Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Pa še eno sem šel gledat za 180k al neki takega za Bežigradom, 55m2 v enajstem štuku (kar nisem bil fan, ker mi višina ni prijetna, ampak ajde, sem šel na ogled)

 

Na ogledu je bila cena že blizu 200k. Ne vem, kok je tip glumil, ampak je rekel, da so mu ljudje želeli za 180k na licu mesta vplačat del are, tako da je dvignil :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 58 minutami:

Zjutraj prižgem Twitter in gori zaradi oddaje za mlade na RTV, kjer je nekdo drag danceal

 

https://365.rtvslo.si/arhiv/prvic/175029129

 

Zdaj poslušam oddajo. Ajme bože, jaz kar vidim na robu svojega vidnega polja counter SDS glasovov, kako gre vsak dan gor :wacko:. Kako imajo tako malo filinga, da v oddaji o seksualnosti za mlade v prvem delu (tako piše na Twitterju, nisem preverjal, če je res prva) po treh minutah nek drag queen pleše, jebena Slovenija je, folk je še vedno konzervativen

Buzzkill reče pred 33 minutami:


Neka neka. Nič bolj ne pomaga konzervam, kot do, da normie družbi pokažeš degenerijo in jo prodajaš kot normalno.

Ta folk je tako out of touch, ampak kot pravjo, ne motit nasprotnika dok dela napake. 

Gledam zdaj naprej. V bistvu niti ni slaba oddaja, pač je malo mladostniško cringe, ampak uvod je res debilen, če bi drag queenanje dali nekam na sredo ali konec, bi bilo pol manj zgražanja kot zdaj, ko prve tri minute šopajo najstniški dragi 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 56 minutami:

Jz se celim cca 6km dlje od lj, proti zahodu, kot sem trenutno doma tko da mi hitro eno račko spusti raje.

Še vedno sem 15km stran od centra ampak lej, samo še 15 generacij pa bojo Areyi družina summerboyev.

 

a pol ne boš Arey Štajerc? 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 urama:

Evo, jaz sem pa danes prevzel ključe svojega prvega lastniškega stanovanja v LJ. Pri 45 bom debt free, dosti okej ratio. Zdaj pa mesec ali dva sobivanja s taščo in tastom med renovacijo XD 

 

Kapitalist svinjak, v kerem LJ becirku si pa kupil? Je uglajen okoliš ali se peče pred blokom odojka, tako kot pri @Slinch?

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 45 minutami:

Pa še eno sem šel gledat za 180k al neki takega za Bežigradom, 55m2 v enajstem štuku (kar nisem bil fan, ker mi višina ni prijetna, ampak ajde, sem šel na ogled)

 

Na ogledu je bila cena že blizu 200k. Ne vem, kok je tip glumil, ampak je rekel, da so mu ljudje želeli za 180k na licu mesta vplačat del are, tako da je dvignil :D 

Ma ne 55 ni ql..more bit vsaj 60 ce mislis imet druzino.. 55 kaj je to dvosobno malo vecje... 65 je ze ql trosobno

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 22 minutami:

 

a pol ne boš Arey Štajerc? 

Implying da po dusi nisem ze.

 

Ne, bi kupu kej v mb (pa se cene so smesne), sam smo vezani na lj zarad zeninega joba. Ne izkljucujemo da bajto prodamo in se preselimo ce se to spremeni.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 25 minutami:

Rožna dolina je dosti safe bet, če te tišči kakšen milijonček extra in bi se ga rad znebil :D pa Prule, Trnovo, Murgle... 

V spominu imam, da sem tam nekje 2016 bral članek v Sobotni Prilogi o tem, kako neka družina kupila tam bajto 10+ let nazaj, in so se otroci brez skrbi igrali na vrtu in okolišu. Potem so pa v zadnjih letih vse travnate površine tam uzurpirali klopi, da jih je mende res nenormalno veliko. Če je to res, Rožna never ever.

Povezava do prispevka

Ja klope to so dodli na nepremicnine.net kot atribut za vnasanje podatkov

 

Pizta tam v rozni imajo ziher 90% vsi Borelijozo al meningitis.. rozna dolina hujse ko avstralija glede tega res je sem cu tudi jaz..

 

Ce kupujete ram treba zbijat ceno

 

Pomoje s izplaca dat 50k manj in reskirat borelijozo

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 1 uro:

Jaz vedno pogledam na netu po kolko so bile prodane

 

Zdaj ne najdem ma imas neko evidenco na nekem zemljevidu

To po koliko se uradno proda ni isto po koliko se v resnici proda, po navadi daš en del na roke, da je manj davka...

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 1 minuto:

Zakaj bi se sploh mogo menit o tem.. a ne pravi zakon da prodajalec placa davek? Ko sem jaz kupoval ni blo sploh nobene debate okoli tega...

 

Ja, itak. Ampak jaz mu ne rabim prodat, če noče plačat. Pač kako se zmeniš. Za toliko kot znaša davek, se povisa kupnina. Potem pa je na njiju ali sprejmeta ali ne. Po zakonu seveda plača prodajalec. 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 4 urami:

Vsi rinete v Ljubljano :rolleyes:

eni smo born and raised tle

rinila sem glih iz Rožne v Šiško zato da mama ne more do mene v copatih

 

blad reče pred 1 uro:

V spominu imam, da sem tam nekje 2016 bral članek v Sobotni Prilogi o tem, kako neka družina kupila tam bajto 10+ let nazaj, in so se otroci brez skrbi igrali na vrtu in okolišu. Potem so pa v zadnjih letih vse travnate površine tam uzurpirali klopi, da jih je mende res nenormalno veliko. Če je to res, Rožna never ever.

klopi majo tko k vse životinje nek svoj cikel pojavnosti in čist možno da jih je blo okol leta 2016 kej več

sam glih da bi se moral človek sekirat kolk jih bo staknil glih v Rožni je pa kr komedija :rofl:

bolj je to na nivoju da če maš mačka zuni ga morš na 2-3 dni operirat

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 53 minutami:

 

Ja, itak. Ampak jaz mu ne rabim prodat, če noče plačat. Pač kako se zmeniš. Za toliko kot znaša davek, se povisa kupnina. Potem pa je na njiju ali sprejmeta ali ne. Po zakonu seveda plača prodajalec. 

ampak višja kupnina že spet pomeni višji davek

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

Ne vem no, karkoli vredno nakupa, da ni res klošarska luknja, se začne od 300k naprej.

Za maribor govoriš? Ker tudi če je res (ne vem če je, ker nisem gledal že od podražitve naprej) je še vedno ceneje kot LJ, vedno je blo.

Je pa carsko ker bom kmalu lastnik bajte, vredne vsaj pol mio če ne več, pa mi to ne bo čist nič dvignilo efektivne višine premoženja :D 

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 33 minutami:

ampak višja kupnina že spet pomeni višji davek

Tle imamo visjega matematika

 

2% od 200000 je 4k

2% od 4k je 80 eur

Ce hocea lahko zvisas ceno za 4080 eur al pa 4080,20 eur

 

Sam to ni problem

 

Problem je davek na dohodek, ce ga moras placat

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...