Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Btw ste vidli novi fiasko vlade? Odloki, ki so jih podaljševali iz tedna v teden bi naj bili neustavni... razen prvi teden :P Ker niso bli vedno znova objavljeni v uradnem listu.

 

Zdaj verjetno lahko pričakujemo terjanje povračila plačanih kazni za 3 tedne al kolko nazaj... Odlok je napisan samo za posebne šole, ampak bi naj veljalo za vse, ker je ista podlaga... prehajanje občin, druženje...

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Btw ste vidli novi fiasko vlade? Odloki, ki so jih podaljševali iz tedna v teden bi naj bili neustavni... razen prvi teden :P Ker niso bli vedno znova objavljeni v uradnem listu.

 

Zdaj verjetno lahko pričakujemo terjanje povračila plačanih kazni za 3 tedne al kolko nazaj... Odlok je napisan samo za posebne šole, ampak bi naj veljalo za vse, ker je ista podlaga... prehajanje občin, druženje...

Dej pir

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Umiram, ne morem... joj zdaj si me še spomnil, da že 4 dni nisem piva pil... jebem ti takav život. I'm ready to gooo...


Dobra, dobra! Presenetljivo je tudi, da meni pri želodčnih težavah pivo dokaj pomaga .. Precej bolj kot kot kakšna voda (če tudi je ne vem kako mineralna itd.).  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 urami:

Malo neroden izraz ja :) Moj svak sem mislil... mati je lezla tja po nek laptop in bla nekaj časa pri vnukih in on je bil doma. To je blo prekvčeraj, danes pa ji je javil... ona pa meni napisala na messenger...

 

Ja bom par dni doma, kaj čem... Sem pa živčen kot pes, pa da lazi okrog... ufff še pregrobe sem ji spovedal :ranting:

 

Nisi ti zagovarjal kako je normalno da se dobivas z kolegi na pivu redno? Plus pisal:

 

Navedek

 Zgleda se za razliko od tebe ne bojim smrti, tebe pa grabi panika in iščeš neke debilizme. To, da nisi okreten kot neki atlet te naredi pomehkuženega.  Ja in v vojnah so ljudje bili full sami al kaj? Ravno moč skupine jih je držala skupaj. Zresni se malo no. Meni nič ne povzroča panike, jaz imam socialni stik vedno, ko si ga zaželim in ga potrebujem. A si me videl kdaj paničarit zaradi tega Covida? Celo trdim, da mi je praktično vseeno kaj se bo zgodilo, če ga dobim, čeprav sem bolj ogrožen od večine tukaj.

 

 

Pa drugače ne me narobe razumet, upam da si zdrav, oziroma v primeru da nisi da vse daš čez brez problema, ampak kako da si potem ful živčen in "pizdiš" na mamo? :S

 

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 6 minutami:

Nisi ti zagovarjal kako je normalno da se dobivas z kolegi na pivu redno? Plus pisal:

Pa drugače ne me narobe razumet, upam da si zdrav, oziroma v primeru da nisi da vse daš čez brez problema, ampak kako da si potem ful živčen in "pizdiš" na mamo? :S

 

Sem ja. Bil sem zmenjen za danes in jutri pa sem sedaj moral vse odpovedat. Sem javil, da ne morem, ker nočem dopustiti možnosti, da bi kaj naprej prenesel. Mi je to sedaj vzelo vse socialne stike za čez vikend, ki sem čakal cel teden.

 

Jezen sem na njo, ker se kot penzionistka, ki bi se naj full pazili, zelo malo pazi. Dejansko se boji bolezni, ampak sploh ne razmišlja o tem, da se res lahko okuži. Pa še neko lažjo obliko sladkorne ima, kadilka je, hipertenzija, pa tudi preveč kil.

 

Hvala drugače za zadnjo alinejo :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ja saj bo ja... Tnx ;) Zdaj pa jo panika grabi in misli danes zdravnika klicat... ampak sem ji lepo povedal, da je ziher brez znakov, zaradi enega stika ne bo poslal na test. Bo treba počakat par dni. Jeba pač.

 

Jaz sem se res tu in tam družil s kakim kolegom za kako pivo. In bi lahko tudi naredil sranje saj vem. Ampak smo dejansko kar previdni vmes... Ne pa, da bi hodil v druge občine k vnukom na obisk, kjer je cela sestrina familija delovno "aktivna"... pa si printal papirje za prehod občin in za izgovor pisal, da greš na banko nekaj urejat (ker dejansko ima svojo banko v tej drugi občini) in dejansko nikoli ne greš na to banko, ampak na telekom urejat nekaj za mobitel, k vnukom za računalnik...

