Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

planetarium reče pred 4 minutami:

 

Alo brez problema 😀 

Capoeira ima vsaj potencial biti funkcionalna borilna vescina. Brce mi delujejo, kot da bi se jih dalo uporabit v fajtu. Aikido pac neha delovat v sekundi, ko nasprotnik ne sodeluje s tabo. Torej takoj.


Capoeira bi bila v profesionalnem MMAju tako kot večina teh butičnih borilnih veščin useless, verjetno se pa da kako tehniko uporabit. Imaš par fajterjev, ki so probali tu pa tam opalit kak Capoeira muv, tudi kak knockout je bil, ampak nič od tega ni bilo na visokem nivoju. Načeloma ima vsaka borilna nekaj za profi okolje, še pri tistih ki so popularne, se ne nuca vseh tehnik. Aikido je pa načeloma totalno useless, razen no, ko je Sensei Segal naučil Andersona Silvo front kick knockout, sam nisem glih najbolj siguren v to razlago dogodkov. :D 

V street fightu pa lahk dela vse, odvisno od skill levela tebe in nasprotnika lol. En profi fajter lahk dela tist worm dance move v blatu pa nabriše 99% populacije planeta. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 16 minutami:

 

se spomnim videa, pa vem, da sem bil očitno nekak disasociiran, ker me sploh ni neki ganlo

me je pred kratkim bolj našokiralo, ko očitno en trans ni dobil odobrene bottom surgery (al pa ni blo keša/predolga čakalna doba) in je kr fleksarca zapela 

pričakoval sem ful več krvi though

 

od vsega tega mi je pomoje najbolj zacementirano ostalo uno rezanje očesnega zrkla z žiletko iz enga Dalijevega videa

 

Mene pa to nebi ganilo, če psihično motena oseba naredi nekaj sam sebi. Pač kdorkoli sam sebi... Tam mi je mindfuck zaradi tega kaj lahko človek drugemu dela... 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

Zihr bo to. Je bil ful viral video, v časih, ko je bilo malo stvari viral.

Kaj točno je bilo ozadje pa itak ne moreva biti zihr, ker je možno, da je opis bil iz riti povlečen in drugačen za različne spletne strani.

Kamera je bila zoomirana na pobrito glavo in buler. Nož mu zapiči med goltanec in vratno mišico, pol pa začne rezat. Dvomim, da je bilo več takih posnetkov.

 

Ja, brez dvoma ista zadeva. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

Zihr bo to. Je bil ful viral video, v časih, ko je bilo malo stvari viral.

Kaj točno je bilo ozadje pa itak ne moreva biti zihr, ker je možno, da je opis bil iz riti povlečen in drugačen za različne spletne strani.

Kamera je bila zoomirana na pobrito glavo in buler. Nož mu zapiči med goltanec in vratno mišico, pol pa začne rezat. Dvomim, da je bilo več takih posnetkov.

Tega sm jz tud vidu v casu irca. K je en bolnik dal za topic na kanalu s komentom ful smesno. Se zdej mi je bad. Zanimivo pa je da sm glih zanc nekomu razlagal o tem posnetku in dons vidm da ga kle omenjata, med tem casom seprav vsaj 25 let pa nism nikjer naletu da bi ga kdorkoli omenil. Bolanija kaj eni ljudje pocnejo. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

Zihr bo to. Je bil ful viral video, v časih, ko je bilo malo stvari viral.

Kaj točno je bilo ozadje pa itak ne moreva biti zihr, ker je možno, da je opis bil iz riti povlečen in drugačen za različne spletne strani.

Kamera je bila zoomirana na pobrito glavo in buler. Nož mu zapiči med goltanec in vratno mišico, pol pa začne rezat. Dvomim, da je bilo več takih posnetkov.

