Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

1  Montenegro 3 2 1 66.7
 
 
 
 
 
235 223 12 78.3 74.3 5
2  Belgium 3 2 1 66.7
 
 
 
 
 
232 225 7 77.3 75 5
3  Turkey 3 2 1 66.7
 
 
 
 
 
256 243 13 85.3 81 5
4  Spain 3 2 1 66.7
 
 
 
 
 
277 234 43 92.3 78 5
5  Georgia 3 1 2 33.3
 
 
 
 
 
228 252 -24 76 84 4
6  Bulgaria 3 0 3 0
 
 
 
 
 
255 306 -51 85 102 3

 

tud točkovno bo še pestro v njihovi grupi :D

 

 

edit: 2,6 kvota na nemce v torek, tviner bo šel all in in nas rešil!

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 1 uro:

Imam občutek, da se lahko zgodita sam 2 stvari

 

1) naši ne zmagajo nobene tekme več

2) naši ne zgubijo nobene tekme več

 

 

 

Zna bit res. Po mojem itak delamo čist preveč enih zaključkov brez resnega vpogledav ustroj delovanja repke. V resnici ne vidim razloga zakaj bi v reprezentanci kaj "škripalo". Še vedno so najboljši kolegi, ne bo jih en tak poraz poslal v spiralo smrti. Pač navijači takoj neki sklepamo pa iščemo neke jezdece apokalipse pa Šmarno goro pa ne vem kaj. V resnici pa ne gre za nobene pretresljive stvari. Bosanci imajo dobro in homogeno ekipo, so nahajpani in to je vsa umetnost. 2017 smo bili tudi mi mal underdogi, pa smo pač s to motivacijo in željo premagoval tud boljše ekipe na papirju. Vprašanje je samo a bodo v nadaljevanju še najdl ta drive. Naslednja tekma je z Nemci, k so isto tko nahajpani in to bo pravi test. Ampak ne zares test kemije, enotnosti v ekipi. Pač pa bolj test želje in motivacije. Če zmagamo super, če zgubimo je pa mal odvisno na kak način. Ampak si pa ne bi upu napovedat a bo poraz za 20 pik mel slabši učinek kot poraz za piko po težki borbi. 

Povezava do prispevka

Po moje ne.

Pizda, a bomo zgurali čez to krizo? Izgleda slabo, Dragić in Prepelić sta streljala puščice proti strokovnemu štabu. Dončić se tudi ne obnaša, kot da respecta selektorja. Če igralci ne bodo zaupali taktičnim zamislim, hkrati pa selektor ne bo imel avtoritete le-te vsiliti, bomo po moje težko zmagovali...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Gruzijci imajo kak beef s Turki? Če bi bilo v Armeniji prvenstvo verjamem, da bi bilo zelo veselo, nisem vedel da so tudi Gruzijici tok jezni :D 

 

Najtezji tekmi se prideta. Vendar ce se gleda medsebojne, imajo zagotovljeno cetrto mesto zaradi zmage nad Litvo. Ce zmagajo obe, pa so se vedno lahko prvi.

uredilo bitje Stasis
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 11 urami:

 

Takole bi moralo včeraj izpast naši z Bosno. Ne ravno tolk lufta, ampak 10+ z lahkim potekom pa vsekakor. Če je motivacija prava.

 

Lol Bosna niti slučajno ni tako slaba ko Finska. Že res da so še 2 tedna nazaj izgubili proti Črni gori ko kanta za smeti ampak od tiste tekme naprej se stalno dvigajo in so v vedno boljši formi. Zaradi finančnih težav so imeli samo 2 pripravljalni tekmi. Finska te lahko premaga samo če jim grejo trice not. Če pa jim ne grejo potem pa fašejo cel kup protinapadov in je hitro konec.

 

Za moje pojme motivacija ni bila napačna ampak cel kup taktičnih napak in dobesedno nobenih prilagoditev. Robersona so naši celo tekmo puščali samega za blokom in tudi do Muse so se obnašali ko da prvič slišijo zanj... Sam tak to pač je ko imaš trenerja ki nima pravih izkušenj in znanja.

