Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 28 minutami:

Sej ostali trgovci prodajajo po MSRP samo zato, ker je to pogoj od Sonya - drugače bi bilo stanje isto kot z grafičnimi karticami.

 

 

aja, kateri pa? kje pa je ta pogoj, oz neka listina, če bi obstajalo, bi to vsi mi dobil takoj uradno, nema trte mrte, al spet un zakon, Damjan ne sme odklepat konzol je dobil inšpekcijo, eni pa to še danes delajo? pa se je obrnilo že 9let plus?

 

kr neka dvojna merila a ne, sm žal jst listine ali karkoli navodila nism dobil, oz sem dobil, NE sme trgovec prodajat pdo nabavno ceno, primer to dela ena trg enako game, pordaja trenutno že dlje časa igre po nabavnah cenah, recimo...zakaj pa pol sony forsira nakup bundlov in iger poleg in ostalega? kot sm omenil dan na relisse, cena ps5 je totalno umetna, realna cena bi bil 700 do 800flik, če bi bile normalne zaloge, pa shrani si tole pisanje, ko pride nova verzija konzole bo cena uradna 700 do 800...se beremo oz tole beremo za nekje leto dni do leta in pol...

Povezava do prispevka
Play reče pred 2 urama:

strah in groza....ps5 blur na zalgi 699e kos, plčan ddv, racun na sp doo, karkoli...naj en kalper izda racun za 700e, 900e? da ga vidm....pač nimaš niti mal pojma kaj je prav kja ni, glede te politike...glede oglaševanja ti dam prav...

 

Meni so pri igabibi izdali racun za 499, seveda tudi placan ddv

 

Samo oni so resna firma, ti pa pokvarjen prevarant

 

Jebiga

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 7 minutami:

 

Meni so pri igabibi izdali racun za 499, seveda tudi placan ddv

 

Samo oni so resna firma, ti pa pokvarjen prevarant

 

Jebiga

pol so čist edini? al? nebi rad na glas pisal, ampka zaloge NI, dobim pa lahk za 650e kr neki robe...neki ne gre skup....pač daš dalje 5 ,10 kosu 499e, ostalo potiho po 650e plus, vprašam za prjatla no?

Povezava do prispevka

 

no, ne bluzi o nepogojih

 

dobr ves, da pogodbe (in pogodbenih pogojev) med proizvajalcem in dobaviteljem ali proizvajalcevim zastopnikom in prodajalcem ti noben ne bo pokazu. pogoji pa obstajajo. kako vem? ker sem delala tako pri prodajalcu kot pri dobavitelju, ki je temu prodajalcu dobavljal robo. in vem, da obstajajo pogoji. pa akcije od dobavitelja in akcije od proizvajalca.  

 

da prodajas krepko nad ceno, je grdo. a je protipravno, pa ne vem.

 

da ti ne dobis po necem, cemur reces nabavna cena, je problem v tem, da te dobavitelj konzol ne vidi vrednega prodajalca. ne izjokuj rek. obenem pa ne zali,  ker te folk prijavlja, da si dosadan. 

Povezava do prispevka
lizz reče pred 8 minutami:

 

no, ne bluzi o nepogojih

 

dobr ves, da pogodbe (in pogodbenih pogojev) med proizvajalcem in dobaviteljem ali proizvajalcevim zastopnikom in prodajalcem ti noben ne bo pokazu. pogoji pa obstajajo. kako vem? ker sem delala tako pri prodajalcu kot pri dobavitelju, ki je temu prodajalcu dobavljal robo. in vem, da obstajajo pogoji. pa akcije od dobavitelja in akcije od proizvajalca.  

 

da prodajas krepko nad ceno, je grdo. a je protipravno, pa ne vem.

 

da ti ne dobis po necem, cemur reces nabavna cena, je problem v tem, da te dobavitelj konzol ne vidi vrednega prodajalca. ne izjokuj rek. obenem pa ne zali,  ker te folk prijavlja, da si dosadan. 

čaki spet smo tam, en lahk žali, JST morm vse požret, zakaj že? v 23letih nism od enega uovznika ima jih prek 120 različnih , nikoli slišal, da naj ne prodajam nad priporočeno ceno, kaj šele da je kdo pismeno napisal, kaj šele v takih časih kot so, zakaj pa je danes neprimičnina vredna 140k, let dni nazaj je bila pa 100k...hm? krepko nad ceno, kje je urad ki odloča krepko čez ceno? žalitve? na joker.si si dovolijo eni prav vse, s epa žal ne zavedajo, da določene besede stanejo konkretno in čakam na take besede, te besede pa naj urejajo drugi in moje in od posameznikov...jaz se zavedam , da beseda stane, eni se pa še učijo...

Povezava do prispevka
Play reče pred 39 minutami:

pol so čist edini? al?

 

Niso. Tukaj smo dobili po tej ceni od bigbanga, mimovrste, harveya, konzolkota, mercatorja in kupa drugih.

 

Prodajo po redni ceni, ko zmanjka zaloge pa pac ne prodajajo, dokler ne dobijo nove zaloge, ki jo spet prodajo po redni ceni.

