Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Žalosten LEGO dan pri nas doma :(

Danes in včeraj sem z mojo firstborn (2nd še premajhen) sestavili še zadnja dva seta iz serije Winter Village. Lastimo si vse, saj sem jih religiozno sproti nabavljal. Danes smo sestavili Post Office (2011?) in kaj mi niso popokale vse, ma čisto vse tamale rjave ploščate "dvojkice"?!?!?!?! Vsako, ki sem jo pritisnil, je počila. WTF?! Vedel sem za zloglasne plošče termno rdeče barve, ampak tele? Pa šla mi je tudi ena gladka ploščata rjava "štirkica". Fak ej koliko kletvic je šlo. Toy Shop (1st edition, imamo oba) in pa Village Bakery sta imela tudi nekaj žrtev. Katastrofa. Pri Toy Shopu so mi celo nekatere temno rdeče "tende" popokale, ko sem na njih s spodnje strani popal ploščate "enkice".

 

Pokvarjen dan :( Ko sem bil mulc so kockice preživele vse od zob do šraufncigrov.

A LEGO se na take stvari odzove? - sploh glede na starost seta?

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 16 urami:

Žalosten LEGO dan pri nas doma :(

Danes in včeraj sem z mojo firstborn (2nd še premajhen) sestavili še zadnja dva seta iz serije Winter Village. Lastimo si vse, saj sem jih religiozno sproti nabavljal. Danes smo sestavili Post Office (2011?) in kaj mi niso popokale vse, ma čisto vse tamale rjave ploščate "dvojkice"?!?!?!?! Vsako, ki sem jo pritisnil, je počila. WTF?! Vedel sem za zloglasne plošče termno rdeče barve, ampak tele? Pa šla mi je tudi ena gladka ploščata rjava "štirkica". Fak ej koliko kletvic je šlo. Toy Shop (1st edition, imamo oba) in pa Village Bakery sta imela tudi nekaj žrtev. Katastrofa. Pri Toy Shopu so mi celo nekatere temno rdeče "tende" popokale, ko sem na njih s spodnje strani popal ploščate "enkice".

 

Pokvarjen dan :( Ko sem bil mulc so kockice preživele vse od zob do šraufncigrov.

A LEGO se na take stvari odzove? - sploh glede na starost seta?

Jebica. To je to zloglasno obdobje, ja. Jaz imam doma celo lotr/hobbit kolekcijo in se mi zdi, da bodo kocke popokale ze samo od gledanja. Razstavljanje odpade.

kontaktiraj lego, ampak ne pricakuj prevec, ker te barve se ze dolgo ne da dobiti, dajo da dvomim, sa bos dobil zamenjavo. Najboljs na bricklink in narocit zamenjave.

Povezava do prispevka
Lenkas reče pred 32 minutami:

F40 + moc sestavljen po dolgem cakanju. Vesel k radio.

 

Zdej pa na tavelke 3 k sm jih prvleku s sabo iz UK 42056, 42083, 42115.

Ne vem se kam jih bom dal haha.

20220105_193029.jpg

Nosilec za na zid si ubod, pa naj navpicno dol visijo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...