Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 4 minutami:

ACS je imel še pred kratkim ta ekran, nov, na zalogi, ko sem vprašal za ceno je bila neverjetno visoka, semi zdi, da okoli 300€ :panika:

Ojej, kera cena. V Parizu so imeli v enem shopu rabljeno plejko z ekranom, dvema igrama, dvema joypadoma in dvema memory karticama za 100 €. Pa se mi je zdel predrago :D 

Povezava do prispevka

V rupi je to praktično zastonj. V Parizu pa majo te shopi z rabljenimi igricami vse bolj poceni. Imajo recimo bine 1-3 € per igrica in so not dejansko kupe in kupe igric ene generacije nazaj. Pa tudi SNES ipd. naslovi so dosti cenejši kot Ebay/Bolhač. Ful bolj krožijo stvari, imam filing.

Povezava do prispevka

Sam fak a ni hecno da pri vseh studijih ki jih ima sedaj Microsoft še vedno rabiš čakat do jeseni da pride ven kaka 1st party igra?!? Men res nikol ne bo jasno kako za vraga ima Matt Booty še vedno svojo službo?!? Verjetno najbolj nesposoben človek na takem položaju vseh časov v tem biznisu... Prvo poletje bo očitno Playstation imel več novih iger na gamepassu ko Xbox studiji lol ;)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Akcija za 1 eur konvertirat dela samo 1x na enem accoutu kot je meni jasno.. pol logicno da lahko normalno naprej

 

Ma jaz na xboxu nimam frendov bmk na trofeje, igric ne kupujem, ipd takk da bom naredu novega itak

 

Zdej ne vem, ce bi bla kaksna igra ala destiny 2 kjer ne mores kar tako zamenjat accout bi bla mal jeba ma do zdaj so vse neke igra ki jih ne igram dolgorocno

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 56 minutami:

Pa sej a ni tko ko na PS5 da lahko vsi accounti na konzoli igrajo vse igre?

To velja samo za skupno kupljene igre. Gamepass je vezan na tvoj račun. Kot je blo že napisano zgoraj.... Kupiš tri leta gold ter nato konvertiraš v Ultimate z 1€.

Po treh letih lahko vajo ponoviš na istem računu ( mora bit pretečen Gamepass) s to razliko da namesto 1€ ( promocija) plačaš polno ceno enega mesca, da se zadeva konvertira iz gold v Ultimate Gamepass. Skratka na Brazil account cca. 100€ za tri leta.... :)

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 4 urami:

To velja samo za skupno kupljene igre. Gamepass je vezan na tvoj račun. Kot je blo že napisano zgoraj.... Kupiš tri leta gold ter nato konvertiraš v Ultimate z 1€.

Po treh letih lahko vajo ponoviš na istem računu ( mora bit pretečen Gamepass) s to razliko da namesto 1€ ( promocija) plačaš polno ceno enega mesca, da se zadeva konvertira iz gold v Ultimate Gamepass. Skratka na Brazil account cca. 100€ za tri leta.... :)

 

Si prepričan? Meni bo junija potekel 3 letni ultimate, sem vzel 3 x gold pa potem za 1€ naredu upgrade.

 

Ne bi pa rad kupu 3 x 12m gold pa pol vidu da ne morem več spremenit v ultimate.

 

Se pravi samo počakam da se mi terminira obsotječa ultimate, in vzamem 3x 12m gold in spet upgrade? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...