Skoči na vsebino

ZDA - pospešeno hirajoč imperij


Kruz

Priporočeni prispevki

Sleipnir reče pred 29 minutami:

Pravkar se je izkazalo, da je v Clark Countyu v Nevadi glasovali okoli 6000 nerezidentov, v Wisconsnu zgleda tudi, volilna udeležba je bila 90% kar je 30% narastek od mediane poleg tega je 90% volilna udeležba v demokracijah skorajda nemogoča. V Michiganu so v pol ure ponoči dobili 100k glasovnic, folk pravi, da ni mogel volit. Našli so okoli 2000 mrtvih ljudi, ki so "glasovali". Na voliščih delajo aktivisti, na voliščih ne dovolijo vstopa opazovalcem kar se ne dogaja niti v Belorusiji, o primerih odločajo pravniki, ki so Twitter aktivisti. Poštarji mečejo glasovnice stran in štempljajo datume levo-desno. Sredi LJ na Pošti kjer me vidijo enkrat na teden ne morem prevzet pisma brez osebne izkaznice, v demokratskih okrožjih/državah pa lahko folk pride parkrat na volišče volit z živjo. Pa to štetje. V Texasu lahko v par urah preštejejo par milijonov glasovnic v dveh časovnih pasovnih, tu pa ne morejo 5k glasovnic :D V J Dakoti ne moreš glasovat brez osebne, tu lahko na živijo. V jebeni Libiji ti pobarvajo prst, ko greš volit. V US of A dobi glasovnico po pošti mrtva mačka

Lahko navedeš kak vir za te trditve? 

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 37 minutami:

Tako bom rekel. Volilne nečednosti niso nekaj novega v Ameriki. Lincolna so hoteli premagat z glasovnicami po pošti. Edward Pitchard Jr. je postal del folklore, ko je leta 49 ilegalno poslal 250 glasov in njegov biograf je rekel, da je v resnici heroj, ker je pokazal ameriško umazano skrivnost - volilna prevara je tista umazana skrivnost Amerike, ki ne zna izgubljati. Hotel je povedat, da je Amerika tako podvržena zmagovalni miselnosti, da moraš tudi goljufat, da lahko zmagaš za svoj ideal in pogled na svet. Potem je Pitchard postal nek folklorni junak, pot odrešitve in volitve so postale čiste do izredno sumljivih JFK vs Nixon. Ampak svet se je od takrat spremenil. Črno-beli zlikovci, naši in njihovi, lopovi in policaji, Kobre vs GI Joe so pozabljeni, zamenjali globalizacijski sivi liki in "svetilnik demokracije" je postal še bolj umazan. Florida se ne bi smela nikoli več ponovit

 

Sedaj imamo realnost v kateri so Demokrati porabili 42 milijonov, da so dokazovali neko neobstoječo rusko in ne vem kakšno prevaro na prejšnjih volitvah in sedaj imajo obraz se smejat folku, ki je malce previden. 

Pravkar se je izkazalo, da je v Clark Countyu v Nevadi glasovali okoli 6000 nerezidentov, v Wisconsnu zgleda tudi, volilna udeležba je bila 90% kar je 30% narastek od mediane poleg tega je 90% volilna udeležba v demokracijah skorajda nemogoča. V Michiganu so v pol ure ponoči dobili 100k glasovnic, folk pravi, da ni mogel volit. Našli so okoli 2000 mrtvih ljudi, ki so "glasovali". Na voliščih delajo aktivisti, na voliščih ne dovolijo vstopa opazovalcem kar se ne dogaja niti v Belorusiji, o primerih odločajo pravniki, ki so Twitter aktivisti. Poštarji mečejo glasovnice stran in štempljajo datume levo-desno. Sredi LJ na Pošti kjer me vidijo enkrat na teden ne morem prevzet pisma brez osebne izkaznice, v demokratskih okrožjih/državah pa lahko folk pride parkrat na volišče volit z živjo. Pa to štetje. V Texasu lahko v par urah preštejejo par milijonov glasovnic v dveh časovnih pasovnih, tu pa ne morejo 5k glasovnic :D V J Dakoti ne moreš glasovat brez osebne, tu lahko na živijo. V jebeni Libiji ti pobarvajo prst, ko greš volit. V US of A dobi glasovnico po pošti mrtva mačka

