Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mefisto reče pred 46 minutami:

Neki jaki gamerji, na koncu vidiš, da šktruhi nič ne kupujejo in očitno tudi nič ne igrajo (razen :pirate:).

 

Moja politika glede varčevalcev je pa da je to za reveže. V svojem življenju nisem niti enkrat samkrat dal karkoli na stran z namenom varčevanja. To je tako kot da bi vsak dan kupil kilo kruha in potem dal nekaj rezin na stran za hude čase. Fuck that!

 

O ti žaba trollerska :D:D:D

 

Dej fukni še forumskim bratom par cifer o tvojih next-level šrktuško-varčevalskih skillsih, ob katerih bi še Čamirjevi dedki spustili debelo slino po gosti bradi :D Ker tisto je pa mogoče edina stvar, ki je še bolj impressive od tvoje meniške pleše :D:D

 

edit: aja sej si dodal opombo :D  Mislim da kar več kot za 7 let heheh

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Mefisto reče Pravkar:

 

Ja razlika je, da je prvi reveže, ki se trudi napraskati nekaj denarja za varčevanje, meni pa to ni treba, ker zaslužim bistveno več kot lahko porabim. Nekako tako kot revež, ki se trudi dobiti eno žensko in player, ki pride v bar in takoj dobi pet slatkih malih.

Dobro, samo prvi s tistim kar ima ravna odgovorno, med tem ko ti meces kes z lopato na banko kjer ti inflacija pocasi manjsa vrednost stevilk ki so gor. Men se zdi to bolj neumno. Revez res verjetno ne bo mel tvojega bajnega bogastva, si bo pa mogoce lahko v lajfu nekoc privoscil kaksno stvar namesto katere bi lahko zapravil kes za vsakomesecne neumnosti.

Povezava do prispevka

Jst sploh ne štekam, zakaj me Mefi taunta haha. Saj tudi jaz si ne trgam od ust, samo pač 30 % vsakega zaslužka fuknem na varčevalni račun. Kaj je to drugače od Mefistovega hoardanja keša? Ni zdaj to, da si morem trgat od ust zaradi tega. V bistvu prav nasprotno. Živim v Ljubljani ob koseškem bajerju, ker mi sede bit hkrati v mestu in naravi, kupujem neko random tehnologijo ala konzole in igrice igračkice, kešmoney gre tudi za knjige, s tem da obožujem kupovat v slovenskih prevodih, tako da takoj dodaten buck pade po denarnici, vsako leto par potovanj (also rip potovanja) itd. Pa s tem, da mi starši že tam ene šest sedem let niso dal kaj več kot petdesetaka za rojstni dan in igrice za 20 € za božič, ker je mama frik, da mora past igrica nujno za božično darilo. Pač čisto normalno življenje živim oziroma kar normalno kvalitetno. Sam ne morem pa živet tako, da bi vse porabljal, ker bi imel zelo slabo vest plus pomoje da nimam nekaj rezerve grem vsak večer tesnoben spat :D 

 

Pa itak drugače, ko oziroma če dobim otroka, takrat bom verjetno kak procent plače dajal na njegov varčevalni račun. Sam zaenkrat gre res dobro. Kok pa je sploh nek povprečen strošek mesečno za otroka, 300—400 €? Al manj? Sorry za glupo vprašanje, pač nimam filinga

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka
kemik reče pred 8 minutami:

A ni drugače čakanje XY let da igrici pade cena tudi oblika varčevanja. 

Itak, da je. Še posebej, če je kot navaja, to en izmed redkih hobijev in mu mesečno denar ostaja. Potem si vsaj tiste redke hobije, ki jih imaš privoščiš v polnem užitku. Če ti je poln užitek to, da igro kupiš po čim nižji možni ceni, potem pa je tudi varčevanje že tvoj hobi (mogoče sicer podzavesten).

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 1 minuto:

 

Kaj naj po tvojem - dajem denar revežem, klošarjam in kurbam:D

 

Pač nimam nekih velikih potreb v življenju, po drugi strani pa sem precej sposoben služiti denar. Če mi karkoli zapaše v življenju si kupim takoj, tako da nimam nekih problemov, da si česa ne bi mogel privoščiti.

Meni je vseeno kaj delas, ne razumem cemu delanje norca iz ljudi ki nimajo kup kesa in vseeno probajo nekaj prisparat.

Povezava do prispevka

Ubistvu je samo to, da si ti že po naravi tok šparoven ali low maintanance, da privarčuješ brez da namensko stran daš, medtem ko nekdo drug napiše da zavestno da na stran še preden začne spendat. 

 

Isti kurac, samo ko zapakiraš v mefiški jezik izpade tvoj način plemenit, od vseh ostalih pa klošarski. 

Povezava do prispevka

Jz ne vem komu je patetik clovek brez zensk ali otrok, v bistvu si ti edini tle ki je kekitu tezil da je luzer ki ne fuka. V bistvu sem ravno jaz ze veckrat imel issue s forumski fotri ki mislijo da so vec od ostalih zato ker so uspeli oplodit zensko.

Je pa ta tvoj odnos precej zgovoren kaksen si kot clovek. Imam precej dobro placo in se zelo zavedam da sem precej priviligiran, nikoli, ampak res nikoli pa si nisem mislil da je nekdo ki zasluzi manj od mene scum ker proba s tem kar ima ravnati odgovorno. Prej bi si mislil da so scum tocno taki ljudje ko si sam, ki z viska gledajo na ostale  samo zato ker zasluzijo vec kot oni. Prav pateticen si ko pises take poste. Res nisem nek custven clovek in mi generalno dost dol visi za ljudi ki mi niso blizu, sam niti slucajno jih pa ne zanicujem. Tebe, however.. Bi lahko.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Evo zdej ko Mefisto Lizzard pridiga ostalim da so škrti in da ne zapravljajo sem pa videl vse :D:D:D

 

Zdej lahko umrem v miru, to je to :D:D Hvala Lizzy, tole me je bolj napolnilo kot posebna izdaja ilustrirane Biblije ki sem jo dobil za Božič :D:D:avadodo:

 

Fak stari, moram dati link do tega topica še kakemu našemu drugemu RL frendu, folk bo umrl zraven :D:D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 32 minutami:

 

Ja razlika je, da je prvi reveže, ki se trudi napraskati nekaj denarja za varčevanje, meni pa to ni treba, ker zaslužim bistveno več kot lahko porabim. Nekako tako kot revež, ki se trudi dobiti eno žensko in player, ki pride v bar in takoj dobi pet slatkih malih.

to sam živet ne znaš pfffft

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...