Skoči na vsebino

ZDA - pospešeno hirajoč imperij


Kruz

Priporočeni prispevki

Te megakorporacije so zelo strašljive. Uresničuje se že večkrat napovedano, da bo nekaj megakorporocij vodilo in oblikovalo svet. Politika je samo za hec.

 

Imajo ogromno denarja in informacij, dobro organizacijo in veliko učinkovitost. Če bi morali proti komu protestirati pa zmanjševati vpliv in jih regulirati so to megakorporacije.

Povezava do prispevka
keba reče pred 1 minuto:

Te megakorporacije so zelo strašljive. Uresničuje se že večkrat napovedano, da bo nekaj megakorporocij vodilo in oblikovalo svet. Politika je samo za hec.

 

Imajo ogromno denarja in informacij, dobro organizacijo in veliko učinkovitost. Če bi morali proti komu protestirati pa zmanjševati vpliv in jih regulirati so to megakorporacije.

 

A veš da to zadnje par dni razmišljam. Pa sem rekel, to je zihr zaradaradi karantene depre.

 

Informacija + denar = kreiraš svet

 

 

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 1 minuto:

 

V tistem, ko po izcrpanih pravnih potem poskusa na silo prevzet oblast.

S kakšno silo? 

A tistih nekaj ducatov  babic in vaških posebnežev, ki so jih policaji spustili v Capitol? A to je zate bil nasilen prevzem oblasti, ne pa PR stunt? :rofl:

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 3 minutami:

 

V tistem, ko po izcrpanih pravnih potem poskusa na silo prevzet oblast.

 

Če bi hotel na silo prevzet oblast bi to malo drugače izgledalo. Ne pa nekaj oseb, ki krade predmete pa se slika. Če bi hotel na silo prevzeti oblast bi aktiviral vse desne oborožene milice in podobmo.

Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 2 urama:

Man in 'Camp Auschwitz' sweatshirt during Capitol riot identified

Trumpovi prevratniki fasisti, zanikovalci holokavsta in na splosno radikalci, kdo bi si mislil?

 

Ker en tip je enako par miljonov, a ne?

 

Po tej isti logiki so tudi vsi zagovorniki BLM nasilni požigalci in razgrajači. Se strinjaš?

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Ah, sem pozabil, antisemitizem je po novem zgolj edgy satira. In glede na to da so Trumpa od zacetka podpirale skupine, katerim osnova je rasizem, ki se jim ni hotel odpovedati in jih je oznaceval kot zelo fine ljudi, ja, bi lahko mirne duse rekel da je velik delez njegovih pripadnikov podpira taksne radikalne ideologije. Sploh po stirih letih shitshowa me tezko kdo preprica, da ga podpira ampak je nad Trumpovim podpihovanjem nasilja presenecen.

 

inb4 "Ja ampak Nancy je twitnila" se strinjam, kot clanica zakonodajne oblasti bi namesto tweetanja lahko vec naredila na tem, da spremeni zakone in odpravi krivice znotraj sistema

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka
villian reče pred 11 minutami:

 

qanon je recimo remake nazi propagande

Osnova je kopija Protokolov sionskih modrecev, z rahlo posodobitvijo da so besedo "judje" zamenjali z "globalisti". In so tudi v 20ih in 30ih letih prejsnega stoletja ljudje pravili "ah to so samo neskodljivi norcki", ko so marsirali po mestih in izvajali napade. Pa vemo kako se je potem vse skupaj koncalo.

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka
hordak reče pred 2 urama:

S kakšno silo? 

A tistih nekaj ducatov  babic in vaških posebnežev, ki so jih policaji spustili v Capitol? A to je zate bil nasilen prevzem oblasti, ne pa PR stunt? :rofl:

 

No toliko o svobodi govora. Kaj ti pomaga svoboda govora, ce ti je servirana olepsana verzija situacij o katerih se pogovarjamo. Daj malo zatavaj izven svojih algoritmov, ki ti dovoljujejo, da v mehurcku, ta napad opisujes s takimi besedami. 

 

Posneki, ki sem jih videl jaz, posneti s strani tipov z rdecimi kapami, trump zastavami, konfederacijskimi zastavami, maskirnimi oblekami, torej tipicnimi antifa podtaknjenci, (ali karkoli vasi algoritmi trenutno pravijo, da so) so bili agresivni, fizicni napadi na policiste, vredni kaksne drzave na bliznjem vzhodu. Ce se dvorane nebi spraznilo, bi imeli danes se vecje probleme pri spinanju celotne situacije.

 

nimious reče pred 1 uro:

Pa še enkrat: kako je Trumpovo nepriznavanje volitev podpihovanje nasilja, 4 leta prej nepriznavanja volitev in jokanja o rusih je pa normalno?

 

Demokrati so pravno nastopili proti Trumpu, zgubili in nehali pri tem. Pred tem so normalno predali oblast.

 

Trump je pravno nastopil proti rezultatom volitev, 60krat zgubil in zdaj podziga folk k uporu. 

Povezava do prispevka
Flosar reče pred 9 minutami:

 

lol

 

 

lp

pizda mi greste na kurac s tem NO U odnosom.