Tega sm jz tud vidu v casu irca. K je en bolnik dal za topic na kanalu s komentom ful smesno. Se zdej mi je bad. Zanimivo pa je da sm glih zanc nekomu razlagal o tem posnetku in dons vidm da ga kle omenjata, med tem casom seprav vsaj 25 let pa nism nikjer naletu da bi ga kdorkoli omenil. Bolanija kaj eni ljudje pocnejo. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

Zihr bo to. Je bil ful viral video, v časih, ko je bilo malo stvari viral.

Kaj točno je bilo ozadje pa itak ne moreva biti zihr, ker je možno, da je opis bil iz riti povlečen in drugačen za različne spletne strani.

Kamera je bila zoomirana na pobrito glavo in buler. Nož mu zapiči med goltanec in vratno mišico, pol pa začne rezat. Dvomim, da je bilo več takih posnetkov.

Tega sm jz tud vidu v casu irca. K je en bolnik dal za topic na kanalu s komentom ful smesno. Se zdej mi je bad. Zanimivo pa je da sm glih zanc nekomu razlagal o tem posnetku in dons vidm da ga kle omenjata, med tem casom seprav vsaj 25 let pa nism nikjer naletu da bi ga kdorkoli omenil. Bolanija kaj eni ljudje pocnejo. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 13 minutami:

Zihr bo to. Je bil ful viral video, v časih, ko je bilo malo stvari viral.

Kaj točno je bilo ozadje pa itak ne moreva biti zihr, ker je možno, da je opis bil iz riti povlečen in drugačen za različne spletne strani.

Kamera je bila zoomirana na pobrito glavo in buler. Nož mu zapiči med goltanec in vratno mišico, pol pa začne rezat. Dvomim, da je bilo več takih posnetkov.

Tega sm jz tud vidu v casu irca. K je en bolnik dal za topic na kanalu s komentom ful smesno. Se zdej mi je bad. Zanimivo pa je da sm glih zanc nekomu razlagal o tem posnetku in dons vidm da ga kle omenjata, med tem casom seprav vsaj 25 let pa nism nikjer naletu da bi ga kdorkoli omenil. Bolanija kaj eni ljudje pocnejo. 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 25 minutami:

Ki je bil celo regularen.

Kok bo neka stvar regularna ce sploh ni blo igre? Sej je pa ja piskal 5 sekund prej. 

S tem da jim je to pustil v 113 minuti podaljsal je pa do 109te pa pol se kao 2.minuti

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 7 minutami:

 

Alo brez problema 😀 

Capoeira ima vsaj potencial biti funkcionalna borilna vescina. Brce mi delujejo, kot da bi se jih dalo uporabit v fajtu. Aikido pac neha delovat v sekundi, ko nasprotnik ne sodeluje s tabo. Torej takoj.

 

V bistvu ena bolj uporabnih, če ne najbolj uporabna

te obstopi 6 ljudi neimenovanega porekla

in ti tam začneš plesat

vseh 6 umre od smeha

???

PROFIT

 

Kruz reče pred 5 minutami:

kater prvi "viral" internetni video ste gledali?

 

jaz sem dancing babyja na blue sweede hooked on a feeling

 

kera je bila prva spletna stran, ki ste jo zavestno obiskali? pač da ste vedeli, hočem it pogeldati to spletno stran in jo šli odpret

 

sej a ni to bil kako 1. viral video oz. kvazi meme na sploh?

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 minuto:

 

 

 

sej a ni to bil kako 1. viral video oz. kvazi meme na sploh?

zgleda da ja

 

Navedek

The Dancing Baby, also known as the Oogachaka Baby, went viral via forwarded email chain messages in 1996, during the first stage of the World Wide Web

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 15 minutami:


Capoeira bi bila v profesionalnem MMAju tako kot večina teh butičnih borilnih veščin useless, verjetno se pa da kako tehniko uporabit. Imaš par fajterjev, ki so probali tu pa tam opalit kak Capoeira muv, tudi kak knockout je bil, ampak nič od tega ni bilo na visokem nivoju. Načeloma ima vsaka borilna nekaj za profi okolje, še pri tistih ki so popularne, se ne nuca vseh tehnik. Aikido je pa načeloma totalno useless, razen no, ko je Sensei Segal naučil Andersona Silvo front kick knockout, sam nisem glih najbolj siguren v to razlago dogodkov. :D 

V street fightu pa lahk dela vse, odvisno od skill levela tebe in nasprotnika lol. En profi fajter lahk dela tist worm dance move v blatu pa nabriše 99% populacije planeta. 

