Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 1 uro:

Samar pa Glas sta grupno pojebala coachevo ženo or smth

 

Kaj ti bosta Samar in Glas če imaš pa Čebanjška, Blažiča, Nikoliča in samega the mana, "El Pistolerota" Prleta :D :D

 

Ne sej so carji, jebeš jim mater, iz nekih četrtih turških lig in še tam z 0 minut minutaže direkt na svetovno pa se mal žogat s top 5 igralcem na svetu, boli te kurac, to je to, to je lajf :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Za moje pojme Luka igral preveč. Da nam jebena Vuvuzela da 85 pik ni dober znak. Luka in večina glavnih igralcev bi morala drugi polčas počivat, ne pa da zadnjo minuto gledam polija na parketu.

 

OK, vpisana zmaga, ampak, na takih tekmah morajo igrat vsi, tut junci, ki so predvideni za Krušiča.<_<

Povezava do prispevka

A je Samar Sekuliču zavrnu blowjob al kva se dogaja?!? Model je edini ki bo igral v Evroligi naslednjo sezono. Igra pa Nikolič ki igra za nek žnj klub. Tobey fino v napadu kar se meta tiče, hkrati pa 5 jebenih izgubljenih žog in kar nekaj neumnosti v obrambi. Luka se bo povsem iztrošil že v tej najlažji skupini na prvenstvu in to je to. Svaka čas KZS vodstvu da še vedno gledamo nesposobneža na selektorskem mestu. Zavoljo uspeha na OI, ki je bil itak 99% na plečih Dončića bo model zdej doživljensko selektor al kaj?

Povezava do prispevka

Res ne vem kaj selektorju špila. Mogla bi biti ena direktna linija, da lahko gledalci glasujemo protim tem "fuck-upom", ki jih dela s postavami. Nič od obrambe, sploh prvi polčas in potem na koncu tekme, ja obramba ni še čisto na nivoju, ne me hecat, ni je. Kot že rečeno, Dončič se bo iztrošil na prvih tekmah, ko ga bomo rabili bo pa hin. Ne moreš sam držati skupine mrličev pokonci. Če že vejo, da smo v riti naj da notri Samarja in Glasa, po moje bi presenetila, ker imata voljo in željo po igri. Ne pa trenutni jebivetri s tem drkanjem žoge in posiljenimi meti. Nasprotnikovih šuterjev se ne pokriva, ni čudno da čez celo igrišče letijo trojke. Pokrivaj ga od sredine, ne ga čakat na črti za 3,ki je že dolgo samo psihološka meja, deci mečejo 2m do črte redno in z lahkoto. Pol pa gledamo Zokija "kako se jezi", ker je njegov igralec spet spekel trojko, a on zamudi vsako prevzemanje. Pa na switchu še vedno ne znamo dobro prevzeti, da Nikolić vedno pristane na nekem 2m+ hrustu. Ni čudno, da imamo z Venezuelo probleme. Gruzije se lahko bojimo. 

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka
Navedek

Dalibor Damjanović, pomočnik slovenskega selektorja Aleksandra Sekulića je nadaljeval: "Pred dobrimi 14 dnevi smo začeli z analizo nasprotnika. Spremljal sem vse njihove pripravljalne tekme in naredil analizo ter pripravo, kakršno se da. Časa ni veliko, le en dan."

 

Me prav zanima kakšno ultimativno strategijo 14 dnevnih priprav bodo naši selektorji izvedli.

 

"Fantje, Gruzijci so težko kategorniki, tko da, pripravili smo gameplan, ki ga noben ne bo pričakoval in bo zaustavil motivirane križarje iz Azije, čeprav nastopajo tut na Evroviziji. Luka dons pač ne boš počivu, jer je potrebno pobijediti. Važno da pridemo v izločilne dele,da ne zgubim šihta. Mamo to!"

uredilo bitje Ignis
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...