Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jaz zelo cenim tiste, ki so bolj šparovni. Verjetno zato, ker sem sam med tistimi, ki porabijo do zadnjega centa, čeprav sem daleč daleč od kakšne “socialc” plače. Nima veze kolk dobim na račun, to gre vse. Če  slučajno kaj ostane pred naslednjo plačo pa v kakšno Cvetličarno potrošit enih 70eur v večeru.:innocent:

 

ps: drugače imam pa raje 0 prihrankov in bujne lase, kot več let prihrankov in frizuro od janšata.

Povezava do prispevka
Morski reče pred 21 minutami:

Jaz zelo cenim tiste, ki so bolj šparovni. Verjetno zato, ker sem sam med tistimi, ki porabijo do zadnjega centa, čeprav sem daleč daleč od kakšne “socialc” plače. Nima veze kolk dobim na račun, to gre vse. Če  slučajno kaj ostane pred naslednjo plačo pa v kakšno Cvetličarno potrošit enih 70eur v večeru.:innocent:

 

ps: drugače imam pa raje 0 prihrankov in bujne lase, kot več let prihrankov in frizuro od janšata.

če ti gre sam 70€, ne par 100 po glavi, je še ok :D osebno sicer svoje strupe pretežno prinesem s sabo, sam mam pa kolega k ziher naroči 2 flaši šampanjca k gre ven

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 5 minutami:

če ti gre sam 70€, ne par 100 po glavi, je še ok :D osebno sicer svoje strupe pretežno prinesem s sabo, sam mam pa kolega k ziher naroči 2 flaši šampanjca k gre ven

 

 

K so v štirki začel kartice sprejemat je blo to zelo kratkotrajno veselje :D

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 minuto:

 

 

K so v štirki začel kartice sprejemat je blo to zelo kratkotrajno veselje :D

tbfh nisem mela nikol tendence da bi ful zagonila zuni, ker mi je bil ponavad point bolj plesat kot pit, tako da ful podpiram da ne rabim več gotovine s sabo

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 4 minutami:

tbfh nisem mela nikol tendence da bi ful zagonila zuni, ker mi je bil ponavad point bolj plesat kot pit, tako da ful podpiram da ne rabim več gotovine s sabo

Dobr sam a ni tko da ti posegas po drugih ojacevalcih zabave, in pol pac ne rabis pit pa si se vedno udobno neprisebna :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 6 minutami:

Dobr sam a ni tko da ti posegas po drugih ojacevalcih zabave, in pol pac ne rabis pit pa si se vedno udobno neprisebna :D

pred tem smo pač socialno pil v parku preden smo šli not, pol pa itak sam na plesišče pa mogoče 1-2 pijački med hlajenjem

še najhujši problem za denarnico mi je zdej k se včasih stolče celo zbirko fensi pirčkov k si baje sam uizi zuni na pijači

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka

@Mefisto: glede preseravanja se mi zdi, da imava podobno mnenje. Dejansko dobim odpor, ko vidim kakšne "umetniško" pripravljene jedi, kjer je na krožniku neka miniaturna porcija (ponavadi v obliki neke skuplturice), vse naokoli pa natroseno in/ali malo polito neke omake /začimb... Pa to ne govorim za kakšne predjedi, ampak za kao pripravljeno glavno jed.

Povezava do prispevka

Ja nekateri radi jejo tudi z ocmi. Predvsem zenske. Mene boli kako izgleda samo da je dobro in dovolj. Tiste lepe jedi znajo biti tudi dobre, samo ni dosti in moras jest pocasi in gusjtirat vsak koscek.. to je pac fora in da mas vimvec kroznikov.. meni je tudi vija.. jaz se rad najem enega, da he dobro, malo solatke mogoce se sladica in to je to

Povezava do prispevka

Občasno grem, nisem pa ljubitelj. Največkrat mi ni dobro nič, ker ne maram začimb. Zame so zakon sol, poper in česen pa čebula. Zato najraje naročim file mignon ali kak drug stejk, s tistimi sklupturami pa se naj drugi igrajo. Na zadnje mi je skoraj gor dvignilo pri nekem pastinakovem pireju in nekih koketih z muškatne buče.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Na drugi strani sem pa jaz, ko se ze bil in definitivno se grem k Ani Ros ker mi je blo fantasticno :) Definitivno pa ne bi tega priporocal vsakemu.

jelly af, dej me naslednjič vzemi s sabo
jay vseen ni zadost prehransko avanturističen zanjo

 

kemik reče pred 1 uro:

Fine dining ma itak drugo miselnost zadej, bv mešat količino hrane in solatke v tisto zgodbo. Tja greš na edinstveno izkušnjo in doživetje, ne zato da zadostiš potrebo po hrani. 

 

 

 

zdej vem da ste fantje tle drugač sestavljeni, sam js sem se še vedno tud v fine dining settingu najedla

tam po 3-4 hodih mam dost in tja tko ne greš sam ene stvari pojest, pa redko sem naletela da je blo kej preveč eksperimentalno zame in mi ne bi pasalo (to se z vinom hitrejš zgodi)

 

drugač pa totalno vidim in point enega konkretnega obroka al pa več teh drobtinic, pač različna doživetja so in oboje mi je awsum

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 18 minutami:

jelly af, dej me naslednjič vzemi s sabo
jay vseen ni zadost prehransko avanturističen zanjo

Naredita kompromis pa pejta v Hiso Polonka. Tudi od Ane Ros, ampak na bolj everyday man nivoju. Njihov roastbeef je bil morilski.

 

Drgac pa jz se nikoli nisem sel domov lacen iz boljsih restavracij. Na lj gradu ima degustacijski meni 6 hodov, in sem bil na koncu ze konkretno napokan. Pa so to majhne kolicine, ampak ker jih je 6 je precej

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...