 

Jiu Jitsu pa je stalnica... sicer mi ni všečen za gledat v teh borbah, ker mam raje, da se tolčejo pune rore hamre (itak redko gledam) kot pa mečejo po tleh in onesposabljajo nasprtnika na ta način.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 17 minutami:


Capoeira bi bila v profesionalnem MMAju tako kot večina teh butičnih borilnih veščin useless, verjetno se pa da kako tehniko uporabit. Imaš par fajterjev, ki so probali tu pa tam opalit kak Capoeira muv, tudi kak knockout je bil, ampak nič od tega ni bilo na visokem nivoju. 

 

MMA mi deluje malo kot moda. A ni tako, da nekdo uspesno privlece nek udarec ali brco in potem vsi zacnejo kopirat. Recimo, ? kick, superman punch, calf kick, tornado. In potem grejo kaksne kar malo iz mode. 🙂

 

Se strinjam kaksna stvar iz capoeire je garant precej funkcionalna, dalec od tega, da vse. Krozne brce so kar konkretno boleca kombinacija in tega se mi zdi, da je tam ogromno . 

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 11 minutami:

 

MMA mi deluje malo kot moda. A ni tako, da nekdo uspesno privlece nek udarec ali brco in potem vsi zacnejo kopirat. Recimo, ? kick, superman punch, calf kick, tornado. In potem grejo kaksne kar malo iz mode. 🙂

 

Se strinjam kaksna stvar iz capoeire je garant precej funkcionalna, krozne brce so kar konkretno boleca kombinacija in tega se mi zdi, da je tam ogromno . 


Sprobalo se je že vse živo, tako v sferi standupa, grapplinga in tranzicije. Imel si ero, kjer se je verjelo da je BJJ cheat koda, pol je bila era wrestlerjev k so meli one punch moč, pa si mel kratko ero ko se je mislilo, da je karate the shit, pol combat sambo. Še šaolin drunken style se tu pa tam vidi hehe, nehote tho. Vse to je ponavadi vezano na skill posameznika in način kako se implementira. Ponavadi dela dokler se nasprotniki ne prilagodijo. Ta uporabne stvari se pa bojo tako kot v vsakem športu in igri implementirale tudi pri drugih. 

V končni fazi si lahko svetovni prvak v UFCju brez enga flashy muva. Sean Strickland je prefukal enga bolj flashy borcev z 1-2 combom, hojo naprej in low kick checkanjem. Dobesedno stuff prve ure MMA treninga. 

 

Un kick k ga je @atomic dal gor bi pripeljal do prve smrti v oktagonu, sam ne za tistega ki je v posnetku dobil po kepi.

Tko nekak izgleda uporaben roundhouse high kick. Telegrafa skor da ni, pa je cel roundhouse. Un capoeira tip pa kot da je inputal 24 string combo preden je pal udarec.

 

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 30 minutami:

 

Alo brez problema 😀 

Capoeira ima vsaj potencial biti funkcionalna borilna vescina. Brce mi delujejo, kot da bi se jih dalo uporabit v fajtu. Aikido pac neha delovat v sekundi, ko nasprotnik ne sodeluje s tabo. Torej takoj.

Pač pojma nimaš kaj je aikido, kaj je njegova funkcija in osnovna ideja.

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče Pravkar:

Pač pojma nimaš kaj je aikido, kaj je njegova funkcija in osnovna ideja.