Povezava do prispevka

Jaz pa nekako težko krivim samo Sekuliča. Saj ja, tip mi je čist napačen za selektorja, sam pismo na OI je blo vse ok, z enim superstarjem, dvema pomočnikoma in en kup odpadkov smo se privlekli do polfinala brez nekih pretresov. Zdaj je pa gogi zraven in je vse narobe, saj mogoče čist narobe berem celo situacijo, sam tale Dragičev vibe mi je nekam sumljiv, agresivno izražanje frustracij, od njega se je imo bolj pričakovalo, da bo znal tud na žogo stopit v takih situacijah, ne samo da bo agresivno kuril situacijo. Še enkrat, možno da sem popolnoma narobe ocenil telesno govorico in tisto kar je vidno nam navijačem, sam nekak mi ne deluje sam Sekulič problem trenutno.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 24 minutami:

Jaz pa nekako težko krivim samo Sekuliča. Saj ja, tip mi je čist napačen za selektorja, sam pismo na OI je blo vse ok, z enim superstarjem, dvema pomočnikoma in en kup odpadkov smo se privlekli do polfinala brez nekih pretresov. Zdaj je pa gogi zraven in je vse narobe, saj mogoče čist narobe berem celo situacijo, sam tale Dragičev vibe mi je nekam sumljiv, agresivno izražanje frustracij, od njega se je imo bolj pričakovalo, da bo znal tud na žogo stopit v takih situacijah, ne samo da bo agresivno kuril situacijo. Še enkrat, možno da sem popolnoma narobe ocenil telesno govorico in tisto kar je vidno nam navijačem, sam nekak mi ne deluje sam Sekulič problem trenutno.

 

Sorči ko ti Tobey naredi vsaj 5x zapored isto napako ob prevzemanju Robersona moraš bit zabit da ne reagiraš po 2 takih napakah... Resno ne razumem tega kar se je dogajalo na tekmi z Bosno. Pa pozabit celo četrtino na Gorana ki je naredil razliko v prvi četrtini itd. Enostavno ni šans da trenerski štab ni podcenjeval Bosne! Še jaz kavč navijač sem že po ogledu kvalifikacijskih tekem pred prvenstvom videl česa je sposoben Roberson in da mu ne smeš pustit prav nobenega prostora na trojki, saj je podoben šuter ko naš Prle - pride iza bloka in žoga že leti na koš... Tobey se mu je pa prav umaknil da je lahko še nameril in sprožil ko na treningu!!!

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 23 minutami:

Jaz pa nekako težko krivim samo Sekuliča. Saj ja, tip mi je čist napačen za selektorja, sam pismo na OI je blo vse ok, z enim superstarjem, dvema pomočnikoma in en kup odpadkov smo se privlekli do polfinala brez nekih pretresov. Zdaj je pa gogi zraven in je vse narobe, saj mogoče čist narobe berem celo situacijo, sam tale Dragičev vibe mi je nekam sumljiv, agresivno izražanje frustracij, od njega se je imo bolj pričakovalo, da bo znal tud na žogo stopit v takih situacijah, ne samo da bo agresivno kuril situacijo. Še enkrat, možno da sem popolnoma narobe ocenil telesno govorico in tisto kar je vidno nam navijačem, sam nekak mi ne deluje sam Sekulič problem trenutno.

 

Ma ne vem, meni na OI ni zgledalo vse lih najboljs. Pač naši so do polfinala igral na navdih, plus niso mel nekih spet tok težkih tekmecv nasprot do Francije. Dončić je na začetku igral proper, proti koncu turnirja je blo pa spet komad enga matranja. Ne vem no, mene so že tam totalno ob živce spravljal. V bistvu me je ful fasciniralo že tam, da smo bli tako v polfinalu kot v finalu v igri za zmago, čeprav je naša igra zgledala obup. 

 

Pojma pa kaj se dogaja z Dragićem. Meni res ni jasno, zakaj je tip igral sam 9 minut v prvem polčasu, enako Prle, čeprav sta oba bila (poleg Čančarja) najbolj zanesljiva naša igralca do tedaj na tisti tekmi. Pač to je vse popolno na Sekuliču. Plus če je tip res rekel Tobeyu naj ne pokriva Robersona natrici, čeprav je tip rešetal naš koš celo tekmo, pol naj res se fukne po štengah model.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 minutami:

 

Sorči ko ti Tobey naredi vsaj 5x zapored isto napako ob prevzemanju Robersona moraš bit zabit da ne reagiraš po 2 takih napakah... Resno ne razumem tega kar se je dogajalo na tekmi z Bosno. Pa pozabit celo četrtino na Gorana ki je naredil razliko v prvi četrtini itd. Enostavno ni šans da trenerski štab ni podcenjeval Bosne! Še jaz kavč navijač sem že po ogledu kvalifikacijskih tekem pred prvenstvom videl česa je sposoben Roberson in da mu ne smeš pustit prav nobenega prostora na trojki, saj je podoben šuter ko naš Prle - pride iza bloka in žoga že leti na koš... Tobey se mu je pa prav umaknil da je lahko še nameril in sprožil ko na treningu!!!

