Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Men je pri fine dining hudo zraven še ful dobra vina pit. Drugače ne maram alkohola in ga večino časa sploh ne pijem. Ful dobra hrana + ful dobro vino pa ustvari tak res kul buzz, ko se res lahko sprostiš in chilliraš tam pa ješ pet različnih jedi. Pol dodaš še kakšen kul ambient in je res carsko. Zato mi je na gradu pri Strelcu ful všeč, vse skupaj nor combo. Počutim se kot nek plemič v tistem stolpu. 

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 8 minutami:

 Kdo se tukaj presereva z nekimi specialitetami, medtem ko črnčki v Afriki stradajo???

Zelo slab troll, kvecemu jz placujem smesno visoke zneske za majhno kolicino lokalnih sestavin, pripravljenih z veliko znanja.

 

@Lunco ja, jz sm spil kr respectable kolicino vina v Hisi Franko, ja :D Res je, vrhunsko vino poleg vrhunske hrane je najboljsi nacin kako konzumirat alkohol, hands down.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Moj dedek je bil full priznan vinogradnik in sem ga na stara leta par krat jaz vozil v Ljubljano in pač bilokam, ker več ni bil zmožen. Tako sva enkrat peljala kup buteljk vseh sort k Janezu Bratovžu v njegov JB, ko so prišli neki sorodniki japonskega cesarja ipd. In so imeli tam cel umetniški program z nekimi japonskimi plesalkami pa pevci... Na kar sva seveda bila povabljena skupaj z novinarji in ostalimi gosti k kosilu s 7 hodi. Ne vem točno kaj je blo prvi, za drugo pridejo pokazat sveže blagve (karžlje), pa jih čez par minut dobimo na steklu narezane na rezine, pa tretji jed mislim, da foie gras.... dlje pa se žal nisem včakal :( To je bla takrat moja prva taka izkušnja in sem se veselil, da to doživim. Pa me je dedek ruknil, da greva, da on pa tega sranja že ne bo jedel in sem ga moral peljati na poti domov v Trojane na vampe.

Povezava do prispevka

Mefisto je pač provokator. Židje, gurmani, folk, ki varčuje, vrsta homo sapiens. On bo vse zaničeval, sam da doseže negativno reakcijo.

Po moje bi tudi badmintonaše in pravnike brez problema označil za patetike, če bi uspel pri tem sprovocirati vsaj nekoga.

 

Role Playing Nerd skratka. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Jaz kot pravim bi ostal, on pa je res bil vajen samo domače kmečke hrane. Sam pa si to privoščim ob res redkih priložnostih. Kot sem rekel, potem raje izberem stejk ali file mignon in kako sladico, ostali pa pač naj eksperimentirajo. Me seveda nič ne moti. Lačen še nisem ostal po takem obedu, sem pa bil nad kar nekaj zadevami konkretno razočaran, ker nisem z užitkom trpal vase.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 3 urami:

overrated. Še vedno nisem jedel boljšega burgerja kot mi ga pripravijo v macu, in jebemu mater, da ima spar restavracija res prašičje dobrega dunajca

Ha izgleda imava podoben taste. Špar ma zame osebno precej proper zadeve nasplošno v menzi. Mcdonalds pa tako ali tako pade 2x tedensko. Sicer ni najboljši burger, je pa tak, ki ga lahko ješ in ješ in se ne prenaješ. Ce bi moral seksati s hrano bi bila to kombinacija bigmaca, cheeseburgerja in mcdonalds krompirčka.

 

Še moj star ata, kmečka korenina, je na hitro  pojedel mcchickna in bigmaca, ko sem mu enkrat dostavil robo.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:

No ja, Mefisto je pozabil napisati, da govori o premium liniji burgerjev. In ja, tudi meni so top. 

Bacon Rosti mi je bil zelo zelo tasty, ker je malo drugačen. Genrous Jack mi je bil dokaj povprečen. Izgleda da mi Don Juan s slanino in jajcem ni usojen, saj ga izgleda nimajo več in sem ga mislil probati. Ah well bo pa Grand Big Mac 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 27 minutami:

Jaz pa grem danes na prvega post-korona maca, ker imam službeno pot. 

 

Jaz sem pa enega zviznil prejšnji teden in me bo stal 800€ - med čakanjem v koloni prdnili ventilatorji od hladilnika na avtu (oba), skoraj še motor zakuhal - true story. :D

Zgleda je preveč časa ždel na parkingu med karanteno, al pa mehaniki po karanteni nočejo menjat samo releje, ker je treba povrnit izpad dohodkov - bolj se nagibam tej drugi varianti.

Povezava do prispevka

Prvi mesec karantene sem prišel skozi pomojem s 40-50% porabe denarja skozi mesec običajno.:happy: 

Pogrešal bom skoraj nič prometa na cestah. Edinstveno izkušnjo nakupovanja v Cityparku neko soboto, ko je bilo dobesedno več prodajalcev kot strank (s tem da je bilo že prodajalcev manj).In nekako sem izgubil interes za kafiče. Sedaj ko je odprto me nekaj ne pritegne več. In konec 200eur dodatka.

uredilo bitje Morski
Povezava do prispevka
Morski reče pred 4 minutami:

Prvi mesec karantene sem prišel skozi pomojem s 40-50% porabe denarja skozi mesec običajno.:happy: 

Pogrešal bom skoraj nič prometa na cestah. Edinstveno izkušnjo nakupovanja v Cityparku neko soboto, ko je bilo dobesedno več prodajalcev kot strank (s tem da je bilo že prodajalcev manj).In nekako sem izgubil interes za kafiče. Sedaj ko je odprto me nekaj ne pritegne več. In konec 200eur dodatka.

 

 

Mene tudi nebi motilo, če bi to postal letni dogodek - recimo da uvedejo nekaj takega tudi zaradi globalnega segrevanja. :)

 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 35 minutami:

 

 

Mene tudi nebi motilo, če bi to postal letni dogodek - recimo da uvedejo nekaj takega tudi zaradi globalnega segrevanja. :)

 

 

O stipe, dobrodosel nazaj :D Si nisi mogel upret ko si videl kako hvalijo PSjev SSD? :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...