Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 3 minutami:

Ma to je taka nehvaležna fotka, ker sojni fantje, Nika in una dvojka majo tako slabo auro da AOE zbijejo rating vsem v radiju 50m. Še una v vozičku da se mal zrihta in nauči hodit dobi lahk petko v easy.

 

Nehvaležna gor al dol, da se malo vidi stil levih "intelektualk, feministk" :D Saj jim nisem jaz kriv, da se ne znajo bolj privlačno oblečt.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 5 urami:

fantje jaz ne vem kaj vam je oz kaj bi vam reku ob branju teh komentarjev zacenjam resno razmisljat, da sem avtist

 

pizda namesto da bi vam bila simpaticna zaradi ideoloskih izjav in humorja na racun levicarjev in po estetiki totalno obicna slovenska picka, ki nima problemov s prekomerno telesno tezo

dozivljate tle bonerje na izgled in vam je osebno antipaticna

 

jaz ne vem.. izgleda da so imeli prav in sem jaz res tudi malo čuden avtisticni spacek

Po moje ti manjka čut za cringe.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 34 minutami:

Nehvaležna gor al dol, da se malo vidi stil levih "intelektualk, feministk" :D Saj jim nisem jaz kriv, da se ne znajo bolj privlačno oblečt.

Leve intelektualke so zelo širok spekter, imaš to estetiko hipster razcapanosti, imaš pa tudi dosti bolj seksi estetike

 

Saj pomoje največji problem desnice v Sloveniji je, da čisto ignorira meščanstvo. Pikirajo samo na penzioniste in rednecke, namesto da bi si ustvarili eno proper meščansko bazo, kot so jo imeli slovenski koservativci pred 2. svetovno vojno. In pol tudi ko uleti neka Ljubljančanka ala Zala, so meni prve asociacije traktorji in penzionisti, kar mi pol mentalno zbije tudi vizualno oceno :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 minutami:

Leve intelektualke so zelo širok spekter, imaš to estetiko hipster razcapanosti, imaš pa tudi dosti bolj seksi estetike

 

Saj pomoje največji problem desnice v Sloveniji je, da čisto ignorira meščanstvo. Pikirajo samo na penzioniste in rednecke, namesto da bi si ustvarili eno proper meščansko bazo, kot so jo imeli slovenski koservativci pred 2. svetovno vojno. In pol tudi ko uleti neka Ljubljančanka ala Zala, so meni prve asociacije traktorji in penzionisti, kar mi pol mentalno zbije tudi vizualno oceno :D 

Proper meščanska baza je pomenila, da so komunisti imeli del podeželja, kjer je danes totalna črna luknja. 

Povezava do prispevka

Hipsterska razcapanost in vse ostalo je fun tistih 15 minut, dokler pogovor ne pride na [8. marec issues]. Pol ko zaključim pol urno pretirano agresivno animirano tirado o tem kako sojčki in lezbe uničujejo moje igrice in zahodno civilizacijo sem pa jaz un k je wierd. Una v vozičku gor vsaj nima druge izbire kot poslušat, te druge miduše lahk zbežijo. :(

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 urama:

Točno ta hipsterska razcapanost mi je ogabna in me totalno odvrača.

mam feministično kolegico k je afaik čist straight, ampak se moškim približuje izključno pod lastnimi pogoji

tko da k sem jo zadnjič srečala na busu, mi je cela srečna kazala velikansko mal scufano rjavo pletenino, zarad katere ji bojda zdej moški na ulici hodijo s poti

tko da bi rekla da se namenoma oblačijo tko in kaže, da deluje

 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 minutama:

mam feministično kolegico k je afaik čist straight, ampak se moškim približuje izključno pod lastnimi pogoji

tko da k sem jo zadnjič srečala na busu, mi je cela srečna kazala velikansko mal scufano rjavo pletenino, zarad katere ji bojda zdej moški na ulici hodijo s poti

tko da bi rekla da se namenoma oblačijo tko in kaže, da deluje

 


Iskreno, a je huda? Kaj mislim, a je to devetka k se downdressa v hipster obleke ker ji gre na kurac da ji moški pristopajo, al je štirka k koupa s tem da "jaz se zanalašč scufano oblačim, da mi tipi ne uletavajo"? Big differrence. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 minutama:


Iskreno, a je huda? Kaj mislim, a je to devetka k se downdressa v hipster obleke ker ji gre na kurac da ji moški pristopajo, al je štirka k koupa s tem da "jaz se zanalašč scufano oblačim, da mi tipi ne uletavajo"? Big differrence. 

 

Vsaj 90%, da drugo :D

 

Ponavadi imajo podpovprečne ta stil, da kao namerno tako izpade. 

 

Kolko pa poznaš (si videl) feministk hudač? 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 minutami:


Iskreno, a je huda? Kaj mislim, a je to devetka k se downdressa v hipster obleke ker ji gre na kurac da ji moški pristopajo, al je štirka k koupa s tem da "jaz se zanalašč scufano oblačim, da mi tipi ne uletavajo"? Big differrence. 

zadost da jo je v lajfu motilo uletavanje moških in je spremenila stil zarad tega

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 3 urami:

Ma to je taka nehvaležna fotka, ker sojni fantje, Nika in una dvojka majo tako slabo auro da AOE zbijejo rating vsem v radiju 50m. Še una v vozičku da se mal zrihta in nauči hodit dobi lahk petko v easy.

 

Come on man, sej se lepo zajebavamo med prijatelji

sam ta je bla pa res odurna ...

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 4 minutami:

 

Come on man, sej se lepo zajebavamo med prijatelji

sam ta je bla pa res odurna ...


Je, zdej me je kar malo sram. :( Ni blo treba. Še ene par jih je blo cilanih na njo, nisem drugač tak meanie, sam včasih v afektu bleknem prvo dark k pade na pamet. 

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 10 minutami:

mam feministično kolegico k je afaik čist straight, ampak se moškim približuje izključno pod lastnimi pogoji

tko da k sem jo zadnjič srečala na busu, mi je cela srečna kazala velikansko mal scufano rjavo pletenino, zarad katere ji bojda zdej moški na ulici hodijo s poti

tko da bi rekla da se namenoma oblačijo tko in kaže, da deluje

 

To je podobno kot un defensive shield pri DUNE. A ma tud opcijo da v trenutku izpuhti, če se ji približa 195cm jebać?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...