Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Avion reče pred 2 minutama:

 

ko sem bil še na gim Poljanah, sta se dva mlajša dijaka, v prostem času skinheada, napravila v ku klux klanovca, en v belega, en pa v proper rdečega grand wizarda :D:D In sta pol dejansko na vhodu neki mahala in tauntala edini črnki , ki smo jo imeli na šoli :D :D res 10/10 carski joke :D 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 4 minutami:

Hahahaha dafuq did i just read :D:D 

 

slabo sem se pohecal :D 

 

Ne sej ji nista neki sikala al neki, sam prijateljsko sta ji mahala, pač vidu si da jima je ful smešno in da hočeta videti reakcijo :D  Bejbi pa itak namorilo do konca, sam hitr je spizdila v šolo, una debila sta pa umirala od smeha

 

če tko pomislim ni 10/10 joke, mogoče bolj 9/10, max

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

 

ko sem bil še na gim Poljanah, sta se dva mlajša dijaka, v prostem času skinheada, napravila v ku klux klanovca, en v belega, en pa v proper rdečega grand wizarda :D:D In sta pol dejansko na vhodu neki mahala in tauntala edini črnki , ki smo jo imeli na šoli :D :D res 10/10 carski joke :D 

 

Galko reče pred 1 minuto:

 

 

 

Ne sej ji nista neki sikala al neki, sam prijateljsko sta ji mahala

 

 

:avadodo: This keeps on getting better and better :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 38 minutami:

Ob tem tattoju najdem eno pozitivno točko: ni si vtetoviral LCDM

 

Kaj več pa je že vprašanje :D

 

Drgač, kako mislite, da bi vaši dobri drugi odreagirali, če si vtetovirate njihov obraz na celo roko, po možnosti mal predelano v nek mitološki lik :D. Jaz si pomoje lahko kar začnem iskat novo žensko :D 

js je ne bi spoznala tbh

pa dobr skvarjeno perspektivo ma tetovaža

tko da kar bi naredila, popizdila bi čist kolk keša je zmetal v neki tolk zanič narejenega :D

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka

Ma fuknjeno kako za časom smo bili in smo še. :D

Pred ne veliko leti je kolega spoznal enga američana, ki je bil tukaj za kratek čas, letalonosilka v kp neki neki, in so šli skupaj ven ravno v času pusta na nako povorko.

No, ena od skupin je seveda bila oblečena v afriško pleme. Valjda vsi belci pobarvani v najbolj stereotipični blackface, kar si jih lahko zamisliš, varianta kost za držanje fig na glavah in največje možne bele ustnice. Moj kolega in slo družba seveda tega ni jebala pet posto, un američan pa ni mogu verjet kaj doživlja v letu gospodovemu cca 2017 (pojma nimam kdaj je točno bilo, nekje tam, leto ali dve gor dol) sredi razvite Evrope. :avadodo: :D

Valjda noben ni mislu, da bo kdorkoli to jemal kot rasizem, ampak kvečjemu kot neko izvirno eksotiko, kao da so oblečeni v afriške narodne noše. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Ma fuknjeno kako za časom smo bili in smo še. :D

Pred ne veliko leti je kolega spoznal enga američana, ki je bil tukaj za kratek čas, letalonosilka v kp neki neki, in so šli skupaj ven ravno v času pusta na nako povorko.

No, ena od skupin je seveda bila oblečena v afriško pleme. Valjda vsi belci pobarvani v najbolj stereotipični blackface, kar si jih lahko zamisliš, varianta kost za držanje fig na glavah in največje možne bele ustnice. Moj kolega z družbo valjda noben jebal pet posto, un američan pa ni mogu verjet kaj doživlja v letu gospodovemu cca 2020 sredi razvite Evrope. :avadodo: :D

Valjda noben ni mislu, da bo kdorkoli to jemal kot rasizem, ampak kvečjemu kot neko izvirno eksotiko, kao da so oblečeni v neke afriške narodne noše. :D

 

jaz še vedno ne vidim absolutno nič rasističnega, žaljivega ali "za časom", če se belci pobarvajo s črno, si dajo kosti v lase in skačejo s sulicami uga buga buga

 

noben me ne bo prepričal, da je to karkoli drugega kot še eno ameriško driskanje oz še ena od njihovih woke modnih muh

 

pizda a zdej bom pa jaz užaljen, če se bo en zamorec iz Malija napravil v kurenta in koga proper nabiksal z ježevko? Ponosen bi bil ko prasec, da sploh ve, kaj kurent je, ne pa da bi bil užaljen, ffs

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

pizda a zdej bom pa jaz užaljen, če se bo en zamorec iz Malija napravil v kurenta in koga proper nabiksal z ježevko?

Dobra logika, sem velik fan. :avadodo: :rofl:

Blackface je globalno sprejet kot rasističen simbol, podobno kot drugi taki, kkk noše, ki si jih omenil recimo.

Ni problem v tem kdo kaj počne, problem je v nerazgledanosti.

Če pa se sam odločiš, da to ni rasistična ikonografija, pa go for it, noben ti ne brani plavati proti toku valjda. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 10 minutami:

kako boš dobil high form Edward Norton postavo, če smo trenutno pri "jebe me hoja po stopnicah" in "ne morem se dvignit iz grmovja"


Postava je top!, bom dal eno novo fotko, ko se bom poleti slikal v kopalkah (na ZS lahko dam tudi brez kopalk). Problem je v nogah, ker nekako odpovedujejo poslušnost iz neznanih razlogov. 

Plus to, da sem verjetno eden redkih Mnenjalničarjev, ki pri 47. letih vsak dan naredim vsaj 300 sklec. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

ma jadej tipi so se razvadli

 

a ce ti recejo oni snow flake ni panike

 

da ne govorim v NBA v starih cajtih ,ce si bil belec so te jebali v glavo, ne znas igrat basketa, ne zans skakat ipd.. kaj bo ta belcek mene drzal in take

 

pac.. neki glumijo obcutljive zaradi zgovodine in nocejo pozabit lih da se imajo za kaj pritozevat

no sej ne recem, da nekoliko so se zmeraj diskriminirani ampak.. sem pa tudi mnenja, da ce bi bile vloge obrnjene bi belci bili se vedno njihovi suznji

 

drugace pa tej crnuhi za pusta s kostjo na glavi so itak standart na vsaki paradi oz povorki =)))))))

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 3 minutami:

da ne govorim v NBA v starih cajtih ,ce si bil belec so te jebali v glavo, ne znas igrat masketa, ne zans skakat ipd.. kaj bo ta belcek mene drzal in take

Ma to je tak howaboutism, da boli glava no lol.

Itak, da je tudi to rasizem in gre neki takega preganjati.

Pizda kjera nazadnjaška logika. Če je nekdo drug bully, pol je kul, če sem tudi jaz bully. Dej zresni se no.

 

Drugače valjda tisti skupinski blackface ni bil niti približno zastavljeno rasistično, ampak samo brez občutka.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...