Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

EPILOG
Kot po navadi, vrhunski customer support, niti slik ni blo treba poslati, verjamejo na besedo, takoj so poslali mail s postno nalepko, da jim set vrnem, hkrati pa naredili novo narocilo enakega seta, h kateremu so prijateljsko dodali se Ice skating rink. 🥰
Kapo dol legovemu centru za podporo strankam.
Kamot bi lahko rekli tudi “to ni naš problem”.
 

 

 

sm se pa mogu potolazit z enim setom.

nesejne, odkar je zadnji mandalorian zunaj in dogodek z razor crestom (da ne spoilam), grejo ti seti kot vroce zemljice. Predvcerajsnjim sem enega prodal za 200€, tak da rabim novega za zbirko 😀

 

 

ACEC06D4-0DB1-4A4F-A845-06E0C3C28A87.jpeg

Povezava do prispevka

A je kdo tu, ki je dobil Ice Skating Rink 40416 in se mu je pripravljen odreči za neko kulturno ceno? Gledam kaj bi naročil, ma majkemi da ni nič pametnega na Legotu na zalogi. Kr nekih xy zadev za 150€ pa se mi niti ne da naročat :(

Brick ga bo sicer tudi imel kot darilo od 14.12. dalje, vendar me je strah, da bo glede izbire nekaj podobnega. Edino ne vem, če bodo tudi oni imeli min 150€ ali bo 100€...

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka

Kje naj to kupim? 

https://www.lego.com/en-si/product/dinosaur-fossils-21320

 

Sm pa mega razočaran nad Trouble on Tatooine, res smeti set. Ful bi mel Mandota pa Groguja, sam une ladje zgoraj ne mislim kupovat. 

 

So mi pa čist hudi teli napovedani seti od Harrya Potterja, ki so v obliki knjig. Huda ideja. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 1 uro:

Kje naj to kupim? 

https://www.lego.com/en-si/product/dinosaur-fossils-21320

 

Sm pa mega razočaran nad Trouble on Tatooine, res smeti set. Ful bi mel Mandota pa Groguja, sam une ladje zgoraj ne mislim kupovat. 

 

So mi pa čist hudi teli napovedani seti od Harrya Potterja, ki so v obliki knjig. Huda ideja. 

 

Mimovrste ma tud ta set

Povezava do prispevka
ArtaX reče Dne, 12. 12. 2020 at 12:50:

A je kdo tu, ki je dobil Ice Skating Rink 40416 in se mu je pripravljen odreči za neko kulturno ceno? Gledam kaj bi naročil, ma majkemi da ni nič pametnega na Legotu na zalogi. Kr nekih xy zadev za 150€ pa se mi niti ne da naročat :(

Brick ga bo sicer tudi imel kot darilo od 14.12. dalje, vendar me je strah, da bo glede izbire nekaj podobnega. Edino ne vem, če bodo tudi oni imeli min 150€ ali bo 100€...

Brick ima skating ring pri nakupu nad 100€
 

 

lego mi je poslal nov tantive iv, jaz sem ze takoj vrnil poskodovanega.

odprem skatlo in je namesto seta za 200€ brickheads nutcracker za 10 😂

Tipu, ki bi mogu tega nutcrackerja dobit, se pa smeje, ko je postar prinesel 3 kilski paket.

 

ful mi je cudno da dpd pri skeniranju ni kake napake ven vrgl.

na 20x30x15 skatli pise 3,5kg

 

 

A564FB6F-E42E-4EB2-BED1-52D926CB86B7.jpeg

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 41 minutami:

Brick ima skating ring pri nakupu nad 100€

 

Naročil par zadev takoj  zjutraj na tešče, tako da je rešeno :) Me je bilo strah, da ne bom našel nič pametnega, pa imajo začuda večjo izbiro kot Lego. Verjetno je Lego že izropan zaradi praznikov, tako da naj jim bo.

Povezava do prispevka

S takimi starinskimi me prav mikate, da bi šel v klet spihat prah s starih škatel. Od M-Tron sem imel (imam) žal le set 6956. Imam tudi Ice-Planet Deep Freeze Defender 6973 in pa od Space Police II Galactic Mediator 6984. Kakšne intergalaktične bitke so to bile. Me je strah, da če jih sestavim, se bom igral ko mali mulček...piju piju :P 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...