 

NI važno kdo zmaga to štetje, to z glasovnicami je posmeh demokraciji in samo znak, da se mora Evropa čim bolj oddaljit od te talilne greznice in ubrat svojo neodvisno pot. V vsakem primeru je beseda demokracija ob ZDA zgolj še prazna beseda

Do nepravilnosti prihaja, ja. In ta folk je kaznovan za vsako tako neumnost in najverjetneje pristane v zaporu. Sam tega je cist premal da bi karkoli sprmenil. Razen ce bi slo na noz na par 10 glasov al pa kej. Osebne izkaznice so baje komunizem, tko da... sam to ni edini nacin preverjanja.

 

Prave dekomkracije ne more bit odkar sta si stranki razdelile politicni pol. Razni elektorski in winner takes it all je cista farsa ki sam preprecuje neodvisnim kandidatom da zmagajo karkoli. In potem so volitve v vecini zveznih drzavah prakticno odlocene in je ves fokus volilnih kampanj potem osredotocen na swing states in. Ce lahk vecina zahodnega sveta uporablja dvokrozni vecinski, ne vem zakaj je njim tako tezko.

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 4 minutami:

Lahko navedeš kak vir za te trditve? 

Odvisno kakšne trditve? To o porastu volilne udeležbe si boš že znal sam poiskat. Mrtve lahko sam preveriš online v volilnem registru

https://pastebin.com/zjz6nm6Q

https://mvic.sos.state.mi.us/Voter/Index

 

Jaz sem zate preveril eno! Brandi Ketelaar rojena julija 1907 z zip številko 49329 je glasovala. Očitno je dobrega zdravja

Election date
11/3/2020

Application received
9/19/2020

Ballot sent
9/25/2020

Ballot received
10/26/2020

 

Zgleda da je v Wayne countyu še okoli 550 zdravih 100 letnikov, ki radi volijo. Boljši kot Japonci! In potem pizdijo čez ameriški zdravstveni sistem. Očitno je res fenomenalen, da toliko 100+ letnikov voli, še posebej, ker prejšnja leta niso. Jih je res razjezil ta Trump in jih skrbi za prihodnost

 

Sedaj za Nevado je dokaj ugledna odvetniška firma sama sestavila

EmGaWWqXIAAOM8J?format=jpg&name=large

 

glede mačke

https://www.foxnews.com/us/dead-cat-voter-registration-application

 

 

 

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 25 minutami:

Odvisno kakšne trditve? To o porastu volilne udeležbe si boš že znal sam poiskat. Mrtve lahko sam preveriš online v volilnem registru

https://pastebin.com/zjz6nm6Q

https://mvic.sos.state.mi.us/Voter/Index

 

Jaz sem zate preveril eno! Brandi Ketelaar rojena julija 1907 z zip številko 49329 je glasovala. Očitno je dobrega zdravja

Election date
11/3/2020

Application received
9/19/2020

Ballot sent
9/25/2020

Ballot received
10/26/2020

 

Zgleda da je v Wayne countyu še okoli 550 zdravih 100 letnikov, ki radi volijo. Boljši kot Japonci! In potem pizdijo čez ameriški zdravstveni sistem. Očitno je res fenomenalen, da toliko 100+ letnikov voli, še posebej, ker prejšnja leta niso. Jih je res razjezil ta Trump in jih skrbi za prihodnost

 

Sedaj za Nevado je dokaj ugledna odvetniška firma sama sestavila

EmGaWWqXIAAOM8J?format=jpg&name=large

 

glede mačke

https://www.foxnews.com/us/dead-cat-voter-registration-application

 

 

 

