Skoči na vsebino

Računalniska periferija


Arey

Priporočeni prispevki

Ne vem kaj je hotswap, ampak v softwaru si lahko nastaviš ogromno zadev. Od barv, do nekih linkov in makrov.. Tipke pa lahko menjaš čisto po želji, ker zraven dobiš še neko "orodje", v bistvu zgolj nek poceni žičnati ključek, da lahko izpuliš tipko in pač vstaviš drugo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
BuLsHiT reče pred 4 urami:

aja izvini arey je pun ko brod pa raje vsakic ko bi probal nove switche kupi novo tipkovnico...

Ne, jz samo ze v prvo kupim tipkovnico s switchi ki jih hocem met :D

Pac, ne vidim se menjavat switchev, samnjz tut nisem target audience za to. Gateron red (the crowd goes boo) so mi super. 

Povezava do prispevka
G-Man reče pred 4 urami:

čakam da pride maxi, pa reče, da je vse kar je čez 200e za high end gpu popolnoma predrago, medtem ko se vi pogovarjate o 200-300e tipkovnicah. 

 

:D

Ja to je dost normalna cena za malenkost boljso mehansko tipkovnico. Une prave dobre so dosti, dosti vec. :)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ima kdo mogoče izkušnje z "odrezanimi" tipkovnicami? Za na šiht, kjer veliko tipkam sem razmišljal, da bi cheapass Logitechovo pospravil v predal in si omislil nekaj z brown stikali. Morda bi si zaradi manjše razdalje med miško in tipško omislil 60 ali 65% procentno tipkovnco. Kako se kaj pri 60 procentni obnese tiščanje fn + wasd namesto smernih tipk v praksi?

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
SpaWn reče pred 4 urami:

Ne morem verjet, po dobre pol leta mi na Razer Basilisk V3 Pro ne zaznava več dobro mid klika :ranting:. Prime samo, če pritisnem res močno.

 

a si probal spihat?

 

drugace pa to ni nic cudnega (na zalost, skoraj vse firme od covida naprej vec ali manj prodajajo smeti), uveljavljaj garancijo, ni druge

 

 

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 12 urami:

Ne morem verjet, po dobre pol leta mi na Razer Basilisk V3 Pro ne zaznava več dobro mid klika :ranting:. Prime samo, če pritisnem res močno.

Jaz sem svojo Steelseries misko ene 2x mal bl mocno v jezi po mizi potrkal, pa je zacela double klike delat :D

 

xqc-slam.gif

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 8 urami:

 

a si probal spihat?

 

Mic-E reče pred 25 minutami:

Jaz sem svojo Steelseries misko ene 2x mal bl mocno v jezi po mizi potrkal, pa je zacela double klike delat :D

 

Sem takoj dal pod kompresor pa ni blo nič, mogoče probam še z močnejšim kompresorjem (imam pri roki samo ta malega za airbrush). Videl sem tudi na Redditu o tresenju, a tudi to ne pomaga.

Žal je takrat ni bilo na Amazonu, tako da se bom moral za garancijo jebat z našimi jajčarji.

Povezava do prispevka
tuerk reče pred 43 minutami:

Kateri brezžični kontrolerji so kul za PC?

 

A naj kr une standard xbox-ove nabavim? A receiver dobiš zraven?

 

Xbox Series (8-oglat D-pad) Controller ma BT povezavo in bi moralo delovat prek BT. dela na 2 AA bateriji ali pa namenski aku paketek

Gulikit KingKong 2 Pro isto, s tem da je dizajn zelo podobn Xboxo-vem, le da ima une holo stickse, ki kao nikol ne dobijo drifta pa ima ze vgrajeno Li-ion baterijo/aku

KingKong 2 ima par bombonckov manj, ampak je naceloma skoraj ista zadeva.

 

Kaj drugega pa trenutno ne vem da bi se splacalo.

8bitDo ni nc posebenga, razn ce bi rad retro oblike.

Steelseries Stratos je drazji od Microsoftovga pa ne doprinese kej velik razn li-ion aku...

Logitech F710 ce bos fural podmornico

 

Ostalo se mi pa zdi da je al scis kopija al pa predrago da bi se splacalo.

 

 

Za starejse Xbox One kontrolerje (plus oblika D-pada) pa ene imajo BT, druge ne:
how-to-connect-xbox-one-controller-to-pc

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka

x360 kontroler zame. imam dva in ne menjam. 2 kvalitetni aku bateriji mi držita  mesec dni konkretnega igranja. Na pc pa se poveže preko usb adaptarerja z enim stiskom gumbka. 
Pubec ima xone (tisti z usb stickom-adapterjem), ampak se mu baterije strošijo v manj kot dveh tednih. Ni problem menjat baterij, če imaš rezervne vedno napolnjene, ampak vseeno... 

Plus to, da je zadeva res vzdržljiva.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Pazi da boš vzel pravi layout - ISO ali ANSI. Jaz sem tok navajen na ISO da sm pol ful omejen z izbiro. Keychron je eden redkih ki ima res dobre tipkovnice in kup ISO modelov. Če hočeš ansi je pa svet tvoja školjka.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...