 

Tud take zadeve ki so na tem videju se mi zdijo napacne, sam bog ne daj da bi pa kater od vas priznal da je pa trump tud retardiran hujskac ki ja naredu ogromno skode, to pa ne. Vedno je odgovor kaj pa on pa on, ja pizda vem,  sam kaj naj zdej. So se vedno random fejmici, medtem k pa nek clovek, ki je izvoljenec ljudstva in ki bi moral bit moralna avtoriteta dela take pizdarije je zame milijon slabse. Sam dejmo raj skos s prsom kazat na drugo stran pa se sprenevedat. Glavno da je od koke sprana madona na istem nivoju k trump.

 

 

 

Lp, Ne me jeb

 

 

 

 

uredilo bitje Ne me jeb
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 10 minutami:

No toliko o svobodi govora. Kaj ti pomaga svoboda govora, ce ti je servirana olepsana verzija situacij o katerih se pogovarjamo. Daj malo zatavaj izven svojih algoritmov, ki ti dovoljujejo, da v mehurcku, ta napad opisujes s takimi besedami. 

 

Posneki, ki sem jih videl jaz, posneti s strani tipov z rdecimi kapami, trump zastavami, konfederacijskimi zastavami, maskirnimi oblekami, torej tipicnimi antifa podtaknjenci, (ali karkoli vasi algoritmi trenutno pravijo, da so) so bili agresivni, fizicni napadi na policiste, vredni kaksne drzave na bliznjem vzhodu. Ce se dvorane nebi spraznilo, bi imeli danes se vecje probleme pri spinanju celotne situacije.

 

mogoče bi ti moral malo pogledati  izven svojega algoritma

 

 

 

Notri jih pa že čakajo fotografi od MSM :rofl:

Povezava do prispevka

Plus, polariziranje "ce nisi to, si ono", se en lep pokazatelj new age nacistkov kjer obstaja samo ekstrem, ali si "dober Trump supported in razsvetljen borec za pravice individualne osebe" ali pa antifa rioter (in obratno) in ni middle grounda kjer je vecina oseb, ki so nam oboji vbistvu isto sranje, drugo pakovanje in enakovredno retardirani: tako BLM ki pozgejo pol mesta ker policija overreacta pri dealanju z potencialno oborozenim preteklim kriminalcem, kot rednecki in conspiracy theoristi, ki sanjajo o new world order, prevarah in "zabodih v hrbet" in poizkusajo subverzirat demokraticen proces ker jim ni rezultat po godu.

Ce smo se kaj v 20ih in 30ih letih prejsnjega stoletja naucili je da je treba oboje zatret v kali in ne pustit "svobodo govora" ki je itak ratal nek izprijen koncept.

uredilo bitje G.T.I.
  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 4 minutami:

Plus, polariziranje "ce nisi to, si ono", se en lep pokazatelj new age nacistkov kjer obstaja samo ekstrem, ali si "dober Trump supported in razsvetljen borec za pravice individualne osebe" ali pa antifa rioter (in obratno) in ni middle grounda kjer je vecina oseb, ki so nam oboji vbistvu isto sranje, drugo pakovanje in enakovredno retardirani: tako BLM ki pozgejo pol mesta ker policija overreacta pri dealanju z potencialno oborozenim preteklim kriminalcem, kot rednecki in conspiracy theoristi, ki sanjajo o new world order, prevarah in "zabodih v hrbet" in poizkusajo subverzirat demokraticen proces ker jim ni rezultat po godu.

Ce smo se kaj v 20ih in 30ih letih prejsnjega stoletja naucili je da je treba oboje zatret v kali in ne pustit "svobodo govora" ki je itak ratal nek izprijen koncept.

Ampak tu imajo eni podporo večinskega dela politike, korporacij, socialnih in klasičnih medijev, eni pa ne. Kdo je zdaj bolj nevaren?

Povezava do prispevka

 

#Babice, #par lokalnih cudakov, #miren protest, #ljubezen do policije. 

 

hordak reče pred 1 minuto:

Ampak tu imajo eni podporo večinskega dela politike, korporacij, socialnih in klasičnih medijev, eni pa ne. Kdo je zdaj bolj nevaren?

 

Naj ugibam tole zgoraj so antifa. Najbolj nevarni so tisti, ki zanikajo nasilje in ga opravicujejo z drugim nasiljem. Ni vazno katera stran.

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 3 minutami:

Naj ugibam tole zgoraj so antifa. Najbolj nevarni so tisti, ki zanikajo nasilje in ga opravicujejo z drugim nasiljem. Ni vazno katera stran.

V bistvu bi morali vsem pustiti svobodo govora in imeti open season za zasmehovanje obojih. Tako pa oblast trenutno izkorišča ene za deljenje ljudstva, čez nekaj let bo pa verjetno druge.

Povezava do prispevka

dejstvo je da je sla tehnologija bistveno prehitro naprej in je sedaj velika neizobrazena mnozica dobila glasove ki so prej ostajali v vaski gostilni. Treba dobro prestudirat kako je s svobodo govora in postavit jasna pravila. Mislim da svobode govora v obliki da lahko vsak govori kar hoce pac ne moremo imet. Sam valda glede na clovesko naravo se vse izrodi, ker hitro pridemo do tega who watches the watchmen. Jst glasujem za avstrijce.

 

Lp, Ne me jeb

uredilo bitje Ne me jeb
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...