 

Samo oni so resne firme, ti pa pokvarjen prevarant.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 9 minutami:

Jaz srčno upam, da ne komuniciraš z dobavitelji z maili, če jih pišeš tako kot poste na forumu lahko res sklepaš posle samo s kitajci na alibabi za printat folije.

smo spet pri žalitvah in na koncu jaz žalim, k si res toliko talenta slovničnega pač, enostvano mi lahk pomagaš, zakaj ne? ti pa kr lahk rčeem, če narišem, dva kroga, pa tri srčke, ko se gre za denar, je res zanimiv, te vsi na svetu slovenci  vred zastopijo, ma grdo rečen , niti gobca ali prstov ne rabiš, denar vidijo od daleč...tako gre svet žal...

uredilo bitje Play
Povezava do prispevka
Slinch reče Pravkar:

 

Niso. Tukaj smo dobili po tej ceni od bigbanga, mimovrste, harveya, konzolkota, mercatorja in kupa drugih.

 

Prodajo po redni ceni, ko zmanjka zaloge pa pac ne prodajajo, dokler ne dobijo nove zaloge, ki jo spet prodajo po redni ceni.

 

Samo oni so resne firme, ti pa pokvarjen prevarant.

si se z prstom zbudil....nehi sanjat, vrjem , da si ne želijo firme mojih meilov, kaj imajo na današnji dan zame in po kakšni ceni in kja imajo za navadno stranko, smrtnika...vrjemi da tega noče SLO net vidt, prek 50 takih meilov, primer uvoznik ni imel niti enga kosa za stranko po 499e v nobeni trg, zame pa 55 ps5 takoj po višji ceni...k bo enx en res pravi umešan v to igro, zmečem kopije meilov...

Povezava do prispevka
Play reče pred 9 minutami:

čaki spet smo tam, en lahk žali, JST morm vse požret, zakaj že? v 23letih nism od enega uovznika ima jih prek 120 različnih , nikoli slišal, da naj ne prodajam nad priporočeno ceno, kaj šele da je kdo pismeno napisal, kaj šele v takih časih kot so, zakaj pa je danes neprimičnina vredna 140k, let dni nazaj je bila pa 100k...hm? krepko nad ceno, kje je urad ki odloča krepko čez ceno? žalitve? na joker.si si dovolijo eni prav vse, s epa žal ne zavedajo, da določene besede stanejo konkretno in čakam na take besede, te besede pa naj urejajo drugi in moje in od posameznikov...jaz se zavedam , da beseda stane, eni se pa še učijo...

ja, ja 

pa slaba reklama je tudi boljsa kot nobena reklama..

 

v glavnem, si kdaj vprasal dobavitelja/uvoznika, zakaj ti ne prodaja ugodneje? si kdaj vprasal dobavitelja, zakaj nisi delezen nobene vzpodbude v obliki popustov, ce prodas nad doloceno mejo?

Povezava do prispevka

Sploh tu, k folk skuša dobit čimbolj poceni vse, najde se pa nek heroj, k bi nam rad vse prodal dražje, da ima on lahko kaj od tega. Sorry, stari, folku je vseeno, če ti nimaš pravega zaslužka, raje ponudi nekaj takega, kar je boljša ponudba kot kjerkoli drugje pa se lahko pogovarjamo. Do takrat je pa prodajanje nad ceno vsakemu tu nekaj kar se bomo na široko izognili.

Povezava do prispevka
Play reče pred 18 minutami:

si se z prstom zbudil....nehi sanjat

 

smo se vsi tukaj zbudili s prstom... vtaknjenim v ps5, za katerega smo plačali 499e

 

tudi ti si ga dobil od resnega trgovca, zase, medtem ko si (kot si sam povedal) imel vsaj 200 neizpolnjenih prednaročil:

  

Play reče Dne, 19. 11. 2020 at 12:36:

Tudi mene včasih 😁

 

Eto, da se vidi kva sm zajeban lik 😁😁😁😁

IMG_20201119_103818.jpg

 

 

dobil si ga po redni ceni (499) pri Harvey Normanu:

  

Play reče Dne, 19. 11. 2020 at 10:18:

Ekola 

 

zakaj sm ga nalimal?

 

 

sm zato, da se vidi kako imamo vrle dobre uvoznike, kako uredijo zalogo, ali javijo kaj bo, kaj se dogaja...

 

spod račun, VSAK je imel možnost naročit, sm žal sem vas bral, eni so 3 dni pametovalali glede naročila, a vsa onlien anročila abje v 4min oddana pri vseh...tko da....

1605777494241357354257683999209.jpg

 

samo po redni ceni lahko prodajajo samo resni trgovci, ti pa si pokvarjen prevarant, ki kupuje izdelke po redni ceni od resnih trgovcev, potem pa z nabitimi cenami nateguje svoje stranke:

 

PwFdd3t.png

 

V bistvu si na nivoju cigotov, ki po parkiriščih prodajajo kitajske lonce in nože.

Povezava do prispevka

fak kok huda da model ubistvu smatra HH BB in ostale kot njegove dobavitelje :D 

 

Play reče pred 32 minutami:

vrjem , da si ne želijo firme mojih meilov, kaj imajo na današnji dan zame in po kakšni ceni in kja imajo za navadno stranko, smrtnika...vrjemi da tega noče SLO net vidt, prek 50 takih meilov, primer uvoznik ni imel niti enga kosa za stranko po 499e v nobeni trg, zame pa 55 ps5 takoj po višji ceni...k bo enx en res pravi umešan v to igro, zmečem kopije meilov...

 

 

nevem kokrat ti morem napisat HOCEMO videt te maile. 

 

pliz dej vsaj en screenshot al neki no.  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...