Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Bi bilo zanimivo videti podatke kakšna je TV gledanost teh basket SP? Sploh te prve tekme, to mora biti pod 1% fuzbalskega. Meni najbolj dol pade ko pri skoraj vsaki top repki manjka njihov top igralec (pri ZDA cela ekipa lol), res dobimo najboljšega na svetu na tak način :rolleyes:

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

Ma ja sej bi blo super in mogoče bi še šlo in vse, sam realno mamo res svinjsko slabo ekipo. Tista iz 2017 je imela MVPja Gogija, ki je špilal kot da ga je obsedel hudič, pa Vidmarja ki je dr. doc. prof. košarke za Dimca, mlade Muriča, Prepeliča in Blažiča in NBA trenerja. 2023 reprezentanca ima pa sicer prime Polija in Tobeya namesto Randolpha, je pa vse ostalo slabše. Gogija ni več, ključni igralci so vsi čez 30, vrhunskih mladih ni, Čančar kot potencialni no. 2 se je pa odločil, da bo šel delat tomahawk dunk pred 30 gledalci, ki jo je prenašala lokalna TV postaja o kuhanju. Pa trener je papak.

 

Karkoli jim bo ratalo narest, super. Ampak ekipa pač ni dobra. Izven Polija sploh tko ni enega igralca, za kerega bi lahko rekel, da bo sam kaj naredil. Sploh nimamo n.2 ali celo n.3, ffs.

 

Ne vem, saj verjetno imaš prav, ampak se ne bi čisto strinjal. Ključni igralci imajo izkušnje in skill, prime Poli je pa hud asset, ki pač lahko prinese razliko, v mladih igralcih je pa velik talenta. Tko da s timsko igro, izkušnjami in dobro taktiko se lahko skrije manjko v kvaliteti. Se mi zdi da je eurobasket17 kr dokaz. Ni pa valda to nujno. S Čanetom bi bli že mal zastrašujoči, ampak smo vidl lani da ce glava ni prava nima veze kaj mas v ekipi. Jz računam da letos ne bodo taki debili. Tko pa bodo te clutch tekme bolj ali manj odvisne od dnevnih form. 

Povezava do prispevka

Nimamo šanse proti Avstraliji ali Nemčiji letos

 

1. razred USA

2. Razred Kanada, Avstralija, Nemčija, Srbija

3. Razred ŠPA, SLO, Italija, Grčija, Črna Gora, Litva, Latvija, Finska

 

Francija bi mogla bit po vseh logikah v 2. pa je očitno neki orng narobe pr njih. Pa ŠPA mogoče seže v 2. razred zard fenomenalnega trenerja

 

Povezava do prispevka
dg90 reče pred 12 urami:

Ne, nemci tri zmage, mi in avstralci po dve.

Razen če nemci zgubijo proti gruziji. :D

 

Ma sej nima veze, point je, da nas ena zmaga v drugem delu še ne pelje fix v 1/4.

 

Math not good on this one :D

 

Če imamo mi en poraz (proti Avstraliji) in nemci enega proti nam, kako imajo lahko oni tri zmage, mi pa dve? :ninja:

 

Itak nas bojo verjetno oboji zbušili, razen če Donke izvede game 7 Pheonix Suns v prvem polčasu

Povezava do prispevka
Rossoner reče pred 1 uro:

 

Math not good on this one :D

 

Če imamo mi en poraz (proti Avstraliji) in nemci enega proti nam, kako imajo lahko oni tri zmage, mi pa dve? :ninja:

 

Itak nas bojo verjetno oboji zbušili, razen če Donke izvede game 7 Pheonix Suns v prvem polčasu

fak, ja , res je :wacko:

 

ok, najprej zelenortski otoki, pol bom pa računal  naprej :D

Povezava do prispevka

A lahko prosim nehamo s takimi, da so vse ekipe dobre. Niso in pika, zelenortski niso faktor, imajo enega obrambnega zvezdnika in to je to, vse ostalo so indijanci, južni sudan je bolj faktor kot tile pajaci :D 

 

in b4: SAM SO PREMAGAL VENEZUELO, ki je očitno po novem legit team al neki ffs

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 2 urama:

Malce gavje butni. Na istibtekmi je latvijec dobesedno naredu open gym kanadi. 1 polcajt so bli latvijci se zravn

Tole! Odrine ga z roko, moraš biti slep, da tega ne vidiš. Ni da ga je vrgel iz igre z noro potezo.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...