Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Niti ne vem kaj je tpb :D Tudi nimam pojma zakaj (od začetka, ko sem spet tu pa tam skinil kaj piratskega) najraje snamem verzijo od CODEX-a. Verjetno zaradi tega, ker se mi še edino pri njih ni nikoli zgodilo, da mi kaj ne bi delalo ali da bi mi karkoli blokiral anitivrus. Pri enih verzijah (pa ne vem, če ne glih Fatgirl repack) moram vedno izklopiti Defenderja.

Povezava do prispevka

stari jz sm sanju da sm pa v neki i guess from al neki igri

pač mamu mu jebem jebu sm se pa en 20 metrski hodnik mobov tm eno stopnišče pa en vogal prešetat celo noč

 

pol sm pa še neki se zgubu p ašetal okol RE mansion style pa pršu v neko začetno sobo

 

pa še faking mobi so se respawnal, sj kul, sam zbudu sm se

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Niti ne vem kaj je tpb :D Tudi nimam pojma zakaj (od začetka, ko sem spet tu pa tam skinil kaj piratskega) najraje snamem verzijo od CODEX-a. Verjetno zaradi tega, ker se mi še edino pri njih ni nikoli zgodilo, da mi kaj ne bi delalo ali da bi mi karkoli blokiral anitivrus. Pri enih verzijah (pa ne vem, če ne glih Fatgirl repack) moram vedno izklopiti Defenderja.

Thepiratebay tpb

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Sovica spet na nekih drogah... delaj kar hočeš, bmk :D

sj delam kar hočem,  smejim se ti v glavo :D

Navedek

Itak je absolutno nujno v življenju, da človek razume piratstvo... seljo.

ma edini iz sela si ti tle.- dobesedno nič za razumet sam pojasnu ti pa tut ne bom ker dokazano ne bereš in bo waste o time :)

tko da, smejanje it is.

 

*ahem* hahahahhahaha

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

pizda 1x sm ti ga, pa si dobesedno 1 post pozneje pokazal da sm za đabe not trud vlagal ker nisi prebral al pa dojel

in pol sm ti drugič napisal "ne mislm ti razlagat ker bom spet stran cajt vrgu"

in si sam napisal "maš prav, najbrž res ne bi prebral"

tko da ne vem kako lahko to pričakuješ lol

glede gnoja pa sam bolj spadaš tja, ker odkar mamo nov forum sam neke impulzivne replje mečeš v vse teme tut če nimajo vsebine.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče Pravkar:

pizda 1x sm ti ga, pa si dobesedno 1 post pozneje pokazal da sm za đabe not trud vlagal ker nisi prebral al pa dojel

in pol sm ti drugič napisal "ne mislm ti razlagat ker bom spet stran cajt vrgu"

in si sam napisal "maš prav, najbrž res ne bi prebral"

tko da ne vem kako lahko t o pričakuješ lol

 

Ne rabiš meni pisat takih postov, ki bi mi karkoli pojasnjevali, na sploh bilo kateremu uporabniku foruma sem mislil v teh delih foruma.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

 

Ne rabiš meni pisat takih postov, ki bi mi karkoli pojasnjevali, na sploh bilo kateremu uporabniku foruma sem mislil v teh delih foruma.

aja, torej sam ogromna ironija

 

med mojimi groznimi posti je vsaj kak kjer komu kej pomagam, probam even

 

glede tvoje gostilne debat in piractkih iger pa dvomim :D za nekoga ki mu nič ne3pomen da se mu smejim v glavo tut neki vstrajno repljaš

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 3 minutami:

aja, torej sam ogromna ironija

 

med mojimi groznimi posti je vsaj kak kjer komu kej pomagam, probam even

 

glede tvoje gostilne debat in piractkih iger pa dvomim :D za nekoga ki mu nič ne3pomen da se mu smejim v glavo tut neki vstrajno repljaš

 

Lol keri post? Ne vem, če obstaja tak post, ki je kou pomagal. Jaz sem kar nekaj ljudem dal uporabne nasvete za par zadev ins e vsaj potrudil. Tvojih 30% ne razume noben kaj hočeš, ker so niz enovrstičnic brez smisla, 50% je nekih bednih memetov na ravni Slabhuja... 18% pa mimo vsake debate :D

 

Po intelektu in koristnosti postov sta tam tam s Slabhujem.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 minuto:

model gostilno nardiš v krčevino pod konzolcem dobesedno vsak od od like 17:00 on s ta drugim kmetom

 

To je smisel gostilne ;) To je gnoj v igrovju...

 

Sovica reče Pravkar:

dobesedno cel jeben tedn kadarkol sm mel malco za minuto zašetal na konzolc sm sam zapru tok si deliveral kvalitete

 

Če je odgnalo tebe dol je blo vredno vsake črke.

 

 

pa lp slabhu no. 2

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 5 minutami:

Modelčka, probam ugotovit zakaj sta se spičila in ne najdem izvora :D

 

Čuj veš, da sam ne vem. Poglej drugi post na 379 strani in sem ga samo vprašal kaj je s tem mislil, pa se mu je odpeljalo :D Mislim, da sam ne ve in je spet na nečem... :blink:

 

Al pa je 4chan spet vdaril ven. Saj vsi vemo kake izpade zna met...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Feget reče pred 5 minutami:

 

Verjetno je nekdo sovici drek reakcijo dal na post in ga je razpičilo:rofl:

Feget "ne ve" a vs cajt lurka :rofl:

tomazek reče pred 4 minutami:

 

Čuj veš, da sam ne vem. Poglej drugi post na 379 strani in sem ga samo vprašal kaj je s tem mislil, pa se mu je odpeljalo :D Mislim, da sam ne ve in je spet na nečem... :blink:

 

Al pa je 4chan spet vdaril ven. Saj vsi vemo kake izpade zna met...

 

 

"must be 4chan"

 

:avadodo:

 

model sprjazn se, napisal si neumnost,

rezim se,

reku si da je ok da se rezim

 

fak, cope :rofl:

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...