 

Obramba. Reakcija na napade, transfer naspotnikove inercije v svoj prid? Nevem pa kaj pravijo grandmojstri glede spiritualnih aspektov, ker me to res ne zanima. 

Povezava do prispevka

Aikido IRL


that being said, nekdo ki trenira Aikido vs unfit random, aikido wins every time. Ampak če je na drugi strani nekdo, ki trenira borilno veščino, bo aikidoka dobil po taki pički, da ga bojo strgali iz sten in stropov. 

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
planetarium reče Pravkar:

 

Obramba. Reakcija na napade, transfer naspotnikove inercije v svoj prid? Nevem pa kaj pravijo grandmojstri glede spiritualnih aspektov, ker me to res ne zanima. 

To so bučke, neki miti ki so nastali od random folka. Nobene spiritualnosti ni notri. Kira borilna veščina pa nima "reakcije na napade"? Vsak ki ima mininalno pojma bi se ti smejal ob teh cringe izjavah.

 

Aikido ima svojo zgodovino, konkreten razlog zakaj je nastal in metodo ki je povezana s tem razlogom. Da se je pa obdržal skozi 6 stoletij priča o tem, da ni kr neki, lahko bi že po tem sklepal. 

 

Skratka ne bom ti nič pojasneval, za take prepotentne idiote kot si ti mi je v večji interes da hodite še naprej glupi po svetu. 

Povezava do prispevka

Nevem grandmojster ponytail ima kar nekaj spiritualnih buck s katerimi opleta. Nisem jaz kriv, da je on glavni obraz aikida.

 

Reakcija na napade v smislu, da je borilna vescina, ki ne napada, ampak se samo brani. Se motim?

 

Lahko bi mi pojasnil, sem odprt za pogovor. Ceprav v borilnih vescinah ni point v govoru, temvec v konkretnem. Zato so mi vsec. Tiste, ki pac so konkretne in zato se mi upirajo tiste, ki se pretvarjajo, da naj bi bile nekaj kar niso. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 5 minutami:

Aikido IRL


that being said, nekdo ki trenira Aikido vs unfit random, aikido wins every time. Ampak če je na drugi strani nekdo, ki trenira borilno veščino, bo aikidoka dobil po taki pički, da ga bojo strgali iz sten in stropov. 

 

Aikido tehnike niso namenjene temu, da jih uporabljaš v fajtu. Glavna (aikikai) zveza je obrnila aikido v neko prizadeto spiritualnost, metanje brez dotikanja, absoluten bullshit. Ampak ja, če boš hotu kvalitetno odlamljat folk na ulici pojdi trenirat boks, ki nudi najboljši p/p, aikido verjetno najslabšega. Lahko pa aikido treniraš 20 let in ne boš prišu do dna. Daleč od tega, da na stritu ne boš imel nič od znanja aikida.

 

Je pa poanta fajta tudi to, da ni vedno deklariran začetek, število napadalcev, okoliščine itd. Fajt v ringu zame nima veze skorajda s fajtom na stritu. 

 

 

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 5 minutami:

Nevem grandmojster ponytail ima kar nekaj spiritualnih buck s katerimi opleta. Nisem jaz kriv, da je on glavni obraz aikida.

 

Reakcija na napade v smislu, da je borilna vescina, ki ne napada, ampak se samo brani. Se motim?

 

Lahko bi mi pojasnil, sem odprt za pogovor. Ceprav v borilnih vescinah ni point v govoru, temvec v konkretnem. Zato so mi vsec. Tiste, ki pac so konkretne in zato se mi upirajo tiste, ki se pretvarjajo, da naj bi bile nekaj kar niso. 

On je v svetu aikida, katerega del sem bil jaz, klovn. 

 

Ma ne res mi nisi simpatičen in nimam želje po pogovoru s tabo. Kot da se moram zdej zagovarjat na tak primitiven nastop s tvoje strani.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...