Jah imaš to, imaš pa tudi te scene, ko gre nek mislim da zoran v kontri podajat izza hrbta žogo, ko da igramo proti slonokoščeni, to nekako dvomim da je Sekulič naročil :D 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 7 minutami:

Jah imaš to, imaš pa tudi te scene, ko gre nek mislim da zoran v kontri podajat izza hrbta žogo, ko da igramo proti slonokoščeni, to nekako dvomim da je Sekulič naročil :D 

 

Čak mal nekaj so glupe napake v napadu v tranziciji drugo pa uigrane akcije ki jih igra nasprotnik in jaz vem zanje oni pa očitno ne... Nismo mi izgubil zarad napada ker so dal preko 90 pik ampak zarad obrambe ker so fasal cel kup tako odprtih metov kot jih težko vidiš na 5 tekmah skupaj proti proper tekmecem... Tud niso ble te trice posledica fantastičnih podaj ob prodoru ampak iz res čist simpl akcij. Pač ves fokus je bil na Nurkiču za katerga vejo vsi, Musa in Roberson sta bla pa ko da prvič zanju slišjo. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 52 minutami:

Jaz pa nekako težko krivim samo Sekuliča. Saj ja, tip mi je čist napačen za selektorja, sam pismo na OI je blo vse ok, z enim superstarjem, dvema pomočnikoma in en kup odpadkov smo se privlekli do polfinala brez nekih pretresov. Zdaj je pa gogi zraven in je vse narobe, saj mogoče čist narobe berem celo situacijo, sam tale Dragičev vibe mi je nekam sumljiv, agresivno izražanje frustracij, od njega se je imo bolj pričakovalo, da bo znal tud na žogo stopit v takih situacijah, ne samo da bo agresivno kuril situacijo. Še enkrat, možno da sem popolnoma narobe ocenil telesno govorico in tisto kar je vidno nam navijačem, sam nekak mi ne deluje sam Sekulič problem trenutno.

To je to, ko človeka baba zjebe. In potem iz easygoing prijetnega fanta rata nek dickhead

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 minutami:

 

Čak mal nekaj so glupe napake v napadu v tranziciji drugo pa uigrane akcije ki jih igra nasprotnik in jaz vem zanje oni pa očitno ne... Nismo mi izgubil zarad napada ker so dal preko 90 pik ampak zarad obrambe ker so fasal cel kup tako odprtih metov kot jih težko vidiš na 5 tekmah skupaj proti proper tekmecem... Tud niso ble te trice posledica fantastičnih podaj ob prodoru ampak iz res čist simpl akcij. Pač ves fokus je bil na Nurkiču za katerga vejo vsi, Musa in Roberson sta bla pa ko da prvič zanju slišjo. 

Jap ok roberson mi je bil čuden zakaj se ga pušča, mogoče res tak brutalen strah, da bo nurk naredil windmill alleyop jam :D Glede tistih glupih napak pa sem ciljan na to, da so fantje malo preveč rekreativno vzeli to tekmo, ko je enkrat bosanska mašina zalaufala je bilo pa prepozno :S 

Povezava do prispevka

Gogi odkar ga je kača pustila samo še šimfa :D 

Toronto, sekulič... meni karakterno izgleda precej spremenjen kot pa včasih. Karkoli se je dogajalo, kot zlati kapetan je odreagiral popolnoma neprimerno pred kamero, imaš še cel turnir pred sabo, ne bodi teslo in zadrži to v slačilnici, greš lahko po turnirju k Oprah in se izpoveš. Kot da je nek 22 letni mulac... 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 50 minutami:

 

Sorči ko ti Tobey naredi vsaj 5x zapored isto napako ob prevzemanju Robersona moraš bit zabit da ne reagiraš po 2 takih napakah... Resno ne razumem tega kar se je dogajalo na tekmi z Bosno. Pa pozabit celo četrtino na Gorana ki je naredil razliko v prvi četrtini itd. Enostavno ni šans da trenerski štab ni podcenjeval Bosne! Še jaz kavč navijač sem že po ogledu kvalifikacijskih tekem pred prvenstvom videl česa je sposoben Roberson in da mu ne smeš pustit prav nobenega prostora na trojki, saj je podoben šuter ko naš Prle - pride iza bloka in žoga že leti na koš... Tobey se mu je pa prav umaknil da je lahko še nameril in sprožil ko na treningu!!!

Ne pricakovat prevec od nasega strokovnega staba. Video analize jim dela lik, ki je mene treniral v krozku v osnovni soli. Bil je nikakav igrac, nepopisan list kot trener in zdej je kar pomocnik v reprezentanci haha. To mi je zelo sumljivo in siguren sem, da je kaj drugega zadaj, da je on dobil ta siht.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...