Primer Michigana in mrtvih volilcev je bil že obravnavan na sodišču in zavržen, btw. Secretary of State je podala izjavo:

Navedek

Ballots of voters who have died are rejected in Michigan, even if the voter cast an absentee ballot and then died before Election Day. On rare occasions, a ballot received for a living voter may be recorded in a way that makes it appear as if the voter is dead. This can be because of voters with similar names, where the ballot is accidentally recorded as voted by John Smith Sr when it was actually voted by John Smith Jr; or because of inaccurately recorded birth dates in the qualified voter file; for example, someone born in 1990 accidentally recorded as born in 1890. In such scenarios, no one ineligible has actually voted, and there is no impact on the outcome of the election. Local clerks can correct the issue when it is brought to their attention.

Tole v Nevadi je še pred sodiščem in bodo verjetno tudi obravnavali. Spotaknil bi se samo ob tvoj navedek da se 'je pravkar izkazalo da je Clark Countyu glasovalo 60'00 nerezidentov'. No, problem je ker je morda glasovalo 3,062 nerezidentov, ta ugledna odvetniška firma (heh) samo predvideva da bi jih morda lahko bilo 6000. Se mi zdi da je to kar pomembna razlika.

V Wisconsinu je bila volilna udeležba 72,3%, BTW.

Kar se pa mače tiče, ja, je smešno in bizarno ampak menda ja ne bo vplivalo na končni rezultat?

Še nekaj glede preštevanja glasovnic: v določenih državah so odločili da se glasovnice prispele po pošti preštevajo na koncu in se ne smejo odpreti pred koncem glasovanja. V drugih državah so jih procesirali sproti ko so prihajale. Tudi to lahko vpliva na hitrost. Sicer se strinjam da je smešno da se čaka tako dolgo, ampak pri tako majhni razliki, ali ni boljše da se pošteno prešteje in izloči vse mačke in mrtve ljudi? Pa tudi, če bi res bilo toliko nepravilnosti kot praviš, jaz sem 1000000% da bi jih Eric Trump in Rudy Guiliani že objavila na Twitterju. Ne pa da jim (celo) republikanski sodniki zavračajo tožbe ki jih vlagajo.

uredilo bitje Luka$
Povezava do prispevka

Ravno zaradi teh podobnih imen in zmešnjav povezanih z Johni Smithi sem dal ime, ki ni ravno pogosto, ampak lej, grem naprej, O lej lej glasoval je tudi Adolph Joswiak. Sila popularno ime te dni? Mildred Halvorsen, pokojna od leta 1990. Spet Mildred ni najbolj pogosto ime v okolici Detroita. 

Dejmo se ne pretvarjat, da je to ok. Tudi, če so res samo trije so trije preveč. In nima veze kdo bi lahko posredoval, problem je, da ni.

Kak halo so delali Američani, ko so bile volitve v Srbiji, češ, da vozijo folk iz Bosne glasovat za Slobodana. 25 let kasneje, ...

 

 

Ta pravila so mi jasna, sem jih tudi že omenil, da se pač počaka, etc. etc. samo, ne more kar prihajat in prihajat. Dejmo se malce organizirat pa ne zato, da ne zmaga Pika Nogavička ali Mojca Pokraculja ampak zato, da se lahko poda roke in reče evo vse je čisto, katarza. To jajcanje, ker lepšega izraza ne najdem in zavračanje nadzornikov in random člani komisij s propagandnim materialom ene strani so pač za Ugando ne USA

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 1 minuto:

Ravno zaradi teh podobnih imen in zmešnjav povezanih z Johni Smithi sem dal ime, ki ni ravno pogosto, ampak lej, grem naprej, O lej lej glasoval je tudi Adolph Joswiak. Sila popularno ime te dni? Mildred Halvorsen, pokojna od leta 1990. Spet Mildred ni najbolj pogosto ime v okolici Detroita. 

Dejmo se ne pretvarjat, da je to ok. Tudi, če so res samo trije so trije preveč. In nima veze kdo bi lahko posredoval, problem je, da ni.

