Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

obstek reče pred 2 urama:

Meni je bilo to včeraj mučno gledat. Nisem strokovnjak, pojma nimam kaj je narobe. Mogoče Sekulič ni dovolj velika avtoriteta? Samo sprivatizirano repko brez volje, kjer en tapka, se zmrduje, to gledam na rekreacijah lahko, ne pa na tem nivoju. 

 

 

Sej to je bilo vsakemu jasno, da s Sekuljo ne bodo nič dosegli. Samo to so igralci dobro zakamuflirali z njihovimi pijanicami

Povezava do prispevka
obstek reče pred 3 urami:

Meni je bilo to včeraj mučno gledat. Nisem strokovnjak, pojma nimam kaj je narobe. Mogoče Sekulič ni dovolj velika avtoriteta? Samo sprivatizirano repko brez volje, kjer en tapka, se zmrduje, to gledam na rekreacijah lahko, ne pa na tem nivoju. 

na nivoju prijateljskih tekem?

 

Povezava do prispevka

bi blo kej drgač? lahko pride igrat jaka racman, pa rezultat še zmer ne bil pomemben...razen če hočes vpit " ne se šparat" pa bit pobarvan na zeleno pa naslednji dan govort kako si bil na tekmi in gledal dončiča...vsako leto so te tekme same sebi namen, pravi basket se začne 25.8

Povezava do prispevka
Jude reče pred 55 minutami:

Najprej naj povedo zakaj je Rašo odšel čez noč.

ni odšel čez noč, najprej je zadnje leto ali dve bil manj prisoten pri raznih podelitvah in eventih, nato je zdaj kompletno ripnil. IMHO gre enostavno za 2,15m bogatega tipa ki je extra utrujen in ga boli križ, da bi se udeleževal česarkoli. imho ni nič čudnega. 

Povezava do prispevka

jp, zmagali smo ker je kokoškov znal igrat ekipni basket in vse igralce izkoristit do maksimuma.

 

dokler bo sekula trener bomo pač igrali lukaball, ki ga je po fiba pravilih lažje branit in luknjasto obrambo.

v končnicah tekem, ko se nasprotnik še bolj napali na branjenje in nerviranje lukca smo zdaj že standardno totalno brez idej.

 

 

Povezava do prispevka

Pa kolikor sem jaz slišal ima 0 rešpekta s strani igralcev. Tako, da četudi bi bil tehnično dobro podkovan (kar IMO ni), s takim odnosom igralcev do njega ne boš nič dosegel.

 

Ne razumem teh for slovenskih športnih zvez, da na čelo reprezentanc, dajejo brezvezne domače selektorje  papke, s katerimi boš težko kaj dosegel. Očitno na vrhu teh zvez gredo po principu raje meni v žep, kot pa se skeširat za dobro reprezentance. Kar se tiče Raškota, se strinjam z zgoraj zapisanim. IMO je tip en bogat in len srbin, ki je v zvezi deloval bolj po neki inerciji, kot pa v nekem dejanskem opravljanju funkcije. Dvomim, da smo kaj izgubili z njegovim odhodom.

Povezava do prispevka

Ma ja tvoj bogat in len srbin je top 3 centrov vseh časov v SLO, tko da pls mogoče malenkost malo bolj spoštljiv ton. Pa tudi se mi zdi da se je trudi tudo kot funkcionar. Ampak je pač razlika biti dober in spoštovan igralec al pa dober menedžer, sploh v taki driski, kot so državne športne organizacije. Sem že napisal da je bila kolegica tam par let v marketingu in ne vem, če v Vina Koper vidijo tok alkohola kot ga v KZSju. 

 

Pač kultura vodenja se bo mogla spremenit v tej državi, v vsem državnem. Vseeno smo postkomunistična balkanska vukojebina z 2 mio prebivalci. Sej bo počas, kakih 20 let še pa bo.

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Hehehe ja vsekakor so kake stvari zelo lepo oddelali ja :D ampak sej veš na kak ciljam - na to, da se z državno/javno lastnino (kar KZS je) dela neoptimalno oz celo zelo šalabajzersko. Recimo to, kako KZS me zna tržiti mercha od Polija, je za v jebene učbenike. Pa je to samo vrh ledene gore, žal.

Povezava do prispevka

Glede Rašota - pred leti so mu ponujali mesto v kzs, s tem da bi še sam prispeval nekaj lastnega denarja, ki ga je prislužil v nba. Toliko o tem. Model se je angažiral, vemo pa, da je povprečen slovenček navijač samo ob uspehih. Kakor je rezultat drugo mesto, ne velja nič.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Ma ja tvoj bogat in len srbin je top 3 centrov vseh časov v SLO, tko da pls mogoče malenkost malo bolj spoštljiv ton. Pa tudi se mi zdi da se je trudi tudo kot funkcionar. Ampak je pač razlika biti dober in spoštovan igralec al pa dober menedžer, sploh v taki driski, kot so državne športne organizacije. Sem že napisal da je bila kolegica tam par let v marketingu in ne vem, če v Vina Koper vidijo tok alkohola kot ga v KZSju. 

 

Pač kultura vodenja se bo mogla spremenit v tej državi, v vsem državnem. Vseeno smo postkomunistična balkanska vukojebina z 2 mio prebivalci. Sej bo počas, kakih 20 let še pa bo.

 

Vinakoper, aLo.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

Ma ja tvoj bogat in len srbin je top 3 centrov vseh časov v SLO, tko da pls mogoče malenkost malo bolj spoštljiv ton. Pa tudi se mi zdi da se je trudi tudo kot funkcionar. Ampak je pač razlika biti dober in spoštovan igralec al pa dober menedžer, sploh v taki driski, kot so državne športne organizacije. Sem že napisal da je bila kolegica tam par let v marketingu in ne vem, če v Vina Koper vidijo tok alkohola kot ga v KZSju. 

 

Pač kultura vodenja se bo mogla spremenit v tej državi, v vsem državnem. Vseeno smo postkomunistična balkanska vukojebina z 2 mio prebivalci. Sej bo počas, kakih 20 let še pa bo.

 

Spremljam košarko malo dlje od tebe, ki si začel ob Donketu. Tip je imel v NBA milo rečeno marginalno vlogo. Pa je ujel tisti prvi val evropejcev, ko so začeli hodit množično čez lužo, tko da že takrat to ni bil tak big deal. Za repko je igral malo in ni imel nekega večjega impacta. Ni bil pribljubljen med navijači in je vedno igral zelo medlo. Tko, da ni ravno potrebno glorificirati njegove kariere. 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

eh miško moj zlati, sem gledal Rašota na n-tekmah, tudi ko je bil še kot najstnik pri Olimpiji, vključno z legendarno sezono 96/97, ne se ti bati zame :) Vem da je imel podpovprečno NBA kariero, brez skrbi. Kar pa ne spremeni dejstva, da je top center kar se SLO reprezentance tiče.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...