Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 1 minuto:

Wat, tops, do link pls

mn3njalnik.com##.ipsComment_ignored

mn3njalnik.com##:xpath(//li[.//div[contains(@class, "ipsDataItem_main")]//a[contains(@href, "https://mn3njalnik.com/index.php?/profile/8742-jo%C5%BEef/")]])

mn3njalnik.com##:xpath(//div[contains(@class, "cPost_contentWrap")]//blockquote[@data-ipsquote-username="Jožef"])

Drugadva sta za angelove topicke in quote ignorirat, sam ni problem popravit, da filtrira forumskega norcka.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 3 minutami:

 

Drgač pa @kemik, pač jaz sem dal eno krajšo emoji anketo in večina folka je bila za to, da se Zaraf zapor temo pusti. Jaz sem sam dal na glasovanje, sem v bistvu Poncij Pilat (Zaraf = barbar, forum = Jezus)

 

Ampak prvo je še bla debata o igrah, čeprav proti njim. Zdaj tema več nima nobene veze z igrami in kot taka pač ne sodi sem. Nisem vedel, da se bo tak izrodila. Res mi zjebe moj oče, ker vidim nove objave v izbi in pol je v tisti temi...

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 minutami:

Eni pac niso primerni za ta forum, groznje, zaljenje, neprimerno psihicno obnasanje. Ze leta in leta isto.  Ob zadnjem banu je tut febotu grozil po mailih da se je ta sam krizal kaki psihic je to. Sam zgleda se to hitro pozablja med moderatorji da ne ukrepajo, al se scasoma odpustijo take stvari? Me resnicno zanima

drugače pa si ti spet naredil 2 strani o tem "kako si dovolim pisat" 

 

Kulturno sem povedal svoje mnenje o temi, ki mi je blizu in kjer se mi je zdelo važno da se oglasim. 

 

to je moj zadnji post na to temo, dokler ne bo kaj kar mi bo važno da povem svoje mnenje o

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 minutami:

Ni te opcije, isto kot ne moreš čisto anihilirat uporabnika. Jaz sem probal dat na popoln adblock ignore par forumašev, ker mi je pač jadno videt njihove poste, pa je vedno neki prišlo mimo adblocka, če ne drugega quote

 

Meni bi bilo top, če bi se dalo res 100 % anihilirat uporabnike

 

Drgač pa @kemik, pač jaz sem dal eno krajšo emoji anketo in večina folka je bila za to, da se Zaraf zapor temo pusti. Jaz sem sam dal na glasovanje, sem v bistvu Poncij Pilat (Zaraf = barbar, forum = Jezus)


 

8 za ban

10 za izkljucno pisanje v zapor tema

 

 

tak da neb rekel da vecina, da se zapor tema pusti, ampak bi rekel da je ocitno mnenje, da ce se ze ne bena, da naj pa izkljucno samo tam pise

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 2 minutama:

Kemik glas razuma kao. Tip je mene enkrat banal, ker sem ga na gnoju neki užalil, z razlogom da imam alt account. A tisti alt account sem imel tko že vsaj tri leta pa vsi so vedli kdo sem in je bil moj main. Ko njega osebno neki zmoti ni nobene panike benat, ko gre za drugi pa je bolj moder in pravičen od Salomona ...

 

A si ziher. Če sem te res sem te zaradi žalitve, ne zaradi alta. 

 

Najboljš je pa to, če kot mod nočeš poslušat mnenja in argumentov folka (itak jih nimate v tem primeru, razen to da vam je nadležen in ga feedate) potem dobiš v faco "ojej kaj je pa meni naredil". Pomoje sem banal 5x v lajfu, od tega vsaj 2x zarafa, tako da imam o njem precej dobro razdelano mnenje. So pa tule še vsaj štirje modi, ki lahko ukrepajo po svoje in se ne bo noben od ostalih preveč sekiral. 

 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 5 minutami:

 

A si ziher. Če sem te res sem te zaradi žalitve, ne zaradi alta. 

