Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Danes dalec najslabsa tekma nasih skupaj z kvalifikacijami vred

 

Ce je zadnjic zmanjkalo mal srece pa so mal sodniki pokradl pa se dans nimamo kej pritozevat nad sodniki in sreco ker so enostavno za kurac. Glupe napake v napadu, izgubljene zoge, manjko volje in pa seveda izjemni Mills. 

 

Sve u svemu sem ponosen na te fante kako so zastopali drzavo in sem preprican da ce bi danes igral v finalu da bi bili fejst bliz Usa tko pa se mi zdi da je una blokada Batuma ubila vse kar so mel fantje v glavah.

 

Respect pa upam da se sestavmo za Pariz cez 3 leta

Povezava do prispevka

sramota od igre zadnji dve tekmi, namesto da bi igrali iz tekme v tekmo bolje, kot to počnejo najboljši, so vedno slabši, vedno več napak, brez idej, donik se še vedno samo pizdi, greši in dela bedarije (met s polovice, ko mu zmanjka idej)

uredilo bitje jazbinec
Povezava do prispevka

Skoda evo samo danes so igrali slabo in je poraz povsem realen.

 

Itak se bo zdej dalec najvec gnoja zlilo po Doncicu in za prve 2 cetrtine si kritiko tudi zasluzi. Dragic je po tekmi z Nemcijo izginil, Blazic je v dveh tekmah 2x zajebal momentum. Tehnicna pri 78:78 proti Franciji in danes nesportna pri -3 in ko je ze izgledalo da so nazaj. Proti Franciji je bil swing +4 danes +7.

 

Aja pa vsaka cast Dimcu za odigrane minute na teh OI. Toliko gnoja kot se je po njemu zlilo je model svoje minute oddelal na zelo visokem nivoju.

 

Razni zaraf troli pa samo pusite kurac. 

Povezava do prispevka
carek reče pred 6 minutami:

Kje so tisti, ki so napovedovali " ko plitki potok"..... Potop, ampak ni kaj očitati fantom za cel turnir. Čestitke :) 

 

Ma jst ne zastopim tega, ni jim nič za očitat, če bi vsaj 80% tko igral, kot so sposobni, bi bli dons v finalu. Tko so pa predal tekmo za tretje mesto. Dončić se je celo tekmo vlekel po igrišču čist brez volje, ostali pa tud spet pizdakali sodnikom več časa, kot metal na koš. Brezveze res, vprašanje, če bo še kdaj šansa taka za tak odmeven uspeh. Upam, da me deklasirajo, sem isto rekel že po EP-ju. Škoda, ker ni blo Gorana na prvenstvu, v četrtek in danes smo ga krvavo potreboval. Pa ne vem, kako jih ne more Sekulič spravt v red glede tega pizdakanja celo tekmo. MIslm wtf je to no. Dončić s tem prigovarjanjem sodnikom je ko faking Janša na twitterju. 

Povezava do prispevka
jazbinec reče Pravkar:

sramota od igre zadnji dve tekmi, namesto da bi igrali iz tekme v tekmo bolje, kot to počnejo najboljši, so vedno slabši, vedno več napak, brez idej, donik se še vedno samo pizdi, greši in dela bedarije (met s polovice, ko mu zmanjka idej)

a tega da se igra z vedno boljšimi ekipami se sploh ne bo povedalo? :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...