Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

valda ga, reklam nimam nikjer

razen v FB in IG mobile, ki pa ju odprem glih 1x vsake kvatre, sem bl pristaš desktop verzij

pač tolk mal folka je že osnovi na mn3, da se mi zdi mal škoda, oz.  pač sam prescrollaš (ala Angel_B posti, ain't nobody got time for that)

sam pr njemu si pa ne morm pomagat, da ne bi prebral. Sej v ostalih temah mi ni panike, v eni mi pa dvigne pritisk

 

 

Povezava do prispevka

(u bistvu se do neke mere strinjam sam delaš nek division kot faggoti na discordu za čist bz kar pa res hejtam pune rore in zdej moram kontrirat)

 

(also 1989 >>>>>> reputation)

(also also 1989 tour >>>>>>>>>>>>rep tour)

 

dont @ME

 

LP

 

 

Ps u bistvu lah sam deletaš zadnjih 5 postov ker mam filing da ne bova nehala anytime soon :D

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

Lahko prosim kdo ki obvlada keritki popravi kaksno napako sklanjatev, stavcni vlen al neki😋

Ma ne deej, nisem te mislu neki dissat, pač tle na obali vsi uporavljajo ful preveč teh italianizmov in me dela depresivnega. :D

Itak, da sam pišem kot idiot, ma to nima veze s pravopisom.

Povezava do prispevka

Opa... Love quarrel na vidiku... Zadnjič pa sem enkrat že mel žalosten filing, da je tega konec... :D

 

P.S.: Ke Rit mi nisi ti enkrat poslal ZS, da maš enega frenda, ki bi full rad Netflix in da bi bigbossa ven fliknili, ker ti itak gre na jetra, ker gleda ves program z italijanskimi podnapisi?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Jebemti gumidefekt ob 20:20 ponoči pred policijsko uro brez normalne osvetljave, folk pa se lagano mimo fura "crkni s svojo gumo, bacil koronski" mentaliteta :D. Kaj bi ubijal, da bi mi nekdo maaalo pomagal, posvetil al neki. Ne pa da sem na slepo menjaval z rezervo gumo (uspešno sicer), folk pa laganica mimo, čeprav so videli, da sem v temi in si kao probam nekaj awkard s fonom svetit :D 

 

 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 9 minutami:

folk pa se lagano mimo fura "crkni s svojo gumo, bacil koronski" mentaliteta :D.

 

Koronaš frdamani... lepo si čakal na morebitne žrtve!

 

Jaz pa danes izvedel, da ima zet korono pa se ne počuti glih ok. Mati bla prekvčeraj skup z njim, sicer brez dotikanja, ampak vseeno. Včeraj pa z mano ona v stiku. Pizda sem živčen in že par krat sva se full skregala, da lazi okrog...spet ti penzionisti najhujši in ne morejo bit doma al kaj...

 

Kaj naj zdaj? Je kaka možnost, da sem fasal? Naj bom doma par dni?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 15 minutami:

Jebemti gumidefekt ob 20:20 ponoči pred policijsko uro brez normalne osvetljave, folk pa se lagano mimo fura "crkni s svojo gumo, bacil koronski" mentaliteta :D. Kaj bi ubijal, da bi mi nekdo maaalo pomagal, posvetil al neki. Ne pa da sem na slepo menjaval z rezervo gumo (uspešno sicer), folk pa laganica mimo, čeprav so videli, da sem v temi in si kao probam nekaj awkard s fonom svetit :D 

Naslednjic poklic vulkanizerja da ti pride zaflikat gumo pa ne bos rabu rogovilt.

 

A v rupetini noben ne dezura?

Povezava do prispevka

Malo neroden izraz ja :) Moj svak sem mislil... mati je lezla tja po nek laptop in bla nekaj časa pri vnukih in on je bil doma. To je blo prekvčeraj, danes pa ji je javil... ona pa meni napisala na messenger...

 

Ja bom par dni doma, kaj čem... Sem pa živčen kot pes, pa da lazi okrog... ufff še pregrobe sem ji spovedal :ranting:

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...