Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Par strani nazaj smo nekaj debatirali o avatar sličicah. No, sedaj sem končno "ugotovil" kako si jaz v živo predstavljam Chenierja/Čamirja.

In to ga imam dejansko 100% takega v glavi, prisežem. Kljub temu, da je nekaj omenil, da nima brade. :) 

430647904_amir.jpg.31f3d01b5fa6ec6d25baa441c1f2aeb3.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

ej forumski bratje in sestra, eno vprašanje glede interneta. Ali je za manjšo pisarno OK, če imaš pri Telekomu priključek samo preko LTE signala (to je kao brezžični net), max hitrost 50/10?

 

Ali je to bolj kurac?

 

 

tole je drgač Čamir, sorry za razkrivanje osebnih podatkov ampak da bo imel folk malo bolj realno podobo

 

image.png.02d3dd5a21dc49327e1aeaeca980c36f.png

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

ej forumski bratje in sestra, eno vprašanje glede interneta. Ali je za manjšo pisarno OK, če imaš pri Telekomu priključek samo preko LTE signala (to je kao brezžični net), max hitrost 50/10?

 

Ali je to bolj kurac?

 

Kolega je enega hiopa moral met za firmo ta njihov LTE, ker druge možnosti ni blo. Na server je bil priklopljen pač ta modem, potem panaprej. Imajo v ponudbi neko pizdarijo za podjetja, ki ti lahko za bolj stabilen internet montirajo tudi zaunanjo anteno, ki lovi signal in je montaža do neke višine 3m se mi zdi brezplačna. Ni bilo večjih problemov nikoli kolikor sem seznanjen.

 

Imajo pa prav posebej ponudbo ta LTE paket za podjetja, kjer nimajo druge možnosti neta. Vsaj imeli so.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 4 minutami:

Nimam brade

Nimam očal

Lase mam spuščene na čelo 


Zdaj mi nekaj hočeš zjebat mojo predstavo o tebi. Ampak ej, ne bo šlo! Dokler se v živo ne vidimo te bom videl takega kot na oni sliki prej. Do meeta v živo pa si boš itak pustil brado, začel uporabljati očala in tudi težavo z lasmi boš rešil. Tak da... zaenkrat sem safe :) 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

ej forumski bratje in sestra, eno vprašanje glede interneta. Ali je za manjšo pisarno OK, če imaš pri Telekomu priključek samo preko LTE signala (to je kao brezžični net), max hitrost 50/10?

 

 

Montiral ti bodo Small Cell, ma lahko da bo čist ok. A to je edina opcija, ki jo maš? Valda ni idealno :D Ampak, da bo pa zdej konc sveta, pa ne bo.

Povezava do prispevka

tnx za info. Dejansko je to edina opcija ja, pač v prostorih ni optike / kabla, kljub temu da gre za izjemno dobro lokacijo pisarne - neke mučke pač.

 

Torej bo ta LTE delal OK, če bo tam 4-5 folka skoz priklopljeno gor? In dejansko se skoz dela online, pač na oglaševalskih platformah tipa Google AdWords, Facebook Ads in podobno? Če ja, potem super, sam akcija :)

Povezava do prispevka

Ne bo datacapa itak... Pač delal bo kot net, montiral vam bodo router (če boste uzel pač poslovno) pa anteno, sej načeloma se boste s prodajniki pogovoril, če ste na hudi lokaciji načeloma to sploh ni problem, delal bo isto kul kot bi delu nek xdsl.

 

https://www.telekom.si/poslovni-uporabniki/ponudba/paketi/paketi-narocniski-mobilni-internet/mobilni-poslovni-net

Povezava do prispevka

Pr teh SoHo paketih dobiš mensezdi fritza, če boste šli pa prou custom vam bodo dal pa neko ornk napravo (cisco), managirano. Lahk mate tud small cell, al pa sam antene, pač odvisno od potreb. Sam uno je dost dražje. Za pač neki casual firmico, kjer ne boste fural serverjev, pa ne rabte neki masivno uploada, je to povsem ok.

Povezava do prispevka

ja sam je sam 64 kb/s, to je za razne nadzorne sisteme ipd. Uno k rab galko je ne vem kako se že imenuje SoHo brezžični poslovni paket (sej je basically isto, sam še router dobiš zravn). Uno k je pa za resne poslovne stranke je pa ULO, upravljano lokalno omrežje, kle ti zrihtajo svašta oprema, pač kar se zmeniš. Tud cena je stvar dogovora.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 11 minutami:

boste moral precej spit da bom ratala par


Ma ni to problema.. 24 ur na eni jahti, tistih par sodov vina (piva, viskija...) bo zmanjkalo prej, kot si misliš. :)

Edit: pa tudi ultimativna Gin-juha bo, in to v res velikem loncu! Krepki fantje (in dekline) morajo tudi konkretno hrano dobit vase.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

 


 

Spoiler

Prvi, ki mi na ZS pošlje podatke za Paypal - s pripisom Dobrodelnost2020 - mu podarim 6 €. Ker mi je malce žal, da nisem sodeloval v oni drugi igri obdarovanja, me pa vseeno daje nek duh prazničnega obdarovanja. :)  
Jebat ga, ni to neki €, ampak podarjenemu konju se tud ne gleda na zobe.

Edit: dogovorjeno, da gre teh 6 € Ćamirju. ;) Javi paypal account da nakažemo!  

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Feget reče pred 5 urami:

A je to možno? Za 7,5 evra na mesec imaš all you can download internet, brez teženja s kabli, samo vklopiš v elektriko in vstaviš sim kartico???

 

Ta deal je prelep, da bi bil resničen.

Ja, sam pojacas hitrost na 50/10 pa pride slabih 30€ na mesec.

Router moras kupit al pa vzet za 2 leti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...