Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Play reče pred 8 minutami:

daleč od tega , d alahk počnemo karkoli IN take LAŽI kar VI delate recimo osebno meni, , bi jst mogu imet ze 33 smrtnih kazni , kaj šele vsak dan inšpekcijo in ne vem kaj, tku da dej odrasti model, 20let te je same fousarije, pa ne dojameš, vidim da tudi ti v 20letih si velik naredu, aja ja na jokerju...

Ti imaš res probleme z razumevanjem napisanega, ne samo s pisanjem, fak. Kje ti pobiraš kake foušarije mi res ni jasno.

Nima smisla, delaj dalje kar te je volja. Joči dalje, ko nek papak po forumu, bodi lažnivec, whatever.

Končal sem s tabo, polpismena lažnjiva spaka.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Ti imaš res probleme z razumevanjem napisanega, ne samo s pisanjem, fak. Kje ti pobiraš kake foušarije mi res ni jasno.

Nima smisla, delaj dalje kar te je volja. Joči dalje, ko nek papak po forumu, bodi lažnivec, whatever.

Končal sem s tabo, polpismena lažnjiva spaka.

nimamo monkas reacta da bi ga prilepil na ta post

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Ti imaš res probleme z razumevanjem napisanega, ne samo s pisanjem, fak. Kje ti pobiraš kake foušarije mi res ni jasno.

Nima smisla, delaj dalje kar te je volja. Joči dalje, ko nek papak po forumu, bodi lažnivec, whatever.

Končal sem s tabo, polpismena lažnjiva spaka.

ej sm en namig model, leta 2003 si reku da si z mano končal, pa dej povej še kaku čm bit jst tebi fosu za karkoli, ker kar poznam je to in lahk te celo pohvalim ksi mi je bil kul, joker načeloma tudi, ne vem od tebe niti al imaš 50kg al 90kg, al imaš kej sivih las, al si še čist lep...zakaj bi sploh komu bil fous, ne poznaš me glih, sma pa veš da marsikoga ki je fer itd ornk rade volje pohvalim itd....ampka ne ti eno in isto 23let, lažnivc....jokam, NE jokam, edini sm od trgovcev, kateri vam govori 23let politko psolovanja, bedarij kar jih delajo itd...ampak kaj češ, boli, boli....

Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 minutami:

Dej še men povej kako naredim iz 5000 € 9000€? Jurja dam teb za finančni nasvet.

ima sosed zaloge določene, ki plačaš kos po 5e in prodaš takoj po 30e kos, kaj in kje in zakaj, ata gogole vse ve....sm delat je treba , pa to ni 5k na 9k, to je 5k na cca 30k, en od poslu...

Povezava do prispevka
Play reče pred 14 minutami:

pa dej povej še kaku čm bit jst tebi fosu za karkoli

NAUČI SE FAKING BRALNEGA RAZUMEVANJA.

 

Rekel sem, da ne vem kje pobiraš kake foušarije. To dobesedno pomeni "ne vem kje si ti našel, da sem ti jaz fouš", ne da si ti meni fouš.

Pizda, res ni čudno, da imaš non stop probleme s folkom, ki niso kompletni idoti.

 

Na vse ostalo pa no faking comment. Nikoli v življenju ti nisem rekel, da si lažnivec do danes, ko mi je postalo jasno, da je to res preveč očitno.

 

Zdaj pa prosim odgovori s standardnimi nekoherentnimi smetmi, da sklenemo krog.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

NAUČI SE FAKING BRALNEGA RAZUMEVANJA.

 

Rekel sem, da ne vem kje pobiraš kake foušarije. To dobesedno pomeni "ne vem kje si ti našel, da sem ti jaz fouš", ne da si ti meni fouš.

Pizda, res ni čudno, da imaš non stop probleme s folkom, ki niso kompletni idoti.

 

Na vse ostalo pa no faking comment. Nikoli v življenju ti nisem rekel, da si lažnivec do danes, ko mi je postalo jasno, da je to res preveč očitno.

 

Zdaj pa prosim odgovori s standardnimi nekoherentnimi smetmi, da sklenemo krog.

ah dej najdi iz leta 2003 na ksiju kaj si mi vse pisal, vecina je bila tukaj na forumu še v jajčkih, k si ga sral besedno...drgač pa ja strank je 90% tako retardiranih, da se glih prou zastopimo, pač ta procent vas je pa tukaj, čist brihtnih...pač ste za skup, hvala bogu vsaj nekje se imate radi....

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 3 minutami:

@Play dej malo deli med ljudi te famozne dokaze ki jih imas, se zmeri cakam na to. 

naj ti bo kopiranje moje trgovine en večjih dokazov, javno vse, ata google vse najde, če to ni dost, jih poklič pa vpraš, aja oni niso nikol slišal za playgame...še danes ne...

Povezava do prispevka

Če sem ti kdajkoli prej pisal kaj sličnega temu danes, pol se enostavno ne spomnim.

Sam zihr si si zaslužil vsako črko, tko kot zdaj.

 

Play reče pred 4 minutami:

strank je 90% tako retardiranih, da se glih prou zastopimo

Ne dvomim niti malo, da služiš na podlagi nerazgledanosti folka.

GTA 6 prednaročila FTW, lažov ogabni.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Če sem ti kdajkoli prej pisal kaj sličnega temu danes, pol se enostavno ne spomnim.

Sam zihr si si zaslužil vsako črko, tko kot zdaj.

 

Ne dvomim niti malo, da služiš na podlagi nerazgledanosti folka.

GTA 6 prednaročila FTW, lažov ogabni.

zdej sm ti že ogaben?? k si ti k se zjutraj v špegu pogledaš, te res tuk boli?

