Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 minuto:

Kak MEGA OLD SCHOOL TROLL je Poli a me ti jebeš :rofl: :rofl: Celo tekmo taunta Schrodderju v faco, flexa po vsakem košu, kaže too small, mu prinese šop banan med polčasom... ...pol se pa tipu skegla pa sam mediator Poli pride pomirit vse skupaj, ej dejmo se umirit alo nismo zdej v štepcu to je kulturna država :rofl: :avadodo:

 

Kak jeben boss no

 

Zoki tud zmagovalec, tip k tanajmanjši čapac, glasn po konc borbe :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 13 urami:

 

Lol Bosna niti slučajno ni tako slaba ko Finska. Že res da so še 2 tedna nazaj izgubili proti Črni gori ko kanta za smeti ampak od tiste tekme naprej se stalno dvigajo in so v vedno boljši formi. Zaradi finančnih težav so imeli samo 2 pripravljalni tekmi. Finska te lahko premaga samo če jim grejo trice not. Če pa jim ne grejo potem pa fašejo cel kup protinapadov in je hitro konec.

 

Za moje pojme motivacija ni bila napačna ampak cel kup taktičnih napak in dobesedno nobenih prilagoditev. Robersona so naši celo tekmo puščali samega za blokom in tudi do Muse so se obnašali ko da prvič slišijo zanj... Sam tak to pač je ko imaš trenerja ki nima pravih izkušenj in znanja.

 

Nisem rekel kot Finska, dejstvo pa je, da z resnejšim pristopom in zavzetostjo Bosance poknemo za deset lufta. Evo ti današnje tekme - švabe smo držal na razdalji in če bi nas sodniki vsaj delno spoštovali kot evropske prvake, bi tut kle blo 10+ lufta.

Povezava do prispevka

Zraven donketa danes super partija blazica in murica, sploh blazic je res pospravil wagnerja. Ni mi pa ravno vsec peterka z doncicem, gogijem in prletom, se mi zdi da smo v obrambi cist prevec svoh tako. Sploh ce doncicu laufa v napadu. Danes smo po vstopu dragica na koncu na hitro fasali dve trojki in zivcn finis tekme. Ne vem, kaj je blo danes s cancarjem v napadu, tista trica v avt  je bla kar tragicna

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Kak MEGA OLD SCHOOL TROLL je Poli a me ti jebeš :rofl: :rofl: Celo tekmo taunta Schrodderju v faco, flexa po vsakem košu, kaže too small, mu prinese šop banan med polčasom... ...pol se pa tipu skegla pa sam mediator Poli pride pomirit vse skupaj, ej dejmo se umirit alo nismo zdej v štepcu to je kulturna država :rofl: :avadodo:

 

Kak jeben boss no

Edo mu je pomojem na koncu omenil kolk milijonov je lani pustil na mizi pri Lakersih in ga povabil na en 3x3 v Jarse pa se mu je odpeljalo. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...