za večjo zalogo konzol, tudi drugih regij, info kmalu, predvidene zaloge v decembru in januarju 2021, če pa pride do novih info v teh dneh, bodo takoj objavljene na spletni strani in fb profilih, naročila trenutno nimamo plačjiva in se jih lahko enostavno odjavi!

Hvala vsem za vaša prednaročila in menjave igralnih konzol!

 

od koga je to?

Povezava do prispevka
gojc reče pred 18 minutami:

PS5 je očitno res najmočnejša in najnaprednejša konzola na svetu !! :avadodo:

 

Najmočnejši PS5 absolutno ni. Sam Cerny je izrecno povdarjal da je zasnova konzole narejena tako da ni nobenih bottleneckov in Richard iz DF je že večkrat povdaril da mu devsi pravijo kako ima Sony boljši SDK ki je samo evolucija tistega iz PS4, medtem ko je Xbox šel iz XDK na GDK ki je bojda unificiran za Windows in Xbox platforme.

Povezava do prispevka

Mah kaj oboe bodo delale na 60fps.. sam da bo XB imel malo jaco resolucijo.. mogoce, mislim uno dinamicno, ki se itak ne bo opazila

 

Dejstvo je, da ps5 ima DeS s hudo next gen grafiko right now.. MS pa nima se nic

 

Ostalo se mi zdi da so manjse razlike.. bom opa vidli v prihodnosti ko pridejo hude next gen igre, ki bodo pushale konzole kako bo.. 

 

Trenutno se mi obe konzoli zdita ql.. sam da ps5 ima vec za pokazat.. 3d audio, kontroler, igre oz igra

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 22 minutami:

Mah kaj oboe bodo delale na 60fps.. sam da bo XB imel malo jaco resolucijo.. mogoce, mislim uno dinamicno, ki se itak ne bo opazila

 

Dejstvo je, da ps5 ima DeS s hudo next gen grafiko right now.. MS pa nima se nic

 

Ostalo se mi zdi da so manjse razlike.. bom opa vidli v prihodnosti ko pridejo hude next gen igre, ki bodo pushale konzole kako bo.. 

 

Trenutno se mi obe konzoli zdita ql.. sam da ps5 ima vec za pokazat.. 3d audio, kontroler, igre oz igra

Se mi zdi, da je nek user tu na forumu govoru, da bo XSX za tretjino močnejša konzola. XD

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 13 minutami:

Se mi zdi, da je nek user tu na forumu govoru, da bo XSX za tretjino močnejša konzola. XD

Dobro se ti spomnes, se jaz se ne tako dobro lastnih izjav

 

Sej zato sem dal not klavzolo, da ko bojo prisle jacce igre haha

 

Maa iskreno zgleda se he sony prav odlocil.. itak bistvo je 60fps.. resolucija porabi tisti ekstra power sam ovitno kot je atomic natolceval ni neli ful razlike med 4k dynamici n native sploh pri teh powerjih

 

Ja bomo pa bidli v prihodnje sam pol s5 sony lahko fukne ven proja in so safe

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...