Povezava do prispevka
Play reče pred 2 minutama:

naj ti bo kopiranje moje trgovine en večjih dokazov, javno vse, ata google vse najde, če to ni dost, jih poklič pa vpraš, aja oni niso nikol slišal za playgame...še danes ne...

 

kopiranje tvoje trgovine? torej vsak ki prodaja konzole je naceloma kopiral tvojo trgovino? Al mislis da ti je nekdo ikradel CGP? ( ce ne ves kaj je CGP naj ti ata google pomaga) 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Če sem ti kdajkoli prej pisal kaj sličnega temu danes, pol se enostavno ne spomnim.

Sam zihr si si zaslužil vsako črko, tko kot zdaj.

 

Ne dvomim niti malo, da služiš na podlagi nerazgledanosti folka.

GTA 6 prednaročila FTW, lažov ogabni.

pol pa k otrok najdeš gta6, mudel al si str neki?

Povezava do prispevka
Niblonian reče Pravkar:

 

kopiranje tvoje trgovine? torej vsak ki prodaja konzole je naceloma kopiral tvojo trgovino? Al mislis da ti je nekdo ikradel CGP? ( ce ne ves kaj je CGP naj ti ata google pomaga) 

premlad si da bi kapiral vrjemi, mogoče bo pa karma en dan tebi neki ukrala, ne žel si tega, držim pesti zate, da nikoli kaj takega ne doživiš, vrjemi...

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Fak s kom zgubljam čas ne me jebat.

stari al ga ze 23let...no...a ni dost?? dej da te bo še bul bolel, od kar tole pišem je kul karma, vr se je rpodal, en ps5, pa še neke bedarije, ...vse skup gre vcasih noro dobr, vcer pišem za veletrgovca, pa me obdari kar z 7 x ps5, pa sej včasih sma seb ne morm vrjet, kuk je to slabe karme, prideš, delaš 1h z karmo, pa pokasiraš plačo, pridem ju3 kej nazaj, pa mal se besedno oboroži, tole kar pišeš, ni kul no, mislim zate ni kul, mene če drkaš v glavo, mi prej paše k ne, edin kar ti želim, sma veš, da si kul mudel, čeprav si enak 23let, pač zmer ti pravim, resnica je jeba...

Povezava do prispevka

lol mlad, clovek sej ti ves da na tem forumu smo vec al manj 30+ ali blizu 40 let stari ljudje ki zavohamo cigana na dalec. 

sicer pa se zmeri nisi povedal kaj tocno je bilo kopirano? a se lahko nehas pogovarjat o nekih stvareh ki jih ne moremo preveriti al pa za katere nimas dokazov pa dejansko das neki konkretnega na mizo? 

 

dej zacni ze enkrat dokazovat vse svoje trditve ne pa sam govort da mormo mi sami sebi dokazovat da mas ti prav. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 3 minutami:

lol mlad, clovek sej ti ves da na tem forumu smo vec al manj 30+ ali blizu 40 let stari ljudje ki zavohamo cigana na dalec. 

sicer pa se zmeri nisi povedal kaj tocno je bilo kopirano? a se lahko nehas pogovarjat o nekih stvareh ki jih ne moremo preveriti al pa za katere nimas dokazov pa dejansko das neki konkretnega na mizo? 

 

dej zacni ze enkrat dokazovat vse svoje trditve ne pa sam govort da mormo mi sami sebi dokazovat da mas ti prav. 

sej imaš tle 60 postov na kraje, goljufanje, bedarije trgovske, zakaj ne bi mal bral?

Povezava do prispevka

WHY the fuck se dovoli scalperju oglaševanje na tem forumu? Nimam nič proti če model piše kot gamer ampak res ne vem zakaj bi podpiral nagravžne poslovne prakse tega gnoja ? Resno mi razložte šerifi kakšn smisel ima to?

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 2 minutama:

Men je zlobni BB za dost bolj fer dnar zdilal PS5 kot edini poštenjak na slovenskem trgu Playgame. Jebeš :(

men je herwy na dan izida prnesu ps5, tku da kapo dol, sm vseen prevec folka poznam, trenutno dila ps5 prek 100 folka na črno...milorečeno z osebnimi podatki, naslovi, racun poleg za 500e ,cene po 800e, jože iz dučana? pa kaj čmo zdej če drzavo boli kurac za vse nas?

Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

WHY the fuck se dovoli scalperju oglaševanje na tem forumu? Nimam nič proti če model piše kot gamer ampak res ne vem zakaj bi podpiral nagravžne poslovne prakse tega gnoja ? Resno mi razložte šerifi kakšn smisel ima to?

a neb en kos za 699e, pa na tvojo ti stisnem 5letno? 

Povezava do prispevka
Play reče Pravkar:

sej imaš tle 60 postov na kraje, goljufanje, bedarije trgovske, zakaj ne bi mal bral?

 

clovek to da ti neki napises ni dokaz, so samo tvoje blodnje ( zato tudi tak naslov teme) dej te screenshote pa slike objavi ki si jih omenjal. Bodi moz beseda. Vabis vse naokol da se face 2 face pogovorijo s tabo, a nimas pa jajc dveh slik objavt. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče Pravkar:

 

clovek to da ti neki napises ni dokaz, so samo tvoje blodnje ( zato tudi tak naslov teme) dej te screenshote pa slike objavi ki si jih omenjal. Bodi moz beseda. Vabis vse naokol da se face 2 face pogovorijo s tabo, a nimas pa jajc dveh slik objavt. 

kot vedno, že 40let, 23let dela dule 23 Straza Damjan Šimenc, skuham ti kavo, dam ti baklavo, še kaj? aja skrivam se ne, vecina vas se?

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...