 

Težko je kaj dopovedat tem starejšim ljudem, ne vem no.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

fak kaj se to dogaja. pri nas je v pisarni kjer nas je 9 ena pozitivna, klicala v torek. vsi delamo normalno, kot da nič ni. noben ne dela panike, vodilne boli briga. to ni razlog za investiranje v delo od doma... biz as usual. :D

 

aja, danes je kooperant še narezek prinesel, smo se pujsali. ni da ni. :D

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 11 minutami:

fak kaj se to dogaja. pri nas je v pisarni kjer nas je 9 ena pozitivna, klicala v torek. vsi delamo normalno, kot da nič ni. noben ne dela panike, vodilne boli briga. to ni razlog za investiranje v delo od doma... biz as usual. :D

 

aja, danes je kooperant še narezek prinesel, smo se pujsali. ni da ni. :D

Ja v bajti, kjer si mi delimo najem pisarn, je sosednja firma bila full yolo

 

"Nismo investirali v nove pisarne, da boste zdaj delali od doma" (drgač so neka pravna firma, pravniški pripravniki)

 

10 days later od 12 zaposlenih štirje pozitivni, apokalipsa, zaprtje vseh pisarn in delo od doma do nadaljnjega

 

Samo lep lp 

Povezava do prispevka

realno bi lahko vsaj 4 dni na teden delal od doma. sam to se pr nas ne sliš. že ko smo tle sistemi delajo za en kurec, preden bi eni svinji podobno to uspeli zrihtat bo korona že mim. čeprov ni konca na vidiku.

 

tudi če po nekem čudežu en od shotcallerjev pade na glavo in čez noč spremeni mišljenje v apokalipso oz. je naenkrat nas 5 pozitivnih... pozabi glej, nič ni pripravljeno za delo od doma, ker je cel kup nekih fukovn v povezavi med nami in nemčijo. :D

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

Mater pri nas kakor so vodilni intenzivno proti delu od doma morm pa infrastrukturo za ta namen res pohvalit, mislim da je ta del praktično brezhiben. Bolj je včasih problem, k nekateri interni serverji bluzijo po svoje ne glede od kod si povezan nanje, sej mam v pisarni iste probleme.

Povezava do prispevka

Jest imam samo pozitivne izkusnje.

 

Zdej se zahteva dosledno uporabo orodij. En cel kup ljudi ki se je prej skrivalo zdej ne more vec met bullshit izgovorov in morajo delat. Ta folk bi na vsak nacin rad sel nazaj v pisarne, ostalim je kul ker delajo manj in nardijo vec. Pa tud en cel kup middle managmenta bi slo rado nazaj ker jim ni vsec da nimajo dela.

 

Zdej bo ze skor 9 mescev odkar se dela od doma. 90% jih ves cas, ostali pa v izmenah od doma / v pisarni. Ucinkovitost je v povprecju cca 30% visja. Delo od doma bo zdej stalna praksa in se ze pripravlja nove pogodbe/pravila ki bodo to omogocala.

 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

Jest imam samo pozitivne izkusnje.

 

Zdej se zahteva dosledno uporabo orodij. En cel kup ljudi ki se je prej skrivalo zdej ne more vec met bullshit izgovorov in morajo delat. Ta folk bi na vsak nacin rad sel nazaj v pisarne, ostalim je kul ker delajo manj in nardijo vec. Pa tud en cel kup middle managmenta bi slo rado nazaj ker jim ni vsec da nimajo dela.

 

Zdej bo ze skor 9 mescev odkar se dela od doma. 90% jih ves cas, ostali pa v izmenah od doma / v pisarni. Ucinkovitost je v povprecju cca 30% visja. Delo od doma bo zdej stalna praksa in se ze pripravlja nove pogodbe/pravila ki bodo to omogocala.

 

 

z otroci doma je učinkovitost višja? ta matematika mi ne gre skupaj. 

Povezava do prispevka

Fck teli slovenski trgovci...Iz Jazbine še naprej nobenega odziva, pri Funtechu sem pa tudi v ponedeljek naročil komponente, ki naj bi jih imeli na zalogi, v torek plačal predračun (na katerem je pisalo rok dobave 1-2 dni), danes dopoldan jim pošljem mail kdaj okvirno lahko pričakujem dostavo (titak sploh še  ni bilo dano na pošto) in mi niso uspeli odgovoriti.

 

Potlej pa še primer iz tujine. Tudi malo zamujajo, pošljem danes mail ob 10h, ob 12h že odgovor, da se opravičujejo za zamudo (BF) in mi dali kupon za 10% popust pri naslednjem nakupu.

 

Res bi rad podpiral slovenske trgovce, ampak res, ko jih jebe :).

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 2 minutama:

Hm.. zanimivo. Pri Jazbini sem prednaročil Cyberpunk, pa me je 10 minut po plačilu klical, če hočem kodo že dan prej, da jo bom imel na voljo ob polnoči, ko se odklene špil :D  No, bomo videli v četrtek.

 

Ne vem kaj jim ni jasno. Sploh ne jebejo pet posto, ne odgovarjajo na maile in se ne oglašajo na telefon..

 

@Arbenowskee jaz sem v sredo nekaj naročil pri Mimovrste, danes pa so mi poslali msg, da so dali na pošto. Bomo videli če jim uspe dostaviti naslednji teden :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...