Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 1 minuto:

Ma meni tko po duši ne. Je dostojen človek, ful vljuden, načeloma ni vulgaren in tako. Deluje kot nek gospod, ki je malo otročji in naiven. White trash mi je opis ljudi, ki nimajo spoštovanja do ničesar, ki jim je lajf samo raztur, ki nimajo vrednot in kriterijev. Neke človeške podgane, brez minimalnega občutka za svetost življenja.

 

Tako.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 uro:

White trash mi je opis ljudi, ki nimajo spoštovanja do ničesar, ki jim je lajf samo raztur, ki nimajo vrednot in kriterijev. Neke človeške podgane, brez minimalnega občutka za svetost življenja.

Jaz sem vedno enačil z nerazgledanostjo. Kot da bi nekoga označil za kmetavzarja al neki v tem stilu.

 

Zdaj, ko sem napisal kmetavzar sem se zavedal, da imaš prav. DaCapo definitivno ni to.

V angleščini mi deluje manj agresivno fak.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 2 minutama:

@Arey ti bi mi lahk poslal tisto svojo miško, k jo itak ne rabš pa da probam popravt. k men je ql lotat pa te zadeve. če mi ne rata no harm is done.

 

Škoda, da nisi prej napisal, bi ti js dal eno ca 20 let staro Logitech MX500, ki sem jo čist opucal (nočte vedet, kaka je bla), sam nism pa popravil scroll wheela (middle click dela). Sam sem jo glih 10 dni nazaj nesu na Koroško 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

 

Škoda, da nisi prej napisal, bi ti js dal eno ca 20 let staro Logitech MX500, ki sem jo čist opucal (nočte vedet, kaka je bla), sam nism pa popravil scroll wheela (middle click dela). Sam sem jo glih 10 dni nazaj nesu na Koroško 

eh škoda, ker mam doma eno 5€ miško k jo mam za dele pa bi verjetno wheel znal zrihtat. jah nism se prej spomnu, da bi lahk na forumu reku, za kaj takega. 

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 12 minutami:

@Arey ti bi mi lahk poslal tisto svojo miško, k jo itak ne rabš pa da probam popravt. k men je ql lotat pa te zadeve. če mi ne rata no harm is done.

Uf ker spomin :D Bi ti jo, ampak sem jo dal zeninemu bratu (ki jo je v dveh letih tok zjebal kot jz ne unicim miske v 10 letih :D)

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 4 minutami:

 

mah tko se rece pri nas ko gre nekdo se odvajat od alkohola v psihiatricno...

stari jz sm bil iskren in sm iskren. sam men ne pomaga to, da mi poveš to kar sm sam razkril (da sem alkoholik). mene zanima uno kar ne vem sam. seprav če sm govno, neposlušen a veš karkol neki da vem kje se nej izboljšam.

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 7 minutami:

stari jz sm bil iskren in sm iskren. sam men ne pomaga to, da mi poveš to kar sm sam razkril (da sem alkoholik). mene zanima uno kar ne vem sam. seprav če sm govno, neposlušen a veš karkol neki da vem kje se nej izboljšam.

 

a si dons kej ruknil?

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 16 minutami:

stari jz sm bil iskren in sm iskren. sam men ne pomaga to, da mi poveš to kar sm sam razkril (da sem alkoholik). mene zanima uno kar ne vem sam. seprav če sm govno, neposlušen a veš karkol neki da vem kje se nej izboljšam.

Meni si bil prijeten uporabnik, preden si imel te težave. Mislim, saj še vedno čutim neko toplino za tvojimi posti, sam pač alkohol te je res ful zjebal in si mal neprijeten, tako mal uno, da se človek raj proč drži. Pomoje se 100 % fokusiraj dat alkohol na hard 0, tako res null zero nada. Ker mi je škoda, da se nek prijeten sogovornik tako uničuje. Ko boš dal alkohol na 0, boš hitro pomoje spet prijeten nazaj. 

Povezava do prispevka

kokr pravm pijem ful manj. drgač pa k se ga nasipam pa mam brzostrelke so 6 pive v igri. nč več nč manj. žganja tud ne pipam tko da. sej vem, bad je da daš v javnost da se ga pije, sam lej, mislm, da nam alkić, ker končno dobivam nazaj mojo energijo pa motivacijo za lajf.

uredilo bitje Menethil
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...