Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 2 minutama:

Dobro kle je malo histerije zdej. Da nekoga "cel kup starcev opravlja" pomeni čisto neki drugega kot to kar je kle.

Seveda sem nalašč zapretiraval. :D

Ampak ne glede na to kaj se tukaj dogaja, DaPubec tega ne more vedeti. Sklepa lahko samo, da je folk tukaj približno tako star kot njegov foter.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 10 minutami:

Sej je vseeno. Mislim da nam vsem dol visi za pubeca kot irl persono. Kle je samo kot "sin od dacapota". Neka ideja.

To govori zase, ko pol 8 let nazaj ne sediš z DaPobecom v isti kabini za na Roglo in se sprašuješ, zakaj veš, kdo je neki random 12-letni fantek in zakaj poznaš njegove fotke :D

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Zadnje čase je kar nekaj teh forumskih intervencij. To mešanje RL in foruma mi je totalno divje. Razen tistih ki se dejansko poznate med sabo. Pa tudi mi je dost cudna forumska "pomoc". 

Meni je neprijetno, ker DaCapo gre mogoče predaleč v razkrivanju osebnih stvari. Vem, da če bi jaz bil njegov sin in bi izvedel, da kar tako piše take stvari, da bi mi bilo neprijetno.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Meni je neprijetno, ker DaCapo gre mogoče predaleč v razkrivanju osebnih stvari. Vem, da če bi jaz bil njegov sin in bi izvedel, da kar tako piše take stvari, da bi mi bilo neprijetno.

Ja sej, to spada v kategorijo čudno. Mislim ok, konc koncev verjamem, da vecino nas ne zanima kdo je njegov sin, ali kdo je on, ali kdo sem jaz. In tako je tudi prav.

Samo ja, ločit RL od foruma, absolutno. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 41 minutami:

Ja sej, to spada v kategorijo čudno. Mislim ok, konc koncev verjamem, da vecino nas ne zanima kdo je njegov sin, ali kdo je on, ali kdo sem jaz. In tako je tudi prav.

Samo ja, ločit RL od foruma, absolutno. 

Ma ne no. Dapubec je virtualen karakter, neki x, ki je dacapotov sin. Koga interesira realni dapubrc, to bi bilo weird.

Povezava do prispevka

Norooo, kakšna debata samo zaradi mene in mojega DaPubeca. :) 

Glejte, jaz pač ničesar ne skrivam. Ajde, ne bom zdaj na forumu ravno svojega naslova objavljal. Sina pa tudi nič ne moti, oziroma mu je celo cOol da se pohecamo. On je sploh eno tako zanimivo bitje, družabno (mogoče celo preveč zaupljivo), pošteno, ni da ni...
Jaz sem gor rastel z vrednotami kot so iskrenost, poštenost ipd., pubec pa tudi. Če kdo hoče mojo fotko jo itak ima, dejansko se nekateri poznamo tudi preko Fejstbuka, redki tudi v živo itd.



Evo eno mojih nedavnih fotk, da si boste lažje predstavljali imaginarni lik DaCapo :

Kadilci_embalaza_2023.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Joj heretik pejd ogovarjat 17letnice in pusti take debate ljudem, ki samo želim dobro DaCapu (in njegovemu sinu)

ne mors jih ogovarjat ce spijo 😂

 

dacapo to je tud uspeh da ti uspe zmeraj preseci cringe prejsnega dne

uredilo bitje Mutombo
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
uros678 reče pred 1 uro:

tica vun logo na kosu oblacila je res ono pure maribor stajerska energija


Meni je še danes kul ta majica. :blush: Sem jo pa dobil, ker smo pri firmi res ogromno sodelovali z Radio City. Ne spomnim se več točno, ampak mislim da je Bor prinesel enkrat vrečo teh majic v pisarno, ko smo imeli nek sestanek glede oglaševanja. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:


Meni je še danes kul ta majica. :blush: Sem jo pa dobil, ker smo pri firmi res ogromno sodelovali z Radio City. Ne spomnim se več točno, ampak mislim da je Bor prinesel enkrat vrečo teh majic v pisarno, ko smo imeli nek sestanek glede oglaševanja. 

 

Ne vem če je kaj bolj white trash material kot to. Fukni to v smeti dej.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 17 minutami:

Sam saj dacapo je malo white trash, a ni

Ma meni tko po duši ne. Je dostojen človek, ful vljuden, načeloma ni vulgaren in tako. Deluje kot nek gospod, ki je malo otročji in naiven. White trash mi je opis ljudi, ki nimajo spoštovanja do ničesar, ki jim je lajf samo raztur, ki nimajo vrednot in kriterijev. Neke človeške podgane, brez minimalnega občutka za svetost življenja.

 

Mislim ja, malo je, ma malo sem tudi jaz :D če pa gremo v mojo preteklost v študentska leta ojoj. Skratka to majco ima gor bolj iz kombinacije neumnosti in prirojene nagnjenosti k vsemu kar je cringe. 

 

Morajo pa vedno te neumne majice bit na low folku fak. Ne bom pozabu scencov iz hrvaške, ki so prišli na festival ljubljana s svojo predstavo. Pol jih je imelo res uno NSFW gnile in razpadajoče zobe, ko nisem mogu verjet da to obstaja. Za 100 eur se ne bi dotaknu tistega s prstom na nogi. Vsi kadijo, pijejo, skoz se smejejo nekim "testosteronskim" šalam, pa več al manj vsi birbauhe in vsaj en majico z napisom "muško bez stomaka je kao nebo bez zvjezda" al neki v tem stilu. Valda so na koncu postavitve ugotovili še da so neki zajebali in so morali razstavljat in še enkrat postavljat, vmes se kregali in pametovali kdo je zajebal ... 

 

Sicer pa na sploh te majice s smešnimi napisi so mi wack, kot da bi si zalepu tablo z neko smešno enovrstičnico na prsa in z njo hodu okoli, pizda ni to poanta oblek. 

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...