Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...

Na FB v lego skupini za prodajo je ene par ljudi ki to ponuja. Cene pa so tam 50-60€ + poštnina.

Kr dobra stvar, sem zadnjih nekaj serij tako kupil in imam mir. Pol pa grem samo iz nostalgije včasih kakega kupit v trgovino, glih da podoživim tisti "me prav zanima kaj bom dobil" feeling :P 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 urama:

In dobis v treh skatlah tri k ze mas pet kosov doma 

 

Komentar na moj post?

Če ja, preko FB kupim samo en komplet (ne celo bakso) :)

To kar pa potem kupim "solo" v trgovini pa ja, itak se je že zgodilo, da sem pri treh kupljenih dobil vse tri iste :D 

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 16 urami:

Na FB v lego skupini za prodajo je ene par ljudi ki to ponuja. Cene pa so tam 50-60€ + poštnina.

Kr dobra stvar, sem zadnjih nekaj serij tako kupil in imam mir. Pol pa grem samo iz nostalgije včasih kakega kupit v trgovino, glih da podoživim tisti "me prav zanima kaj bom dobil" feeling :P 

Jaz pa ne vzamem nič več na blef v trgovini. Vse skeniram. XD 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Na slovenski FB grupi "LEGO KOCKE, PRODAJ & KUPI & LICITIRAJ" je vedno nekdo ki prodaja celo sortirano serijo. Cene s poštnino se vrtijo med 51-55€.

Jaz sem tudi v soboto že veselo sestavljal minifige z mularijo. Celo doživetje...žrebamo vsak 4 škatlice in pol veselo na delo :D 

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka

No tudi jaz imam v lastih vseh 12 figuric D & D :)

 

Prek druge opcije seveda, ker v tej maniji ni šans da bi uspel v doglednem času pridobiti vseh 12 figuric in bi tudi veliko več cvenkov vrgel. 

Oni D & D večji set pa ne vem če bom sploh kdaj kupil. Se mi zdi malo predrag. A je v domeni zgolj lego štacun ki ga prodajajo ali pa ni eksluziva in bo tudi v drugih običajnih štacunah na voljo. Po možnosti s kakim popustom :P Da gre tam iz 360 na recimo 300 eur.

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Henrik reče Dne, 19. 9. 2024 at 17:10:

No tudi jaz imam v lastih vseh 12 figuric D & D :)

 

Prek druge opcije seveda, ker v tej maniji ni šans da bi uspel v doglednem času pridobiti vseh 12 figuric in bi tudi veliko več cvenkov vrgel. 

Oni D & D večji set pa ne vem če bom sploh kdaj kupil. Se mi zdi malo predrag. A je v domeni zgolj lego štacun ki ga prodajajo ali pa ni eksluziva in bo tudi v drugih običajnih štacunah na voljo. Po možnosti s kakim popustom :P Da gre tam iz 360 na recimo 300 eur.

 

 

 

 

Evo, zdej nimas izgovora

 

https://www.jb-spielwaren.de/lego-21348-dungeons-dragons-die-sage-vom-roten-drachen/a-21348/

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...