 

Najboljš je pa to, če kot mod nočeš poslušat mnenja in argumentov folka (itak jih nimate v tem primeru, razen to da vam je nadležen in ga feedate) potem dobiš v faco "ojej kaj je pa meni naredil". Pomoje sem banal 5x v lajfu, od tega vsaj 2x zarafa, tako da imam o njem precej dobro razdelano mnenje. So pa tule še vsaj štirje modi, ki lahko ukrepajo po svoje in se ne bo noben od ostalih preveč sekiral. 

Ja itak da zarad žalitve, sam nisi mogu dat tega ko uraden razlog ker kot prvo si tudi ti mene žalil, kot drugo smo bli na gnoju, kjer se folk skoz neki žali.

 

Mah, a ni razlog da pride model v igrovje pisat kok so igrce bedne? Meni je večkrat, ko sem v trenutno igram temi prišu napisat kaj igram, prišu žalit samo zato, ker igram igrice, pa sem ga hard ignoriral.

 

Ma sej meni je vseeno, mi ni panike ga ignorirat in ne hodit v uno temo, če ga drugi feedajo pol pa naj bo.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 5 minutami:

Ja itak da zarad žalitve, sam nisi mogu dat tega ko uraden razlog ker kot prvo si tudi ti mene žalil, kot drugo smo bli na gnoju, kjer se folk skoz neki žali.

 

Mah, a ni razlog da pride model v igrovje pisat kok so igrce bedne? Meni je večkrat, ko sem v trenutno igram temi prišu napisat kaj igram, prišu žalit samo zato, ker igram igrice, pa sem ga hard ignoriral.

 

Ma sej meni je vseeno, mi ni panike ga ignorirat in ne hodit v uno temo, če ga drugi feedajo pol pa naj bo.

 

Dej drugič takoj reč ko prideš nazaj če ti kaj ni prav sej smo odrasli desci, ne pa čez 1 leto ane, to je mal pičkasto. Tbh ne morem komentirat ker se ne spomnim konteksta, sem pa kar ziher, da nisem kliknil alt account ampak žaljenje. 

 

Berbasecks reče pred 2 minutama:

 

ma itak brezveze, večinoma pišejo kako ne bodo posredovali, glavni je tko DaCapo

edini, ki kaj nardi, je Slinch

 

Ti pa tudi tolčeš največjo klasiko iz filmov, ti vzamejo značko in zdej dissaš mode. A si lah bolj predvidljiv sori :D 

 

Povezava do prispevka

sem bil že z značko isti, zakaj modi samo gledajo in ne nardijo nič ... 

točno zarad tega sem tud spraševal Febota, a je to to, kar hoče

 

also vzamejo :D, javno in privat sem mu pisal, naj mi jo vzame

tud če bi zdej bil mod, bi zaraf šel počivat vsakič, k bi pisal izven zapora

 

@bigboss82 kolkr nastaviš, avtomatsko pa najmanj 4 ure smz. Pa po par podeljenih točkah je vsaka naslednja avtomatsko permaban

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Pa dobro dejte mu 4 ure ban, ce pise izven zapora... sam pac, ne za nek normalen komentar v kotekstu debate.. komaj ko zacne nabijat v prazno

 

Vsekakor pa se vam ga izplaca dati na ignore, ce vas moti vsak njegov komentar

 

Mene ce nekdo prevec moti ga dam na ignore pol leta, leto, pol ko sem dobre volje ga umignoram in je ponavadi ql

Povezava do prispevka
kemik reče pred 10 minutami:

 

Dej drugič takoj reč ko prideš nazaj če ti kaj ni prav sej smo odrasli desci, ne pa čez 1 leto ane, to je mal pičkasto. Tbh ne morem komentirat ker se ne spomnim konteksta, sem pa kar ziher, da nisem kliknil alt account ampak žaljenje. 

Po tistem me kar nekaj let ni bilo na forum. Pa moj main (Heretik) je bil benan, pol sem naredu novega, Karhu, in sem bil leta Karhu in vsi so vedli kdo sem, lih tko kot je zdej Fauzo Zaraf in  vsi to vemo. Pač bil si ego, no sej to je blo tolko časa nazaj, mogoče si se spremenil kej od takrat. Ma to ni blo eno leto, to je blo nekje 2015.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Paljo reče pred 32 minutami:
mn3njalnik.com##.ipsComment_ignored

mn3njalnik.com##:xpath(//li[.//div[contains(@class, "ipsDataItem_main")]//a[contains(@href, "https://mn3njalnik.com/index.php?/profile/8742-jo%C5%BEef/")]])

mn3njalnik.com##:xpath(//div[contains(@class, "cPost_contentWrap")]//blockquote[@data-ipsquote-username="Jožef"])

Drugadva sta za angelove topicke in quote ignorirat, sam ni problem popravit, da filtrira forumskega norcka.

