Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 27 minutami:

Zanima me nasplosno, a ce je neka oseba vedno znova in znova benana, ima redne psihicne izpade, grozi, zali, nasplosno zaradi vedenja ni dobrodosla na forumu in tudi ce se ta vzorec leta in leta ponavlja, se po dolocenem casu na vse to pozabi in zgodba se lahko zacne znova?

 

Ma ne vem če je bil kdo že perma banan. Kar sem opazil je dinamika taka: perma bana se account. Pol skor zmeri user pride nazaj, ampak mine včasih dost časa, tut leto recimo. User je takrat VEDNO drugačen, kot je bil - bolj skuliran, umirjen... sam pač še vedno je lahko dosadan. :D Pol pa če spet zapade v stare vzorce se ukrepa. 

 

Mislim da edini, kjer se ga je res takoj zopet banalo na daljše obdobje je bil klik, pa še ta karakter je še vedno na forumu. Takle maš. 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Nisem videl OG posta tako da ne vem če je za ban. 

 

Mi je pa zarafov zapor tema res fascinantna. Namreč, ima 68 strani!! Kdo ga feeda? In kdo se potem kurči da to ni za igrovje?

 

Zarafova tema v faking igrovju, kjer nabija nevem kaj, ima v zelo kratkem času 68 strani. Očitno je folku res tok všeč, alpa vam je kot heroin in ne morte stran. Men je noro, sam mal smešno da se potem folk kurči da je zaraf content beden, če si ga po drugi strani z največjo žlico bašete v goltanec. 

točno tako je

men je sicer fascinantna argumentacija 'sej ga lahko družno ignorirate', k je tolk lažje skrbet za to kaj bo cela skupina naredila, kot za to kaj bo en uporanik aka heroin :D

vzameš ga stran, al pa tud ta rešitev z zaporom je bla dobra dokler se je drži, pa je zadovoljiva količina miru

 

ački da zdej vidim kolk neumnosti sem napisala zato k nisem prebrala zadnjih 2 strani

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 50 minutami:

 

Ne štekam tvoje logike, zakaj to sprašuješ 5 modov v igrovju. Uporabnik je  po tvojih informacijah grozil / žalil lastnika foruma in je še vedno tukaj. A ti to ne pove vsega, kaj mamo mi plebsi s tem? 

 

Drugače grožnje so tko najbolj vesto sankcionirana zadeva poleg izdaje podatkov o uporabnikih, je pa res da te ki so v topicih. Kaj se dogaja po mailih ali ZSjih nimam pojma. 

 

 

zaraf je bil perma banan, tip je delal na vsake 5 min nove in nove accounte in z njimi grozil in žalil po zasebcih (mam dokumentirano za vsaj 5 accountov). Febo me je fucking klical z dopusta kaj je zdaj to, kdo ga moti pri počitku. Potem je za par mescev zarad njega in klika zaprl registracije. Valda takoj, ko jih je odprl je bil zaraf nazaj, bojda z obljubo, da se bo poboljšal. Ni videt, da bi se, edin grozit pa res še ni začel (da bi jaz vedel) 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Drugače pa - jaz priznam - da mi je zelo težko ignorirat uporabnike, razen če imam nek hard block. Nimam dovolj integritete ali nekaj, da bi scrollal mimo postov. Tudi recimo ne-obiskovanje tem, ki mi grejo na kurac, mi je teško. Dokler sem zaposlen, je OK, ampak recimo ta teden sem imel zapleteno v službi plus vneto uho, pač najboljš na svetu mi je bilo, da je bil forum aktiven zaradi Zarafa, da sem med odmori scrollal tam. Zato si tudi vsake toliko naredim nov account, da mi zablokira Gnoj, ker sicer klikam tja, pa mi je v bistvu ful beden že leta :D. Sem pisal Sadhuju, če mi v zameno za to, kar sem pred časom doniral forumu, perma zablokira vse izbe razen Konzolca, sam ni imel te moči :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 minutami:

