Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

ne sam da je zanič feeling plastike, lahki so kot pero, enim glave kr same dol padajo, ker ne držijo dobro gor, da ne omenim, ko enkrat daš čelado na glavo, lahko pol vse skupi sam v kompletu snameš in bog ne daj da si postrani glavo notr pritisnil, ker lahko sam še s kleščami to narazen dobiš.

včasih se ni za bat da bi postrani dal notr glavo, ker je itak print postrani in je že vnaprej obsojeno na propad.

ponavljam, to kar sm jst kupil so kao najjača kineska kvaliteta. 

za gledat so dobre, za v roke prjemat pa bog ne daj.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 26 minutami:

ne sam da je zanič feeling plastike, lahki so kot pero, enim glave kr same dol padajo, ker ne držijo dobro gor, da ne omenim, ko enkrat daš čelado na glavo, lahko pol vse skupi sam v kompletu snameš in bog ne daj da si postrani glavo notr pritisnil, ker lahko sam še s kleščami to narazen dobiš.

včasih se ni za bat da bi postrani dal notr glavo, ker je itak print postrani in je že vnaprej obsojeno na propad.

ponavljam, to kar sm jst kupil so kao najjača kineska kvaliteta. 

za gledat so dobre, za v roke prjemat pa bog ne daj.

 

Razumem, samo teh fejk LEGO proizvjalcev je kar velliko ratalo, in niso vsi tako slabi zgleda. Bom videl ko dobim motor, daljinca pa reciver za vlak pa tračnice, poslikam, prave pa fejk tračnica da vidimo če se jih bo dalo ločit, lahko jih tudi stehtam.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 9 minutami:

Lstore.si ima tudi gusarski GWP trenutno, tak da je tudi tisto opcija. 

 

Tam sem dobil še dvojne vip točke, se pravi 10 posto nazaj, plus zastonj poštnina plus vip paketek mislim da spooky, tako da se definitivno bolj splača prek uradne LEGO strani

Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 3 urami:

Nimas prime-a :) 

 

Imam, samo na ta set ni nobenega popusta:nicjasno:

 

Sicer pa ponovno mega židovstvo s strani lego slovenija. Zakaj je viking village pri nam fucking 150 evrov, če je v ZDA 125 dolarjev, še celo v Avstriji je 140 evrov???


Ne bom kot klošarski slovenec z najnižjim standardom v EU plačeval več kot vsi ostali bogatuni.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

 

Imam, samo na ta set ni nobenega popusta:nicjasno:

 

Sicer pa ponovno mega židovstvo s strani lego slovenija. Zakaj je viking village pri nam fucking 150 evrov, če je v ZDA 125 dolarjev, še celo v Avstriji je 140 evrov???


Ne bom kot klošarski slovenec z najnižjim standardom v EU plačeval več kot vsi ostali bogatuni.

Ker v svabariji drugace obracunavajo davek na igrace

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 10 urami:

Ker v svabariji drugace obracunavajo davek na igrace

Mojster to pa žal ne bo držalo.

Tudi v drugih evropskih zahodnih državah so vsi seti pod 150 EUR ca. 5-10% cenejši, beri pod 150 EUR. Vsi seti nad tem znsekom je pa cena enaka.

Če bi bilo govora o davku, bi bili tudi ti seti dražji, pa niso.

Tako, da še vedno million dollar question, zakaj za balkan in tudi ene vzhodne države višje cene za sete pod 150 EUR. :nicjasno:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 19 urami:

 

Imam, samo na ta set ni nobenega popusta:nicjasno:

 

Sicer pa ponovno mega židovstvo s strani lego slovenija. Zakaj je viking village pri nam fucking 150 evrov, če je v ZDA 125 dolarjev, še celo v Avstriji je 140 evrov???


Ne bom kot klošarski slovenec z najnižjim standardom v EU plačeval več kot vsi ostali bogatuni.

E, ves kaj je blo... al so razprodal po tej ponudbi al pa je bla zlo omejena ponudba...
Cudn ker ko sm odpisal je pr ne kazal da se je na zalogi, sam ocitno niblone

Povezava do prispevka

V Sloveniji imamo lego store. Navadna franšiza.

Nosilec je Bravostore Adria d.o.o, celo odprt od 2014. Ustanovitelji so neki madžari.

Valda imajo višje cene, nekje morajo zaslužit. Marža in samo marža poveča to ceno za 10-20 eur na set.

 

Ja, smyths je isti, vendar oni so navaden muller, ki prodaja robo naprej.

 

Recimo pri nas maš istlyle. Reseller appla, firma je slovenska, lastniki Ciprčani. 

Povezava do prispevka

Uff. A ste vedeli, da se nad določenim zneskom poleg gusarja dobi tudi čarovnica? :/

Nikjer nisem zasledil reklame, danes pa berem, da folk dobiva to v košarico pri večjih zneskih :o 

 

Evo, testna košarica:

 

image.thumb.png.40fb56a4435d74cd8d9d8427dff22255.png

 

Če bi vedel, bi raje to čakal namesto tistega VIP add-ona. Pa še pisalo je na tistem koledarju, ki sem ga takrat zalepil in pozabil na to. Sem bil zihr, da bo objavljeno tudi uradno.

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka

Jaz sem dobil vse tri zadnjic, ko sem dal Village v bag afaik.

 

Zdaj vidim, da so tiste drobnarije odstranili in imas opcijo samo to dvoje kot GWP.

 

Edit:

 

Lol dodam se neki v bag in mi zgine carovnica, zgleda jim je zmanjkalo.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Majek reče pred 5 minutami:

Čarovnica je bila za 130+€ .  Je pa smešno, da človek sam posta koledar dodatkov in potem pozabi na to. :rofl:

 

Jaz pa letos nabavljam samo sete, ki gredo ven iz obtoka decembra.  Viking village bo že počakal. :D

 

Npr na  mimovrste z vsemi popusti taka cena (45,44 € ) za 75329 Trench run dioramo kot bi morala bit pri samem LEGO. 

 

Jaz ko sem postal koledar, sem napisal da je to nek neuradni leak. Nisem vedel ne zneskov, ne morebitnih omejitev glede na nakup raznih tematik, ne nič. Do zdaj je lego še vedno imel objavljeno, ki je nekaj bilo live (vsaj kar sem jaz spremljal). Da sem pozabil potem preverit, my bad. Da bi pa zaradi tega blo smešno, ok... 

 

Drugače pa sem letos pri njih malo kupoval. Eldorado in tale winter. Bi pa z veseljem se kaj, sam ni soldov 😅

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...