Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ma itak se gre samo za princip. Moje naročilo je bilo 15 EUR, kar pomeni, da ne bodo zaslužili kaj dosti, ampak bi pa dobili zadovoljno stranko ( in bi sigurno še kdaj kaj kupil tam). Vsaj pri meni je tako, če so cene vsaj približno konkurenčne, potlej kupujem pri trgovcih kjer sem že imel dobro izkušnjo in ne iščem vedno najcenejše opcije. 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pač, ko se odločim neko igro piratizirat, jo vedno snamem nekje kjer že leta poznam uporabnika, ki je uploadal... in pa pogledam kdo je pripravil igro. Na blef praktično nikoli ne iščem. Mislim, da sem zadnjih 15 let ali več, eno samo igro snel s Piratebay in še to me je stiskalo pol. Raje je nimam pol. In če si malo previden, ne boš imel problemov.

 

Evo na tem forumu je teden nazaj Turbomanu zakodiralo disk in pol zahtevajo odkupnino za odklep. Kolikor sem razumel je želel en program in ga je snel s Piratebay, pa pol neke cracke zanj... vse zjebal in fasal pizdarijo.

Povezava do prispevka

Nevem v kero temo naj pišem, zato bom kar tukaj v gostilni vprašal :whistle:

 

Vem, da vas je tukaj ogromno starih prdcev, ki radi kuhajo (tako kot jaz) pa me zanima, če kaj uporabljate litoželezne  posode. Z ženo imava že 2 taki posodi in se nama obema zdi super.  No, kar me zanima je, kje v slo se da poceni dobit te posode. Ker eno posodo je žena nabavila v lidlu ( 40evr, če se ne motim), drugo sva pa nabavila v merkurju in je bila čez 80evr, pa razlike v kakovosti med njima praktično ni. 

Rad bi do božiča nabavil-darilo ženi :D Iščem sedaj po netu, pa je fejst mala izbira....

 

No, nekaj takega iščem, sam bi bilo fajn, če bi bilo kaj ceneje...

https://www.kraljzara.si/lava-signature-emajlirana-okrogla-litozelezna-posoda-dutch-oven-premera-32cm-zelena.html

 

No, če pozna kdo, kje bi se dalo dobit, bom fejst hvaležen! 

 

Lp

 

 

 

Povezava do prispevka

O, @tomazek je udaril z novim avatarjem ;) Nice.

Glede posod pa: nimam pojma, kje je se to kupuje za res dober price/performance. Vem samo, da imam res veliko posodja doma, take in onake zadeve, skoraj ni da ni... vključno z že omenjenim litoželeznim wokom (30 let že star) na katerega sem res ponosen. Se mi pa zdi, da je dandanes težje kupovati bolj konkretne zadeve, ker že na neke noname zadeve pripopajo "kao znamko" in gre cena pretirano gor, dočim po letu, dveh pa vidiš, da to dejansko ni to.. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 41 minutami:

Nevem v kero temo naj pišem, zato bom kar tukaj v gostilni vprašal :whistle:

 

Vem, da vas je tukaj ogromno starih prdcev, ki radi kuhajo (tako kot jaz) pa me zanima, če kaj uporabljate litoželezne  posode. Z ženo imava že 2 taki posodi in se nama obema zdi super.  No, kar me zanima je, kje v slo se da poceni dobit te posode. Ker eno posodo je žena nabavila v lidlu ( 40evr, če se ne motim), drugo sva pa nabavila v merkurju in je bila čez 80evr, pa razlike v kakovosti med njima praktično ni. 

Rad bi do božiča nabavil-darilo ženi :D Iščem sedaj po netu, pa je fejst mala izbira....

 

No, nekaj takega iščem, sam bi bilo fajn, če bi bilo kaj ceneje...

https://www.kraljzara.si/lava-signature-emajlirana-okrogla-litozelezna-posoda-dutch-oven-premera-32cm-zelena.html

 

No, če pozna kdo, kje bi se dalo dobit, bom fejst hvaležen! 

 

Lp

 

 

 

Sem imel podoben problem kot ti in gledal ce je kje ceneje vendar nisem nasel nikjer in potem mi je bilo zal da sem iskal ceneje ker zadeva upravici vsak vlozen euro. Top posoda, za vecne case.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 51 minutami:

Sem imel podoben problem kot ti in gledal ce je kje ceneje vendar nisem nasel nikjer in potem mi je bilo zal da sem iskal ceneje ker zadeva upravici vsak vlozen euro. Top posoda, za vecne case.

 

Ok, hvala ti!  Drugače pa ja, s pravim vzdrževanjem/nego, te taka posoda zdrži celo življenje.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Seksy... lahko bi prišel v Bruselj na kak party ;)


Moj najboljši prijatelj je živel v Bruslju, pa do nedavnega tudi brat moje bivše žene (pubecov boter) in še kdo bi se našel. Dejansko sem imel veliko priložnosti "hodit" na obisk(e), pa se mi nikoli ni dalo :). Zdaj pa lahko grem edino še na kake Tenerife ali pa Cabo Verde in to je dejansko to, kar imam od "vez in poznanstev". Izvzemši bližnja mesta (npr. Zagreb, München, Dunaj, Beograd in neka vas v Peruju). Tak da... Bruselj zaenkrat žal odpade. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 urami:

Pač, ko se odločim neko igro piratizirat, jo vedno snamem nekje kjer že leta poznam uporabnika, ki je uploadal... in pa pogledam kdo je pripravil igro.

 

:lol: hahahahahahahahahahahahah

 

Na blef praktično nikoli ne iščem. Mislim, da sem zadnjih 15 let ali več, eno samo igro snel s Piratebay in še to me je stiskalo pol. Raje je nimam pol. In če si malo previden, ne boš imel problemov.

Ahahahahahahahahah :worship:

 

Evo na tem forumu je teden nazaj Turbomanu zakodiralo disk in pol zahtevajo odkupnino za odklep. Kolikor sem razumel je želel en program in ga je snel s Piratebay, pa pol neke cracke zanj... vse zjebal in fasal pizdarijo.

Hahahahahahahahahaha :rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...