Drugače pa - jaz priznam - da mi je zelo težko ignorirat uporabnike, razen če imam nek hard block. Nimam dovolj integritete ali nekaj, da bi scrollal mimo postov. Tudi recimo ne-obiskovanje tem, ki mi grejo na kurac, mi je teško. Dokler sem zaposlen, je OK, ampak recimo ta teden sem imel zapleteno v službi plus vneto uho, pač najboljš na svetu mi je bilo, da je bil forum aktiven zaradi Zarafa, da sem med odmori scrollal tam. Zato si tudi vsake toliko naredim nov account, da mi zablokira Gnoj, ker sicer klikam tja, pa mi je v bistvu ful beden že leta :D. Sem pisal Sadhuju, če mi v zameno za to, kar sem pred časom doniral forumu, perma zablokira vse izbe razen Konzolca, sam ni imel te moči :D 

 

Js isto, pa ignore predvsem deluje, ko ne en uporabnik povsem hijacka tem (valda tudi ali predvsem zaradi odziva drugih). Tko mam js Angela že leta in je perfektno. Medtem k pri našem callotu je pač vsaka tema, ko se je 1x pojavil v njej, postala callo tema. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Pizda kaksno imaste vi samodisciplino fantje, ce ne morete ne klikat na temo ki vas moti? Kako bom oresevali kupaj EU na ta navin? :(

 

Kaj shadowline je uni? Kaj je ze.... Mambo? Al koj kurac?

Mambo ja. Mn3 psihič z najboljšim arcom imo. 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 21 minutami:

točno tako je

men je sicer fascinantna argumentacija 'sej ga lahko družno ignorirate', k je tolk lažje skrbet za to kaj bo cela skupina naredila, kot za to kaj bo en uporanik aka heroin :D

vzameš ga stran, al pa tud ta rešitev z zaporom je bla dobra dokler se je drži, pa je zadovoljiva količina miru

 

ački da zdej vidim kolk neumnosti sem napisala zato k nisem prebrala zadnjih 2 strani

 

 

Ta argumentacija je sam za zarafa, ker deluje, nebi blo igrovje prvo kjer bi to ratalo. :)

 

Berbasecks reče pred 17 minutami:

 

. Febo me je fucking klical z dopusta kaj je zdaj to, kdo ga moti pri počitku 

 

ROFLCOPTER

Povezava do prispevka

Edini post na to temo: dejansko vsaka tema/izba kjer se pacient pojavi in lahko prosto dreka gre v 3pm. Zato prosim prosim, dajmo omejit nebuloze na eno temo, ki se jo zlahka ignorira, če je že nujno zlo. Za vse svoje težave pa naj si najde psihiatra.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Also, danes se je tole (skuhano včeraj, ker se navzame okusa vse skupaj čez noč): https://www.bbcgoodfood.com/recipes/lentil-sweet-potato-curry Res top recept, jaz sicer dam dvojno količino zmerej, pa pol čičerike in dvojno do trojno začimb (+malo celega in mletega koriandra, ker nimam svezega) + konzervo kokosovega mleka. Nisem vegan, ampak kdorkoli proba tole mu je top.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 17 minutami:

Drugače pa - jaz priznam - da mi je zelo težko ignorirat uporabnike, razen če imam nek hard block. Nimam dovolj integritete ali nekaj, da bi scrollal mimo postov. Tudi recimo ne-obiskovanje tem, ki mi grejo na kurac, mi je teško. Dokler sem zaposlen, je OK, ampak recimo ta teden sem imel zapleteno v službi plus vneto uho, pač najboljš na svetu mi je bilo, da je bil forum aktiven zaradi Zarafa, da sem med odmori scrollal tam. Zato si tudi vsake toliko naredim nov account, da mi zablokira Gnoj, ker sicer klikam tja, pa mi je v bistvu ful beden že leta :D. Sem pisal Sadhuju, če mi v zameno za to, kar sem pred časom doniral forumu, perma zablokira vse izbe razen Konzolca, sam ni imel te moči :D 

Niso vsi uporabniki ignorabilni, recimo zaraf ni. Ene par jih je, ki sem jih dal na block ampak sem vidu da nima smisla in sem jih mogu unblockat. Pol pa imaš ene druge, ki so čisto blockabilni, jih imam že kar nekaj časa pa forum čisto lepo laufa in izkušnja je bolj balzamična.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Mambo ja. Mn3 psihič z najboljšim arcom imo. 