Opa. Legenda

A se da kaj podobnega narediti za izbrane teme?

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 minuto:

Po tistem me kar nekaj let ni bilo na forum. Pa moj main (Heretik) je bil benan, pol sem naredu novega, Karhu, in sem bil leta Karhu in vsi so vedli kdo sem, lih tko kot je zdej Fauzo Zaraf in  vsi to vemo. Pač bil si ego, no sej to je blo tolko časa nazaj, mogoče si se spremenil kej od takrat.

 

No pol ti je koristilo :D 

Drugače nisem mel pojma, da si bil ti Karhu, ker imam tudi jaz obdobja ko sem več na forumu pol pa mesec dva skor nič. Sem tudi rabil 2 meseca, da sem dojel kdo je aktivist vanč. Ni mi blo možno da je bil tomazek, ker je mel aktivist vanč dost boljše poste :D

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 10 minutami:

sem bil že z značko isti, zakaj modi samo gledajo in ne nardijo nič ... 

točno zarad tega sem tud spraševal Febota, a je to to, kar hoče

 

also vzamejo :D, javno in privat sem mu pisal, naj mi jo vzame

tud če bi zdej bil mod, bi zaraf šel počivat vsakič, k bi pisal izven zapora

 

 

 

Zato ker forum skoz po malem umira in nemoreš več moderirat na tak način. 

Tak način šerifovanja kot ga imaš ti v mislih, ki je dost bolj triggerhappy, je imo bolj za čase ko je bil inflow novega folka na forum večji in si lah delal strožjo selekcijo. 

 

Men gre andrejus močno na kurac, da o VGju ne začnem... ampak vseen tudi zaradi takih karakterjev forum sploh še živi. Vsem pa itak ne more bit vse všeč. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Opa. Legenda

A se da kaj podobnega narediti za izbrane teme?

Ne vem, probi s tistim zapper toolom od uBlocka al pa da specificno izberes tist HTML, ki predstavlja dolocen topick, s select toolom in ga dodas pod MyFilters

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 6 minutami:

Se pravi, tudi ce folk grozi, zali, pa ni vazno tut ce to npr lord febotu ob zadnjem banu, k pretece nekaj casa, se na to vse pozabi? Resno me zanima

Sej je vseeno. Izven zapora se mu ne bo dovolilo postat, v zaporu pa bo aktiven, dokler ga bo folk feedal, če pa ga, je to pol volja communityja. Vidiš da se zdej sam s sabo pogovarja, prej ko slej ga bo minilo.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 10 minutami:

Se pravi, tudi ce folk grozi, zali, pa ni vazno tut ce to npr lord febotu ob zadnjem banu, k pretece nekaj casa, se na to vse pozabi? Resno me zanima

 

Ne štekam tvoje logike, zakaj to sprašuješ 5 modov v igrovju. Uporabnik je  po tvojih informacijah grozil / žalil lastnika foruma in je še vedno tukaj. A ti to ne pove vsega, kaj mamo mi plebsi s tem? 

 

Drugače grožnje so tko najbolj vesto sankcionirana zadeva poleg izdaje podatkov o uporabnikih, je pa res da te ki so v topicih. Kaj se dogaja po mailih ali ZSjih nimam pojma. 

 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 minutami:

Zanima me nasplosno, a ce je neka oseba vedno znova in znova benana, ima redne psihicne izpade, grozi, zali, nasplosno zaradi vedenja ni dobrodosla na forumu in tudi ce se ta vzorec leta in leta ponavlja, se po dolocenem casu na vse to pozabi in zgodba se lahko zacne znova?

https://mn3njalnik.com/index.php?/topic/21463-zarafov-zapor/page/68/#comments

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...