Kak halo so delali Američani, ko so bile volitve v Srbiji, češ, da vozijo folk iz Bosne glasovat za Slobodana. 25 let kasneje, ...

Ta pravila so mi jasna, sem jih tudi že omenil, da se pač počaka, etc. etc. samo, ne more kar prihajat in prihajat. Dejmo se malce organizirat pa ne zato, da ne zmaga Pika Nogavička ali Mojca Pokraculja ampak zato, da se lahko poda roke in reče evo vse je čisto, katarza. To jajcanje, ker lepšega izraza ne najdem in zavračanje nadzornikov in random člani komisij s propagandnim materialom ene strani so pač za Ugando ne USA

Jaz se strinjam s tabo, da ne bo pomote, sem ziher da so nepravilnosti in napake, ne strinjam pa se z ugotovitvijo da so demokrati ukradli volitve. Ker to pač ni dokazano. Vse to se mi zdi nekako temelji na predpostavki da bi Trump kao moral gladko osvojiti te rust belt države, a v resnici je komaj komaj premagal Hillary 2016, te države so bile leta in leta demokratske. Tako da ne bi smelo čuditi da je rezultat blizu, oziroma da so nekateri volilci pač spremenili tabor.

Pa tudi to, da bi kao že morali vedeti rezultat, seveda, fajn bi bilo, ampak države imajo čas sporočiti svoje elektorje do 8.12. Tole glede katarze pa, ne vem ali resno misliš da bi si v kakršnemkoli primeru v tem trenutku Američani lahko podali roke? 

Povezava do prispevka
žuti reče pred 4 minutami:

In po mojem mnenju je to napačna odločitev in ne bi smela it skozi...

Ne moreš pa reči, da to ne pušča možnosti za prevaro, kar je, kolikor zaznavam, predmet diskusije.

Kar se prvega dela tiče, ne vem, nisem pravnik. Z drugim delom se strinjam, pravila bi morala biti bolj jasna, vsaj toliko da se ne prešteva glasovnic kjer datum ni jasno označen.

Povezava do prispevka

Ja, in ravno zato, ker je taka praksa dopuščena (pa bi bila nedvomno lahko preprečena, če bi Supreme court ravnal pametno), obstaja sum v prevaro, ki se bo očitno morala ugotavljati pred sodiščem. Zato ne razumem, zakaj si napisal tole

Luka$ reče pred 8 minutami:

ne strinjam pa se z ugotovitvijo da so demokrati ukradli volitve. Ker to pač ni dokazano

 

Ponudil sem ti en indic, ki lahko kaže na to, da je prišlo do volilne prevare. Če pa pričakuješ, da bo v 1 dnevu vse jasno, ali je prevara ali ne, pa mislim, da pričakuješ preveč.

Povezava do prispevka
Luka$ reče Pravkar:

Nič ne pričakujem, meni sicer dol visi, samo pravim da je morda prehitro pisati o prevarah preden je karkoli dokazano. Jaz verjamem da obstaja nek razlog zaradi katerega vrhovno sodišče ni hotelo poseči v to vprašanje. 

Pedosatanistična demokratska kabala, ki je nastavila vrhovne sodnike, ne bo dovolila, da bi vrhovni sodniki pravično glasovali.

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 19 minutami:

Jaz se strinjam s tabo, da ne bo pomote, sem ziher da so nepravilnosti in napake, ne strinjam pa se z ugotovitvijo da so demokrati ukradli volitve. Ker to pač ni dokazano. Vse to se mi zdi nekako temelji na predpostavki da bi Trump kao moral gladko osvojiti te rust belt države, a v resnici je komaj komaj premagal Hillary 2016, te države so bile leta in leta demokratske. Tako da ne bi smelo čuditi da je rezultat blizu, oziroma da so nekateri volilci pač spremenili tabor.