Stari mambo :))

 

V srednji soli je ze bil malo cuden.. se vem, ki sem prinesu joker v solo in tip kao opazi na hodniku, kaj tudi ti beres jokerja ipd.. pol smo tam brali med odmorom.. v glavnem ze takrat je bil malo cuden... ampk ok polno folka je bilo ocudnega takrat

 

Pol cez par let grem 1x s kolegom v psihjatricno bolnisnico Idrija, ker je pozabil neke stvari gor, ko je bil na dopustu zaradi meltdowna od drogiranja al neki ne vem nismo neki ful hengali sam pac 1x ma je zakacu ce grem z njim.. in nic gremo mi gor na road teip, tip mi razkaze vse, tudi kadilnico od zaprtega oddelka :))))) to je dozivljal.. in nic gremo tam na cik da z unimi clani tam v parkcu malo debatiramo in vidim jaz tam Mambota :))))))) Kao sem naredil neko frko sredi Protoroza in pol so me krneki brezvez odpeljali sem :))))

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Stari mambo :))

 

V srednji soli je ze bil malo cuden.. se vem, ki sem prinesu joker v solo in tip kao opazi na hodniku, kaj tudi ti beres jokerja ipd.. pol smo tam brali med odmorom.. v glavnem ze takrat je bil malo cuden... ampk ok polno folka je bilo ocudnega takrat

 

Pol cez par let grem 1x s kolegom v psihjatricno bolnisnico Idrija, ker je pozabil neke stvari gor, ko je bil na dopustu zaradi meltdowna od drogiranja al neki ne vem nismo neki ful hengali sam pac 1x ma je zakacu ce grem z njim.. in nic gremo mi gor na road teip, tip mi razkaze vse, tudi kadilnico od zaprtega oddelka :))))) to je dozivljal.. in nic gremo tam na cik da z unimi clani tam v parkcu malo debatiramo in vidim jaz tam Mambota :))))))) Kao sem naredil neko frko sredi Protoroza in pol so me krneki brezvez odpeljali sem :))))

Stari jaz sem bil njegov sošolec, ma valda nisi bil tudi ti pol v razredu? Sicer on je fuknu letnik in pol padu v moj razred, tko da po moje si ti bil višji razred. Samo če si bil na ekonomski bi te mogu poznat vsaj na videz.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Stari mambo :))

 

V srednji soli je ze bil malo cuden.. se vem, ki sem prinesu joker v solo in tip kao opazi na hodniku, kaj tudi ti beres jokerja ipd.. pol smo tam brali med odmorom.. v glavnem ze takrat je bil malo cuden... ampk ok polno folka je bilo ocudnega takrat

 

Pol cez par let grem 1x s kolegom v psihjatricno bolnisnico Idrija, ker je pozabil neke stvari gor, ko je bil na dopustu zaradi meltdowna od drogiranja al neki ne vem nismo neki ful hengali sam pac 1x ma je zakacu ce grem z njim.. in nic gremo mi gor na road teip, tip mi razkaze vse, tudi kadilnico od zaprtega oddelka :))))) to je dozivljal.. in nic gremo tam na cik da z unimi clani tam v parkcu malo debatiramo in vidim jaz tam Mambota :))))))) Kao sem naredil neko frko sredi Protoroza in pol so me krneki brezvez odpeljali sem :))))

 

 

 

Legenda, bral si jokerja z Mambotom, to je tko izkušnja na nivoju plavanja z martinom strelom alpa moderiranja mnenjalnika z Febotom na istem compu 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 4 minutami:

Stari jaz sem bil njegov sošolec, ma valda nisi bil tudi ti pol v razredu? Sicer on je fuknu letnik in pol padu v moj razred, tko da po moje si ti bil višji razred. Samo če si bil na ekonomski bi te mogu poznat vsaj na videz.

Ekonomska gimnazija 82 letnik

Be vem al je isto al eno leto mlajsi starejsi be vem.. ki je mel se unega brata in swm jih vedno mesal

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Sej dejansko zdj on kle neb frk delal, k ni kyrinn. Al je se keri drugi grozil, pisal po zsjih in dejansk na RL vplival

Ok z izjemo te obsesivnosti s Kyrinn je bil meni mambo manj bolan in nadležen od zarafa. Mambotu ni šlo tolko za samega sebe, on je dejansko ustvarjal content, njemu je blo do norčevanja in trolanja. Pri zarafu pa je tečno, ker je tako obseden s samim sabo, je ko ena črna luknja ki hoče vse vlečt vase. O čemerkoli govori, vidiš da samo postavlja nastavke, ki bojo slednjič pripeljale do njega. Hoče da ga vsi gledamo, to mi je ogabno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...