Pa tudi to, da bi kao že morali vedeti rezultat, seveda, fajn bi bilo, ampak države imajo čas sporočiti svoje elektorje do 8.12. Tole glede katarze pa, ne vem ali resno misliš da bi si v kakršnemkoli primeru v tem trenutku Američani lahko podali roke? 

Dobro, jaz sem malce naivni idealist pa malce avtist, saj me "poznaš" prek foruma že 10+ let :) Ampak vseeno mislim, da bi neka normalna sredina lažje sprejela rezultate. Pač ekstremisti bodo vedno, mogoče je to tudi dobro, oz. znamenje demokratične družbe, da razvije neki mini promil takih ljudi. Ni pa dobro, da prihajajo v mainstream in so del vpliva in javnega mnenja. 

 

Ne pravim, da so volitve ukradli. Pravim pa, da obstajajo močni indici, da so izvajali nepravilnosti. Zanimivo kako so se spremenile situacije v Ohio in na Floridi oz ni več težav odkar so popravili pokvarjen sistem. Michigan zaradi moči urbanih središč, valda Dems, Pens, ne vem kaj si mislit, valda tradicionalno demokratski, spet urbana središča, ne morem tu neki prek foruma dajati vrednostnih sodb. Me pa izredno presenečata Arizona in Wisconsin. 90%. Sploh, ko je tako očitna razlika med senatom in predsedniškimi, kar ponavadi ni. Še v teh demokracijah, ki jih vsi analitiki navajajo kot svete je v zadnjih desetletjih padla volilna udeležba pod 80% (recimo Norveška). Tu pa 90% 

uredilo bitje Sleipnir
Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 5 minutami:

Dobro, jaz sem malce naivni idealist pa malce avtist, saj me "poznaš" prek foruma že 10+ let :) Ampak vseeno mislim, da bi neka normalna sredina lažje sprejela rezultate. Pač ekstremisti bodo vedno, mogoče je to tudi dobro, oz. znamenje demokratične družbe, da razvije neki mini promil takih ljudi. Ni pa dobro, da prihajajo v mainstream in so del vpliva in javnega mnenja. 

Ne pravim, da so volitve ukradli. Pravim pa, da obstajajo močni indici, da so izvajali nepravilnosti. Zanimivo kako so se spremenile situacije v Ohio in na Floridi oz ni več težav odkar so popravili pokvarjen sistem. Michigan zaradi moči urbanih središč, valda Dems, Pens, ne vem kaj si mislit, valda tradicionalno demokratski, spet urbana središča, ne morem tu neki prek foruma dajati vrednostnih sodb. Me pa izredno presenečata Arizona in Wisconsin. 90%. Sploh, ko je tako očitna razlika med senatom in predsedniškimi, kar ponavadi ni. Še v teh demokracijah, ki jih vsi analitiki navajajo kot svete je v zadnjih desetletjih padla volilna udeležba pod 80% (recimo Norveška). Tu pa 90% 

Razumem jaz vse to, ampak če en izmed kandidatov mesece pred volitvami oznanja da bo vsak razultat ki ni njegova zmaga prevara, in če mu ljudje slepo sledijo, kako si bodo potem ljudje podali roke? 

V Wisconsinu je bila volilna udeležba 72,3%, BTW.  Jaz osebno naivno mislim da je višja udeležba prav zaradi možnosti glasovanja po pošti / predčasnega glasovanja, ki je pač nekatere ki sicer ne bi stali v vrstah več ur prepričala da tokrat glasujejo. Ali pa so ukradli volitve, ne vem, bomo videli :)

Povezava do prispevka
hordak reče pred 6 minutami:

Nova teorija zarote je, da je obveščevalna izvedla sting operation, a lahko kdo preveri tole? 

 

Čeprav dvomim da je res in je to samo še več Q bullshita, ali pač ne ?

 

https://thehill.com/policy/cybersecurity/471577-dhs-cyber-agency-invests-in-election-auditing-tool-to-secure-2020

 

 

 

to je uletelo s 4chana

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...